Palun arvutiga abi:)
#1

Tere!
Tean , tean , et vales foorumis , aga kuskil arvutifoorumis mul kasutajat poleSmile Tegelt on yhes , aga paistab , et too on tegevuse l6petanud.

Yhes6naga juhtus selline asi , et tahtsin yht head lugu saada , aga vana bearshare enam tööle ei läinud ja n6udis uuendamist.
Tegin ära ja panin , et t6mmatavad lood tuleks kohe desktopile. vajutasin ok , aga siis kysis midagi librarede kohta , aga ma lugeda ei viitsind ja panin veel ok.

Siis juhtus aga selline asi . K6ik kaustad arvutis , kus oli ennem muusika sees olnud , on nyyd tyhjad ja terve desktop on (viissada vähemalt)täis esitaja nimedega kaustu , igas kaustas aga kaust , kus lugu sees ja kui m6nelt esitajalt on rohkem lugusid , siis need on veel eraldi seal kaustas kaustades.

Igatahes oleks vaja kuidagi saada kätte muusika failid ja paigutada nad yhte kausta kokku.

Win xp.

Pole midagi targemat teha
Vasta
#2

tee omal otsing muusika failide kohta desktopil (või spetsiifilisem laiendi järgi otsing nagu *.mp3 vms) ja Copy-paste need muusikafailid omal otsingutulemustest yhte uude kausta. Cool

...
Vasta
#3

(25-07-2009, 21:45 PM)dzeiaar Kirjutas:  tee omal otsing muusika failide kohta desktopil (või spetsiifilisem laiendi järgi otsing nagu *.mp3 vms) ja Copy-paste need muusikafailid omal otsingutulemustest yhte uude kausta. Cool

Nii ei saaSad
copyb 3 lugu ja k6ik. Panen paste , aga midagi ei juhtu.SadSad

Pole midagi targemat teha
Vasta
#4

Irw, aga teinekord siis loe mida kirjutab. Ise olid ju nõus sellise olukorraga :-)
Proovi sellist varianti, et käivitad otsingu desktopilt ja "include subfolders" ja otsi muusikafaile, nüüd märgi kõik leitud failid ära ja paki kokku ühte arhiivi (parem klõps ja add to zip või rar ...).
Nüüd tee see rar või zip endal lahti ja käsi see tal näiteks c:\mp3 folderisse lahti pakkida ilma folderite nimedeta (linnuke eest ära "use folder names"). Peaks toimima.
Vasta
#5

(27-07-2009, 18:19 PM)Killer666 Kirjutas:  
(25-07-2009, 21:45 PM)dzeiaar Kirjutas:  tee omal otsing muusika failide kohta desktopil (või spetsiifilisem laiendi järgi otsing nagu *.mp3 vms) ja Copy-paste need muusikafailid omal otsingutulemustest yhte uude kausta. Cool

Nii ei saaSad
copyb 3 lugu ja k6ik. Panen paste , aga midagi ei juhtu.SadSad

Ei ole võimalik. Sel juhul sa ei vali kõiki faile või teed midagi muud valesti.
Või testid testifoorumis AM kasutajate intelligentsi...Wink
Vasta
#6

Ma ei tea , mis nyyd juhtus ..Sad

Paremal poool ylaservas on nyyd mingi trobikond ikoone yhekohapeal , desktopilt midagi puutuda enam ei lase. Kui hiir viia selle hunniku peale , sis hakkab see hunnik seal virvendama v6i nii.


Tuleb vist format c: tehaSad

Pole midagi targemat teha
Vasta
#7

format c sellise pisiasja pärast teha on absurd Smile see on sama, mis auto tuhatoosi täitumisel uus auto osta Smile pigem kutsu omale külla mõni arvuti hingeelu lähemalt tundev sõber ja tema näitab kuidas asi käib, sest mulle tundub, et sa teed midagi valesti, aga täpselt aru ka ei saa, mida sa valesti teed Smile

p.s. see lugude otsimine ja kokkupakkimine võrdub päraku kaudu hammaste ravimisena Smile pigem desktopil ctrl+a teha, seejärel ctrl uuestio alla vajutada ja hiirega 1 klikk panna neile asjadele, mida sa tahaks, et ei selectitaks, seejärel vajutada ctrl +x, teha desktopile uus kaust ja panna ctrl+v ja saab vähemalt peidus olevad asjad nähtavaks.
Vasta
#8

Exploreri kaudu desktopi kausta minnes saab need sealt ära kustutada.
Vasta
#9

On vaja sagedusmuunduri Vacon 10 täielikum juhend (venekeelne) alla laadida miski 110 lk pdf formaadis. Pdf`s väljatrükk on A6`s- pisike kirjalapp keset A4 lehte. Lihtviisil ei lase suurust muuta. Proovisin paar lehte A6`s välja trükkida, siis skannerisse ja A4`s uuesti printida. Loobusin varsti- kindlasti on parem võimalus olemas?
Vasta
#10

Adobe Acrobat Reader programmiga tuleb print nupule vajutades üks aken ette erinevate valikutega. Sealt otsi Custom Scale ja muuda protsenti. Ilmselt pead 200 panema. Katsetasin ning muutust kohe ei näita peale % muutmist, aga kui valida korraks mõni teine valik sealt ning siis Custom Scale tagasi, näeb kohe ära mis printerist välja tuleb.
Vasta
#11

Kuna Adbed ma eriti ei salli, on peaaegu kõigil minu hooldusala arvutitel peal Foxit reader. Print nupule vajutades tuleb ette aken "Print" -> nupp "Scale" -> Fit to printer margins. See teeb lehekülje printerile etteantud paberi suuruseks, arvestades ka valgeid ääri. Võib muidugi ka "Custom scale"ga teha niisuureks, kui endal soov on. Nupud "multiple mages per sheet" ja "Booklet" pakuvad võimalust mitu väikest lehekülge ühele paberile mahutada. Kui suur on A6 ja kas kaks A6-t ühele A4-le mahuvad, ei luba laiskus hetkel otsida. Nüüd laiendada sama käsk lehekülgedele 2-88, näiteks, või siis "all pages", kui on tahtmine välja printida ka tiitelleht ja muu mudru.
Akna ülaosas on printeri nime kõrval nupp "Propertis". Seal saab tavaliselt ka igasugu asju korraldada , aga seda ei saa õpetada, sest igal printeril on see isesugune. Täpsemalt küll sõltub see printeri draiverist. Sellel arvutil, millega ma praegu konkreetselt tipin, on võimalusi laialt. Ehk siis korralik printeri enda tarkvara võimaldab kõike sedasama ja enamgi veel.
Tõenäoliselt on Adobed kasutades võimalused ja tee nende juurde enam-vähem samad, kontrollida ei ole hetkel võimalust. Vajadusel võin Ubuntu-masinal ka asja üle vaadata. Linux ei jää milleski sugugi alla.

Tarkus ei tule alati aastatega, mõnikord tulevad aastad üksi ka.
Vasta
#12

Pakk paberit lännu, aga ei saa A4 suurusega printima. Kõik saab pealtnäha suupäraseks sätitud aga trükib ikka nagu ise tahab, s.o. peenkirjas lehe keskele või üles äärde.
Kas Foxit Reader üldse Wnd 10 kokku sobib? Mina teda omale installitud ei saanud. Või segab mõni pahalane hoopis?
Vasta
#13

Foxit readeri ja Windows 10-e koostööst ei tea isiklikult miskit sel põhjusel, et mul 10-t lihtsalt ei ole. Olen alles seitsmendal tasemel. Foxiti enda koduleht väidab, et töötab.

Tarkus ei tule alati aastatega, mõnikord tulevad aastad üksi ka.
Vasta
#14

Aaga, pane punktike Adobel  custom valiku asemele FIT-i, ja teeb üle lehekülje trüki, suurelt ja laialt.  Wink


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#15

 Mingit Print Preview'i valikut pole? Teine variant veel on PrintScreen nupuga kogu ekraani nö pildistada ja siis see Ctrl+V ga Painti panna. Siis sobilik osa välja lõigata ja saab nö vajaliku 'pildi'. Selle peaks juba kogu suuruses välja printida saama.

You see, pal, Elvis can´t read a contract.
All he knows is, no Ferrari, no rides with the top down.
Vasta
#16

(14-02-2016, 08:20 AM)pen.skar Kirjutas:  On vaja sagedusmuunduri Vacon 10 täielikum juhend (venekeelne) alla laadida miski 110 lk pdf formaadis. Pdf`s väljatrükk on A6`s- pisike kirjalapp keset A4 lehte. Lihtviisil ei lase suurust muuta. Proovisin paar lehte A6`s välja trükkida, siis skannerisse ja A4`s uuesti printida. Loobusin varsti- kindlasti on parem võimalus olemas?

Kui see kasutusjuhend ei ole just vene itipoiste ülekäidud, siis peaks leidma valikud center ja sättima custom scale paika. Võiks töötada. Kuhu Win10 need Foxitis toppinud on, ei oska öelda. Foxiti akende väljanägemine muutub veidi opsüsteemiti.  Fit to page ilmselt ei toimi, kuna fail on tehtud printimise tõkestamiseks ebastandardseks.
Vasta
#17

(17-02-2016, 12:06 PM)v6sa Kirjutas:  Fit to page[/i] ilmselt ei toimi, kuna fail on tehtud printimise tõkestamiseks ebastandardseks.
See "Fit" töötab nii ingliskeelse kui venekeelsega. http://www.vacon-ru.com/docs
Täpselt nii nagu ühel eelneval koltzi postitusel näidatud pildil. Muidugi on mul mingi HP 1000 lihtne-odav tindikas. Suuri kontorikombaine ei tea.

Kontorid võivad keeleseadusele viidates ja spioneerimise kartuses venekeelsetele trükistele veto peale panna. Kasuta lihtsat printerit või küsi keeleinspektsioonist eriluba ühekordseks väljatrükiks. Siia käiks üks kelmikas pisipilt aga kuna ma neid iial pole kasutanud, siis ka täna ei pane.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#18

Tänu ksf Aavu juhatatud docs`s juhendile sai kõik 210% venitatud ja välja prinditud! PDF avan edaspidi viimases hädas!
Vasta
#19

See pigem W10 häda. Mul ka selline lugu et printerile antud käsud suuruse osas ei oma mingit mõju.
Vasta
#20

 On's kellelgi veel selline jama: Win7 ega WinXPga ei saa SEBs ülekandeid teha kuna ei saa allkirjastada (pin2)Id kaardi tarkvara väidab et on uusim jne.
 Samas, igaks petteks sai Estobuntu USB pulgalt käima pandud ja sellega sai ülekande ilusti tehtud.

You see, pal, Elvis can´t read a contract.
All he knows is, no Ferrari, no rides with the top down.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne