Yamaha WR500G
#1

Sõidukid nagu ikka siia loodud, läksin mina lolliks. Ammu oli kuri aimdus, et naabrimehe juurest ära vean selle eluka. Nüüd aga P majas, mitte essugi sellest ei jaga. Pikkade päevadega veidi olen targemaks saand. Aitab introst.
89aasta võiks olla, karpa järgi 97.

500 kuupi. Kui päris ausalt öelda siis veeliikuritega(va aerupaat) kokkupuuted puuduvad täiesti. 2t. jahutus ja väljalaske gaaside väljajuhtimine paistab aint ülevalt, alt kahtlane. Korra sai külili keeratud, et põhja näha. Kuskilt sisse õli voolas. On sel miskit reduktor või midagi? Kust see õli kahetaktilisel tulla sai?
Käib topkaga kohe. Karpa ise ei taha kütsi pumbata(vägev majandus karpas sees tal, mis kütsi pumpama peaks) sai uus kallis membraan tellitud(muude juppide hinnast ei taha rääkidagi). Nüüd kütsi nagu üles tõmbas aga see käivitamise pool jamab. Küll olid nupud mädanend, sai uued pandud. Starteri relee pesa oli nagu tavali rollerite oma. see peale paari korda rohkem ei teind midagi. Sai auto 70amprine auto oma pandud. Alguses oli lõbus. täna kustus seegi. Ei saagi aru mis ta tahab. Starterit maha vötsin ja puhastasin. Vahva kolme harjaga starter, massi hari oli joodisest lahti suland. sai tagasi pandud. Käis ilusti. Mingiaeg ikka suri ära. Ka suurema auto akuga.

[Pilt: 24293983518514_l.jpg]

[Pilt: 24293985f3983a_l.jpg]

[Pilt: 2429398993edaa_l.jpg]



Vasta
#2

Päris äge masin. Jupid vanadele Yamudele on kindlasti Kesk-Euroopa elatustaseme järgi pandud. Ma kunagi tellisin mootorrattale USAst otse. Aega läks kauem, kuid hind oli poole odavam, kui Eesti Yamu esindusest. Velt Motocenter suutis ka kunagi häid pakkuda, kuid viimase ajaga ei ole kursis. Kindlasti oled juba vaadanud, kuid igaks juhuks mainin ära, et kindlasti soovitan lapata varuosakatalooge (nt http://www.yamahapart.com/oemparts/c/yam...raft/parts).
Mäletan kunagi ca 15 aastat tagasi lugesin kusagilt ühte artiklit jettidest. Meelde on sellest jäänud ainult üks lause: kui tahad sõbrale halba, kingi talle vanem kasutatud jett Smile
Edu masinaga igatahes.
Vasta
#3

(16-09-2015, 09:03 AM)Prii Kirjutas:  Päris äge masin. Jupid vanadele Yamudele on kindlasti Kesk-Euroopa elatustaseme järgi pandud. Ma kunagi tellisin mootorrattale USAst otse. Aega läks kauem, kuid hind oli poole odavam, kui Eesti Yamu esindusest. Velt Motocenter suutis ka kunagi häid pakkuda, kuid viimase ajaga ei ole kursis. Kindlasti oled juba vaadanud, kuid igaks juhuks mainin ära, et kindlasti soovitan lapata varuosakatalooge (nt http://www.yamahapart.com/oemparts/c/yam...raft/parts).
Mäletan kunagi ca 15 aastat tagasi lugesin kusagilt ühte artiklit jettidest. Meelde on sellest jäänud ainult üks lause: kui tahad sõbrale halba, kingi talle vanem kasutatud jett Smile
Edu masinaga igatahes.

Mul oli kunagi 98 aasta Sea Doo SPX Raha läks sinna alla ikka mõnusalt,head pusimist, kone saad käima siis turbiini jamad jne jne Wink

Opel Manta B 2x 1980:Toyota Celica Supra 1983
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne