Teema on suletud

Kõik valitsejad on lollid...

Degree, remontimisele saab ka üle kanda, piduriketta võib kas sirgeks treida või uue osta (kõige labasem näide) ühel juhul jääb raha siia, teisel mitte. Muidugi ei hakka Dvigatel kõigile automudelitele poritiibasid tootma aga meil ei olegi vaja süsteemi 50 protsendi ulatuses kõigutada, piisaks ka 10st. Ja see on reaalne, lihtne ja pealegi veel maitsev ja tervislik (loodetavasti) Big Grin
Ekspordiga tegelen jõudumööda.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.

Kas on tõesti nii raske läbi näha ja mõista ......aga enamus heietab siin ikka veel oma valimistest, demokraatiast, rahva võimust jne- kui naiivne võib üldse olla:

https://www.youtube.com/watch?v=kW80Vw80ftg

Silmaklapid on alati toredad aga Parabellumi nimetus pole tulnud tühjast kohast.

_______________________
Koledate Kastikate Klubi

(27-05-2015, 23:22 PM)maitus Kirjutas:  Kas on tõesti nii raske läbi näha ja mõista ......aga enamus heietab siin ikka veel oma valimistest, demokraatiast, rahva võimust jne- kui naiivne võib üldse olla:

https://www.youtube.com/watch?v=kW80Vw80ftg

Kõike saab üle vindi keerata ja asju näidata x valguses, kuid sa pead aru saama, et sina oled üks neist, keda muuvi momendil näitas. Ei rohkemat, ei vähmat. Täiesti tavaline hipster, kes elab heaoluühiskonnas, kellel on tänu sellele piisavalt vaba aega ja kellel on piisavalt pappi ja vabadust, et enda sõdu neti kaudu tühja röökida.

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

(28-05-2015, 01:39 AM)viplala Kirjutas:  
(27-05-2015, 23:22 PM)maitus Kirjutas:  Kas on tõesti nii raske läbi näha ja mõista ......aga enamus heietab siin ikka veel oma valimistest, demokraatiast, rahva võimust jne- kui naiivne võib üldse olla:

https://www.youtube.com/watch?v=kW80Vw80ftg

Kõike saab üle vindi keerata ja asju näidata x valguses, kuid sa pead aru saama, et sina oled üks neist, keda muuvi momendil näitas. Ei rohkemat, ei vähmat. Täiesti tavaline hipster, kes elab heaoluühiskonnas, kellel on tänu sellele piisavalt vaba aega ja kellel on piisavalt pappi ja vabadust, et enda sõdu neti kaudu tühja röökida.

Tubli Viplala, sa oled ikka tõeliselt eeskujulik ori, kes oma seisust siin viplallallaatades lausa kõigest väest õigustada püüab, selle üle uhkust tunneb ja oma rõhujaid imetleb ja nende sarnaseks tahab saada, vihates ja süüdistades kõiki enda ümber, kes sinust erinevad ja tõde tunnistada julgevad. Maailmavägevate ponnistused on sinu peal oma töö edukalt teinud ja su ajud täpselt selles suunas, mis neile tarvis, liikuma pannud. Just liikuma, sest iseseisvaks mõtlemiseks seda kuidagi nimetada ei saa, kuigi sulle edale kindlasti nii tundub. Aga ma ka mõistan sind, sest sinu ainukeseks väärtushinnaguks on see pisike olematu varanatuke mis sul kasutada on ja need teadmised mis sulle kool, ühiskondlik propaganda ja meedia pähe on tagunud. Sa oled sellest nii läbi imbunud nagu venelased teadmisest, et nad on suured vabastajad ja tõepoolest nii siiralt seda usuvad, et on valmis selle tõe eest kasvõi oma elu andma. Tõde tunnistades kaotaksid sa kogu oma pähetuubitud pseudotarkuse millega sa end samastad ja seeläbi ka oma isiksuse ja saaksid aru, et oled terve elu idioot olnud- seda ei saa ju ometi sündida lasta ja parem on peal liivaalla peita ja omale sisendada, et isandad on üllad ja õnn peitub rahas ja näpuotsatäies varanatukeses. Sellest, et sa teisi, kelle elust sul õhkõrna aimugi ei ole, siin süüdistad asjades, millest sa midagi ei tea ja kõiki endaga ühta patta tahad toppida, et nende sarnane olla, näitab su kibestumust ja hirmu tõe ees- sul ei ole tõenäoliselt õrna aimugi mis tähendab olla õnnelik ja mis tunded on armastus, sõprus, õiglus ja vabadus. Ise sa sellest muidugi aru ei saa ja vaidled vastu, sest sa ju teed vahel ka virilat naeratus mõne labase nalja peale. Sa oled nagu aedikus elanud koer, kes peab oma territooriumi terveks maailmaks ja hammustaks kõiki kes sellele ligineda püüavad ja sulle värava lahti tahavad teha, et sa vabadusse pääseksid, kaitstes omaarust peremeest, kes on su vangi pannud ja sulle oma jääke süüa annab, millest mingi osa sa maha matad ja seda oma eraomandiks pead ja kannatad alandlikult ära peksu ja tunned ennast süüdi kui sul jooksuajal tekib tahtmine oma puurist välja saada. Sul on võimatu mõista, et väljapool seda aedikut võib kuidagi teistmoodi elu olla ja sellest aedikust väjasaades satuksid sa olukorda, mida sa ei mõista, milles sa elada ei oska ja mis sind araks  ja saamatuks teeb, sest sa ei oskaks omale ise saaki püüda nagu vaba hunt metsikus looduses seda oskab ja sa ei suudaks ilma oma isandata ellu jääda. Sellepärast ongi su ainukeseks võimaluseks oma eksistentsi jätkata, pugeda oma aedikusse tagasi ja uriseda terve maailma peale just nii nagu su peremees sind selleks õpetab ja sunnib- HALE! Sa oled see mees, kes oma isanda soovil haaraks püssi ja tulistaks naiste, laste ja süütute inimest suunas, sest isandal on sinu meelest alati õigus.

 Niipalju sinu heaoluühiskonnast seal puuris ja läbi aia haukumisest. Aga vaata, sa arvad et tead mu elust kõike ja nimetad mind interneti kaudu röökivaks hipsteriks, kellel on piisavalt pappi Smile . Tänan komplimendi eest, kuigi kompliment on see ainult sinu meelest.Minu eluideaalid on totaalselt teistsugused. Sinu mõistus piirdubki kahe lausega teiste süüdistamises ja solvamises, sest pikema jutu kirjutamiseks on vaja hakata mõtlema ja oma juttu ja arsaamasid analüüsima. Seda sa aga teha ei julge, sest sa kardad tõde. Erinevalt sinust olen ma võimeline ennast ilma oma isandata ära toitma ilma oma isanda käest pappi saamata ja seda pappi on mul hetkel taskus ei rohkem ega vähem kui paarsada isandapaberit ja seda ka ainult sellepärast, et ma ei saa ennast vabaks pidada, sest olen sunnitud ka vägivaldselt puuris elama ja mulle ei anna minu isand truudusetuse eest suurt mittkui midagi. Aga erinevalt sinust, tahan ma sellest puurist väja pääseda ja vabalt metsas ringi joosta Smile . Ma ei väidagi, et arusaam sellest, et mida vaba olemine tähendab ja  et enese äratoitmiseks on vaja päevas 1 tund tööd teha, lihtne on, kui vastupidist uskuda, aga just nii ma elan, mis ei tähenda ei mul samas väga palju vaba aega oleks, sest ma sisutan seda ise Smile .

 Kindlasti ei pea ma aga siin internetis mingeid sõdu, ma teen seda väljaspool internetti oma elustiiliga, vältides võimalikult palju panku, makse ja igasugust muud sellist tegevust mis laseks kellelgi minu arvel lulli lüüa. Ma lepin pigem näiliselt vähemaga kui sinusugused, kes oma aasta säästud kusagil Tais kahe nädalaga maha joovad, raha eest armastust ostavad, ja igas ilmakaares pappi loobivad, et ennast kasvõi kordki isanda sarnasena tunda saaksid. Sa võid muidugi väita, et elame siiski suhteliselt sarnast elu ja sul on õigus, sest teisiti mul ei lasta, aga see ei tähenda, et ma seda ei tahaks ja sellepoole ei pürgiks ja et ma aru ei saaks mis ümberringi toimub. Sa ütled, et olen üks neist keda muuvi näitas. Makropildil sulandum ma massi kindlasti, aga lähemalt vaadates olen sellest väga erinev ja kuigi see sulle ei meeldi, siis ikkagi tea, et minusuguseid on seal väga väga palju ja neid tekib aina juurde. Ja see, et sa ennast seal mouvis näidatud massiga samastada oskad, on juba midagi positiivest ka sinu puhul, vähemalt äratundmine ja seega üks samm tõele lähemale Smile .
 

Hea jutt, pikk jutt! Aga lihtsamalt ja lühemalt oleks ka saanud, näiteks "Ise oled loll, Viplala!" vms...
Muide, mina võtan igal hommikul 5 erinevat tabletti, vb peaksite ka mingisuguse ravi peale mõtlema, läheks kergemaks, vabadust tuleks juurde?  Rolleyes

(28-05-2015, 07:15 AM)maitus Kirjutas:  
Ääääää
kõik on perses Sad
ääää...

Tsiteerin kedagi siitsamast teemast: "Ori ei taha saada vabaks. Ori tahab saada peremeheks."

Viidatud filmid annavad suurepärase võimaluse saata pikalt kõik selle, mis parajasti ei meeldi, kuna "kuskil on keegi niikuinii kõik ära otsustanud".

Võib olla ongi. Võib-olla mitte. Me ei tea seda. Küll on kindel, et säärased suurepäraselt kokku lõigatud ja sujuva helindusega videod teenivad vaid toimivat elukorraldust lammutada soovivate jõudude huve. Kas ei tundu tuttav? KELLELEGI on väga vaja, et hetkel maailmamajandust pööritav surmakrampides tõmblev rahatrükimajandus lõpeks.

Kui kindlad me võime olla, et need jõud puhtast altruismist toimivad? Senine praktika on näidanud, et "uued" suudavad tulal välja vaid teistsuguse pakendiga, sisu jääb ikak samaks.

Sest inimesed on samad... Toungue

Tuletan meelde, et klassikasse kuulub siis "Ulmefilmi" üksteist osa, mis on kohustuslik vaatamine igale revolutsionäärile. Leiate ise torust.

Hästi põrutate siin, härrased, seltsimehed Big Grin.
Ma polegi vist ses teemas varem sõna võtnud. Põhjusega. 
Lihtsalt pole enam minu ampluaa. Kõik need valimised, demokraatia ja muu säärane "tõde"...
Vaielge ja lalisege aga edasi, kui arvate, et muudate midagi nende võimalustega mis valitsejad, kelle ise olete endile enese üle kamandajateks allkirja andmisega valinud-lubanud, teile kasutada on jätnud...
 ...Kui arvate ja loodate, et neid võimalusi antakse teile kunagi ehk juurdegi... Big Grin Big Grin Big Grin .

Silmad said mul nägijaiks, kõrvad kuuljaiks ja keha maailma tunnetajaks juba aastaid..., noh nii neli umbes, tagasi.
Pole midagi lisada. Kes teab, see teab, kuidas asjad siin ilmas käivad.
Maitus, tundub, et teab. On see hea või halb - on nii ja naa. Igal asjal omad plussid omad miinused. Omadest kogemustest oskan väita, et plusse on nüüd rohkem, kui ennemalt.
Maitusele oskan soovitada vaid pikka meelt ja kannatlikku olemist, kui ta on nõuks võtnud tõde kuulutada. Eks sai isegi algul seda viljeletud, aga ühel hetkel käis klõks ja lõpetasin - lambad on lambad, las olla siis, kui tahavad. Tänasel ajal näen aga imestusega, et nii mõnigi tolleaegne vaegnägija on samuti hakanud valitsejate ja ühiskonna poolt pealesurutud stampteadusest omandatut ja pähetambitut ümber hindama. Rõõmu sellest ei tunne, pigem on neist lihtsalt kahju.

Muide, teema pealkiri ei ühti kuidagi selle sisuga. Valitsejad ei ole mitte lollid, vaid äärmiselt targad ja kavalad Wink.

(28-05-2015, 09:22 AM)kass Kirjutas:  Hea jutt, pikk jutt! Aga lihtsamalt ja lühemalt oleks ka saanud, näiteks "Ise oled loll, Viplala!" vms...
Muide, mina võtan igal hommikul 5 erinevat tabletti, vb peaksite ka mingisuguse revi peale mõtlema, läheks kergemaks, vabadust tuleks juurde?  Rolleyes

Sul ka hea jutt!
Ma võtsin ka ühte tabletti millel kaks erinevat asja sees ja tead, tulemuseks Kiirabi väljakutse!  Mulle need enam ei maitse! Sad  Mis tablette Sina võtad? Võibolla maitsevad need ka mulle. Kindlasti pole ma neid veel proovinud....
Vabadust nagu jagub veel. Ja ma ei ole oma perearstilt veel kuulnud,et oleksid sellised vabaduse tabletid..... millel peal tähed -USA või TJS (Türi Jalgratta Selts) näiteks....  Big Grin

Ühinen ksf. v6sa arvamusega, et absoluutset tõde pole olemas ja ükski lihtne valem meile paradiisi ei too.
Mind häirib enim asjaolu, et kõik tõekuulutajad ja revolutsioonilised klipikesed kipuvad äärmustesse kalduma, üks ühele, teine teisele poole. Ja kui tekst on veel grammatikavigadega, siis kaob viimanegi usaldus..

Tuleb võtta asja rahulikult ning lähtuda oma talupojaloogikast, ega ilmakorraldust niisama lihtsalt ümber ei tee,kui just suuremat osa inimkonda ühes tema saavutustega (nii positiivsete kui negatiivsetega) ära ei hävita.

Julgeksin ka piiksatada ja küsiksin seltsimeeste revolutsionääride käest, milline oleks ideaalne maailmakord, kus kõigil on hea elada? Loeksin kirjeldust huviga. Tegelikult ka!  Rolleyes

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

(28-05-2015, 07:15 AM)maitus Kirjutas:   Kindlasti ei pea ma aga siin internetis mingeid sõdu, ma teen seda väljaspool internetti oma elustiiliga, vältides võimalikult palju panku, makse ja igasugust muud sellist tegevust mis laseks kellelgi minu arvel lulli lüüa. Ma lepin pigem näiliselt vähemaga kui sinusugused, kes oma aasta säästud kusagil Tais kahe nädalaga maha joovad, raha eest armastust ostavad, ja igas ilmakaares pappi loobivad, et ennast kasvõi kordki isanda sarnasena tunda saaksid. Sa võid muidugi väita, et elame siiski suhteliselt sarnast elu ja sul on õigus, sest teisiti mul ei lasta, aga see ei tähenda, et ma seda ei tahaks ja sellepoole ei pürgiks ja et ma aru ei saaks mis ümberringi toimub. Sa ütled, et olen üks neist keda muuvi näitas. Makropildil sulandum ma massi kindlasti, aga lähemalt vaadates olen sellest väga erinev ja kuigi see sulle ei meeldi, siis ikkagi tea, et minusuguseid on seal väga väga palju ja neid tekib aina juurde. Ja see, et sa ennast seal mouvis näidatud massiga samastada oskad, on juba midagi positiivest ka sinu puhul, vähemalt äratundmine ja seega üks samm tõele lähemale Smile .
 

Eh, kohe hea on hommikul lugeda pärleid, tuju tõuseb ja päikenegi tundub eredam. Smile Kahjuks jääd sa siiski heaoluühiskonna poolt toodetud hipsteriks (seda üldse mitte paha pärast), kellel on liiga hea elu ja liiga palju vabadust käes, mis on jällegi hea ju. Maailm jaguneb suures plaanis kolmeks. Inimesed kes elavad igapäevase rõhumise all, heaoluühiskonna inimesed ja palja persega nälgivad inimesed, kellel on palju palme ja päikest, kuid süüa pole sittagi.

Esimesed neist võitlevad liiga karmide valitsejate vastu ja loodavad heaoluühiskonda elama saada Teised võitlevad liiga ahnete valitsejate vastu ja loodavad palmialust elu saavutada, kus makse ei peaks maksma ja tööd ei peaks tegema, ning kolmandad on nõus isegi rõhujatega, kui aga süüa antaks. Piisab aga nälgivatel saada kõht täis, tahavad nemadki juba teist staatust. 

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

(28-05-2015, 11:45 AM)Basilio Kirjutas:  Julgeksin ka piiksatada ja küsiksin seltsimeeste revolutsionääride käest, milline oleks ideaalne maailmakord, kus kõigil on hea elada? Loeksin kirjeldust huviga. Tegelikult ka!  Rolleyes

Pead tagasi pöörduma selle juurde, millest kunagi lapsepõlves ajaloo tunnis pajatati, aga tehti seda suur-vene rakursi alt nähtuna.
Alusta näiteks sellest: http://et.wikipedia.org/wiki/Valgustuskirjandus
Ennemalt peaksid aga meelde tuletama, kuidas elati siis, kui maailmas poln'd raha.

A las see maailmakord olla. Kõigi oma raha ja valitsejatega. Need ei kao kuskile, iialgi. Samm minevikku pole ju progress. Arukas inimene püüab selles hakkama saada, edukas saab hakkama. Kord muutub ise selle käigus. Rumal tormab muutma, tagant utsitama ja ajalugu on näitanud, et midagi head pole see kiirustamine toonud. Uute plusside saabumisega lisandub koheselt ka miinuseid.
Ütlen veelkord, et ei hakka ise siin putru keskile suhu toppima, sest seda on mulle kunagi 11 aastat tehtud ja selle vastuvõtmine polnud mitte meeldiv ja nuiaga tagant tampimine pole samuti õige. Laps ei saanud lihtsalt aru, milliseks ta kasvatati või siis kasvatada püüti. 
Igaüks leiab ise oma tee ja tõed, vahendid ning allikad-rajad nende juurde ning elab nende järgi nii kuis oskab-suudab või nii kuis lastakse vähegi elada. Tahtmine on järgmine võti Wink .  
Ka herr maituse postitustes on võtmeid, kui neid näha tahetakse/osatakse. 
Muide, Basilio, olen ka sinult üht-teist õppinud ehk siis mitte küll maailmakorra muutmist, vaid pigem selles niruses korras toimetulekut Wink .

Muide, mulle meeldib aeg-ajalt tsitaat, et loll räägib mida teab, tark teab mida räägib. 

http://www.ohtuleht.ee/679309/belgia-ja-...-turvatara
Et kuhu me peaks turvatara tegema, valitsus tahab tuua küll mitte mustlasi aga ikka teise mõttelaadi ja tegutsemisharjumusega inimesi.
Siinkohal meenub I M ennustus, et 2023 aastaks hakkavad kehtima keskaegsed väärtused. Kas nende väärtuste hulka arvatakse ka kindluslinnad, kindluskodud, kindluskoolid jne.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.

pagulastega on lihtne. valitsejate lollusega pole siin pistmist. rahvaarv on lihtsalt liiga suur ja ei kipu me kõik enam hästi maamunale ää mahtuma.

mudu aga jah, pigem on valitsejad hoopis keskmisest kõvasti targemad ja meie, ehk hall mass, oleme hoopis lollid.

Ajalugu näitab, et pole olemas head ideed, mida võimujanused kaabakad kiiresti kaaperdada ei suudaks. Ntx Greenpeace.
Aga ikkagi, peale vihjete ja võtmete võiks olla midagi konkreetset, millele üles ehitada ülejäänud ideoloogia. Muidu on asi tasakaalust väljas. Võimu kukutamise soov on minu arusaamist mööda konkreetne, pärastine edasitoimetamine aga udune või päris puudu. Olen seda selles teemas juba rõhutanud, aga ikka tullakse ringiga tagasi kootide ja rehadega keisrilossi vallutamise plaanide juurde. Et "potom posmotrim", aga kõigepealt anname molli ja laseme auru välja.  Smile
Võimalik et mina olengi rumal ja lammas jne ja Türi Jalgratta Seltsi tablette mul ka ei ole... Seega vajan juhendamist ja õpetamist. Nõukogude riigi õigusi ja aluseid olen kunagi õppinud, aga kas oli kõva pea või mõni muu põhjus, selgeks ei saanud.

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

Mul eile õhtul turgatas seoses pagulastega. Esiteks võiks eesti valitsus võtta mäo tööstusküla ehituse oma kätte. Eesti energia on niikui nii riigi oma ja siis jääks ju kullahinnaline elektriliitumine ära. Teiseks kui tulevad pagulased, siis paneks nad senna linnakusse elama. Linnakul oleks kõrge aed koos murdjate koertega ümber, et putku ei paneks ja siis nad töötaks seal oma elamise kulude tasa teenimise eesmärgil tasuta. Nii võiks neid immikrante avasüli vastu võtta 10 000 tükki ka. Ja kui neile ei meeldi enam siin olla, siis laevale või lennukile ja mingu oma kodumaale tagasi  Big Grin 
Mitte nii, et kõlgutavad jalga ja toetused jooksevad.

Pagulaste vastu poleks mul midagi. Kui ikka sõja eest tulevad siia ajutiselt varju. Näiteks tulgu või turistina korraks külla.... ja pärast koju tagasi...... mul ei oleks selle vastu midagi. Ja ütleme ausalt,kui inimene on INIMENE siis ei ole rahvusel vahet. Olgu või roheline.
Kui aga tulevad mingid sellised sellid,kelle pärast mingid jamad koguaeg,vargused,petmised jne.... ja pead koguaeg valvama oma vara...... siis lõpeb asi väga kurvalt.
Mis aga juhtub siis,kui asi "üle käte" läheb?  Kui tuleb suurem vennastumine ja suur armastus...... Big Grin  siis tõupuhtusest (kui seda enam ongi)ei tule ka midagi välja. Nagu öeldakse,et parema karja saamiseks piisab ju ainult mõnest pullist küllaga..  Big Grin .

Selliste katsete tegemine lõpeb meie jaoks arvatavasti kehvasti. Igatahes mina oma unenägudes selle kohapealt mittemidagi ei näe..... Valitsus peaks ikka väga kriitiliselt kõik plaanid üle vaatama.
Kurb on see,et inimesed peavad oma kodumaalt põgenema. Tegelikult tuleks põgenejate kodumaal asjad korda ajada,mitte lasta neil jooksta üle ilma laiali. Valge inimene on igale poole trüginud ja oma demokraatiat ja kõike muud head kaasa vedanud.... tundub,et ikka veel vähe. Mismoodi kõik asjad tagasi loksuksid..... ei mõista öelda. Paljud asjad jäävad meile kaugeks.

Pagulased tuleks saata ksf camoonile appi mersuniidukit ehitama, suurem osa laseks ehk siis ise siit jalga...

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB

valame aga õli tulle juurde

http://arvamus.postimees.ee/3205687/mae-...u-itaalial Toungue
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 4 külali(st)ne