T 16M (vana lauda traktori teine elu)

(24-01-2016, 00:49 AM)pen.skar Kirjutas:  Kui sa ainult metsas käid, siis ilma kastita parem. Ette paremale raaminurgale poolemeetrine nurgik püsti. Teise vinklijupi püstitad samalepoole auguridade keskele. Võid ka teiselepoole samakaugele vinklijupi poldiga kinnitada. Nüüd saad 2-3 meetriseid poolvilta raamile laduda. Vasakust uksest momendil nagunii välja ei käi. Näed teed paremini ja saad isegi 4meetriseid koju viia(kui maanteedpidi minna ei tule). Ainult ühe sakslase raskuse peaks ette kinnitama, muidu võib tühjalt sõites pepupeale püsti tõusta!

Kas, Sul palun kirjeldet versioonist ka mõnd ülesvõetud visiooni trehvaks näidata olema..???

loll on loll olla.
Vasta

Ükskord juhtus nii.
[Pilt: ei%252520jaksand.jpg]

[Pilt: T16m%252520puuveoks.JPG]Loobusin tülikast kärust, hakkasin raamile laduma. Kuna ees kopp, siis ette paremale posti mul vaja polnud. Keskel soklijupiga , vasakul triibulise toruga post ja küll. Korraga läheb vähem peale, seeeest lõbusam sõita.
Vasta

sai täna ka proovitud et kas käima läheb või pipardab jälle.. Eneselegi ootamatult hüppas käima peale poole minuti ette valmistust, hõõgküünal jne toimingud. Homme ehk saab veidi metsast puid tuua, kui ei juhtu nagu ksf pen.skaril Big Grin Mu metsas on seda korduvalt juhtunud...

Veel pole maha löödud
Vasta

Kurvem pildike [Pilt: large_29453167_uD4U.jpg]

No seda sai ikka lapitud küll nüüd läheb ära tuleriidale! Vaatan kuskohast enamsvähems viisaka tagarehvi leiab! Äkki kellegil seisab ja tahab kangeste mulle maha müüa Big Grin ! Võib koos veljega olla. Muidu toimetab koolipoisi hinde vääriliselt, tugev 3 oleks hindeks. Mõni päev kui aega on saab teiselt poolt esirehviga töökotta mindud, et seegi peale venitada. Suurimad soovid oleks ära tehakevadel  käigukasti poolne silinder ja sidur. Pole luugist veel sisse piilunud mis seisus see on! Vaga põhjast võtab

Veel pole maha löödud
Vasta

Tolle esimese rehvi saad vabalt ka kodus heeblitega vahetatud, jääb pisut raha alles!

Aitan seadmete monteerimis ja demonteerimistöödel ning konstruktsioonide ehitamisel
www.ransar.ee
info[ät]ransar.ee
51934170 
Vasta

(07-03-2016, 13:46 PM)saarrand Kirjutas:  Tolle esimese rehvi saad vabalt ka kodus heeblitega vahetatud, jääb pisut raha alles!

seda kindlasti Big Grin Mul selg rsk on nii kuda on korda laseb tööd teha kord mitte.

Asjad on tänase seisuga veidi paremuse poole liikunud. Rehvi pakkujaid kohe mitu  Smile eks vaatab üle. 

Veel pole maha löödud
Vasta

Nii ega suurt muutunud peale T16m asukoha polegi, lonkasin hoovi pealt täna eest ära! Lähen veel üht rehvi pakkujat vaatama Peipsi äärde, kui see ei sobi tuleb uus osta, maksab oma jagu aga mis teha Sad Sain sõimata poes kui nimetasin 155 euri maksva tutika tagarehvi 32" MADE IN INDIA plastmassiks. Müüja ütles ise oled plastmass ja ära tule targutama. Vene tahmarõngas maksab ca 230 ja pluss

Veel pole maha löödud
Vasta

 Aga mis sellel plastmassil viga on?

You see, pal, Elvis can´t read a contract.
All he knows is, no Ferrari, no rides with the top down.
Vasta

(05-04-2016, 21:38 PM)JaakH Kirjutas:  Nii ega suurt muutunud peale T16m asukoha polegi, lonkasin hoovi pealt täna eest ära! Lähen veel üht rehvi pakkujat vaatama Peipsi äärde, kui see ei sobi tuleb uus osta, maksab oma jagu aga mis teha Sad Sain sõimata poes kui nimetasin 155 euri maksva tutika tagarehvi 32" MADE IN INDIA plastmassiks. Müüja ütles ise oled plastmass ja ära tule targutama. Vene tahmarõngas maksab ca 230 ja pluss

Äkki mõtleksid selle pakkumise peale.
https://osta-ee.postimees.ee/t-25-tagumi...rc=listing

Ma ei ole küll ise cccr toodete pooldaja, kuid jah...

Tänapäeva rehvidega on igavene hapu teema. Seal peab täpselt teadma, mis masinale, mis kasutusiga ja millistes hoiutingimustes masinat hoitakse. Niisama huupi ei oskaks ise hetkel ühtegi rehvi (mis avalikult müügis ka on) soovitada või maha laita.

On suur vahe, kas elada aastas 1980 või nostalgitseda aastat 1980.
Vasta

jah!!! see pakkumine koos mõlema rehviga sobiks küll. Tänud unimüts!!!! Vaatan mida arvab üks teine ksf!

Veel pole maha löödud
Vasta

(05-04-2016, 22:09 PM)JaakH Kirjutas:  jah!!! see pakkumine koos mõlema rehviga sobiks küll. Tänud unimüts!!!! Vaatan mida arvab üks teine ksf!

Pakkumine kehtib seal ühele rattale. Kui ühte soovitakse saadakse viletsam. Teise ratta ostmine on võimaldatud lihtsalt sama hinnaga, kui esimene.
See info kommentaarides.

NB kui veljed ilusad ja viitsid hiljem müügiga tegeleda, siis nende eest saab ka oma 50-70euri müües tagasi.

Kuid see kõik teoreetiline värk. Palju aega veel oksioni lõpuni ja võidab see, kellel neid kõige rohkem vaja on.

On suur vahe, kas elada aastas 1980 või nostalgitseda aastat 1980.
Vasta

mina võtsin rehvid sealt,kojutoomine hinnasees, siselohv oli vist 18 euru rublikut   http://www.reff.ee/traktorirehvid/
kirjas et lausa 5 aastat karantiid Big Grin
Vasta

http://soov-ee.postimees.ee/6085-rehvid-...tails.html
Selle mehe käest saab hea hinnaga rehve pakub ka transporti.
Vasta

(06-04-2016, 17:23 PM)reigu Kirjutas:  mina võtsin rehvid sealt,kojutoomine hinnasees, siselohv oli vist 18 euru rublikut   http://www.reff.ee/traktorirehvid/
kirjas et lausa 5 aastat karantiid Big Grin

asjal on jumet...

Veel pole maha löödud
Vasta

(06-04-2016, 22:35 PM)koosamafia Kirjutas:  http://soov-ee.postimees.ee/6085-rehvid-...tails.html
Selle mehe käest saab hea hinnaga rehve pakub ka transporti.

Mina olen ka siit ostnud 4 korda erinevaid rehve ja kurtmiseks ei ole põhjust olnud.

Aitan seadmete monteerimis ja demonteerimistöödel ning konstruktsioonide ehitamisel
www.ransar.ee
info[ät]ransar.ee
51934170 
Vasta

10 punkti ksf Saarrandile, helistasin ja sain targemaks. Nii targaks et paari nädala jooksul ostan uue tagarehvi ära  Big Grin Selleks ajaks on ka naabrimehe metsa alune ära kuivanud ja saab taas kütet rottima minna Toungue
Homme kui viitsimist on venitan uue esirehvi velje peale. 

Veidi vaatamiseks 

Veel pole maha löödud
Vasta

ehh T 16 seisab ikka oma kohal! Sada muud asja on aetud vahepeal korda. Kuid üllatus tulli eneselegi ootamatult. Üks taat käis mu pool saejuppe otsimas ja kukkus pajatama et ta teab selle traktori ajalugu päris hästi. Oli olnud ikkagi ehitusetraktor olnud ja "mustad" (mitte segi ajada neegritega) alt Moldaaviast või kurat seda teab kust, olid sellega ringi kärutanud. Lõppes see asi nii et käigukast ilma sidurdamiseta läks sinna samma. Saadi siis see asi kuidagi kokku, kui kohalik farmitööline vedas midagi nii et difriblokist ja lõpuks ka tagapeaülekandest sai lahti. Siis jäi see pikaks ajaks seisma kuna hakkas see suur erastamine ärastamine jne.. Tehti see ülekanne ka korda ja l'puks sai isa omale. Nii et probleem probleemi otsa

Veel pole maha löödud
Vasta

Täna oli tulemus rikas päev! Tervis lubas jälle natu tööd teha traka kallal, sai uus esirehv veljele istutatud (vana lõkkesse visatud) ja tundub et jäi ka õhku pidama. Aga seda va velge kätte saada oli oma ette ooper. Kõik oli nii ää roostetanud et leotasin rooste surmaga, üks kuradi (alati vimane) rattamutter arvas et on minust targem ja hakkas koos poldiga ringi keerlema. No lasin tal siis ketaslõikurit nuusutada  Big Grin
Hops vanaraud. Kirvega kurge ei lähe püüdma, kuid tagarehviga on vist ka korras. KSF XXX lubas midagi
Homme tuleb siis see silindri läbi sutsumine käsile võtta, sest nüüd läks ka minul KIIREKS!!!!! Niidumassin ootab ka oma järge, oehhh ei jõua ja pole seda kuradi eurorubla ka käes. Mudu oleks lahedam

Veel pole maha löödud
Vasta

(05-05-2016, 22:16 PM)JaakH Kirjutas:  ...
vana utiliseeritud termilise töötlemise teel
...

Viga - see nõuaaegne paks kummitoode kestab piiritähise kupitsaservana kaks inimpõlve Toungue Või kusagil mujal, kus on vaja piiri tõmmata.

Minu pakkumine on ka jõus, kui asjaolud peaks muutuma. Ning räägitav Wink , vahetuskaubaks sobiks hästi parem küljeuks ja mootorikate, mis minul puudu. Ukseklaas pole oluline.
Vasta

[Pilt: large_29488513_teBN.jpg]
pekkis rehv

[Pilt: large_29488515_bOgQ.jpg]

[Pilt: large_29488521_RLbs.jpg]
aitähh "vanem vend"  Big Grin

[Pilt: large_29488527_hf6e.jpg]

varsti saab siia otsa istutatud. Nii et siiski hakkab see liikuma

Veel pole maha löödud
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne