Hala teemas: Kui keegi ei taha ,viskan minema või viin vanarauda!
#1

[quote='viplala']Sümboolselt uute pannalde hind või isegi sümboolselt tiba kallim.[/quote='viplala']

Kuivõrd on tekkinud häirivalt palju teemades mittepüsivaid persoone, siis edaspidi saavad "rikkujad" märgi külge ja nendega hakatakse personaalselt tegelema.

Dad.

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta
#2

(29-01-2017, 18:39 PM)viplala Kirjutas:  Sümboolselt uute pannalde hind või isegi sümboolselt tiba kallim.

Hinna arvestasin vastavalt järgnevate lehtede eeskujul
http://www.rivet.ee/epood/Rullpannal-vanamessing/
ja
http://www.rivet.ee/epood/Voos-vanamessing/
kus 30mm pandla hinnaks 0,23 ja vöösi eest küsitakse 0,09 euri. Võtsin sümboolsed sendid maha ja tuligi sümboolne 20 euri kogu kompott. Pandlad/vöösid uued st. kasutamata, seisnud lihtsalt oma 10-15 aastat, usun, et pükse ülevalhoidvad omadused siiani säilinud.
Pealegist, hind ju alati läbirääkimiste küsimus Smile
Vasta
#3

Ah küsi mis tahad, eks hind ongi ostja ja müüja vaheline asi aga...

Automotokoski - Reeglid

Ainus tingimus on, et üles pandav vara ei tohi maksta sentigi rohkem kui metallikokkuostus. Vähem või tasuta võib alati. Enne kui ära viid, anna siin teada! See on ühtlasi ka ainus koht foorumis, kus võib metallihundiga ähvardada [Pilt: smile.gif] AGA ära unusta, et raha ei tohi küsida sentigi rohkem kui suuremad kokkuostjad sulle väravas maksavad!

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta
#4

Tean jah, et selline reegel, aga õnneks/kahjuks on minu ja tõenäoliselt ka väga paljude teiste silmis sellest teemast kujunenud pigem kirbuturg, ehk pakutakse asju, mis ostu-müügi rubriigis oma teemat ei vääriks. Pealegi, kõigele ei saa ju vanaraua vääringut anda. Minu arust see kirbuturu variant ka väga paha pole, lisaks on siin teemas suur pluss ka see, et on võimalus diskussiooniks, nagu näiteks praegugi, igasugune tagasiside/kriitika on alati ju tervitatav. Ostu-müügi all kahjuks selline arutelu võimalus puudub.
Vasta
#5

Kunagi oli mul algne idee selline,et kui mina tasuta sain,annaks ka tasuta edasi... aga andke andeks,ei tule välja sellest midagi. Postitädi ei taha tasuta töötada... Big Grin Ja kõik kes jäävad meie vahele,tahavad hirmsasti õgida.  Ja üksõik kuidas siin arutada,asi läheb ikka metsa....   Big Grin
Vasta
#6

(29-01-2017, 21:39 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  et kui mina tasuta sain,annaks ka tasuta edasi...

Ma olen sellist käitumist siin ükskord mustvalgel näinud. Keegi ksf audi100? lubas minu annetatud rattad tasuta ära anda. Väga haruldane.
Ma jagan ka igasugu nädi, transport ja käte taskust väljavõtmise motivaator on sest täitsa eraldi ju...
Muidugi jah, pean tunnistama, et sellise teguviisi jätkamiseks on hädavajalik panna tiba väärtust omavatele asjadele õhku ahmima panev hind ja siis oodata, oodata, oodata....

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#7

Kui ei viitsi jamada ja ei taha jamada on utiil õige koht! Kõike s... ei jõua korjata ja säästa!

vanaraud ja " vana raud " ei ole päris samad.....
Vasta
#8

(29-01-2017, 21:58 PM)jurka Kirjutas:  Kui ei viitsi jamada ja ei taha jamada on utiil õige koht! Kõike s... ei jõua korjata ja säästa!

Selline mõttemall tekib peale seda,kui aastaid asju tasuta jagada..... Big Grin
Aga muidugi peab ütlema,et see maailm ikka läbustab täiega. Seda ei peata enam miski.
Vasta
#9

(29-01-2017, 21:56 PM)Marko Kirjutas:  
(29-01-2017, 21:39 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  et kui mina tasuta sain,annaks ka tasuta edasi...

Ma olen sellist käitumist siin ükskord mustvalgel näinud. Keegi ksf audi100? lubas minu annetatud rattad tasuta ära anda. Väga haruldane.
Ma jagan ka igasugu nädi, transport ja käte taskust väljavõtmise motivaator on sest täitsa eraldi ju...
Muidugi jah, pean tunnistama, et sellise teguviisi jätkamiseks on hädavajalik panna tiba väärtust omavatele asjadele õhku ahmima panev hind ja siis oodata, oodata, oodata....
ot. jätkub.
Ei laabu see asjade jagamine. Liiga palju on neid asju ootel, millele juba mitu aastat pole keegi järele tulnud.
Hullem veel, kui keegi postitab siia appikarje a´la "otsin vanemat Vasara ukselukku", näed tunnike vaeva, et see kuskilt lae alt riiulist välja otsida, pildid teha, kirjutad soovijale, et on sümboolse summa+ postikulu eest saadaval ja siis saabub pikk vaikus... Mõned tulekatted käivad isegi pealinnas ära, aga soovija ei leia võimalust, et linna piires peale tööaega järele minna.
Seega palun vabandada, aga eiran kah aeg-ajalt siinseid reegleid ja panen näiteks norma purgid raske raha eest siia teemasse üles. Kes on tõsine soovija ja ehk isegi vaevub kohale end vedama, see tõdeb, et polegi asi nii hull...

ps. ksf MeelisV käest aitähh eest saadud tolmukotid (või on need juba poe omad), ootavad, et keegi neile aitähh eest järele tuleks. Wink


Vasta
#10

(29-01-2017, 22:25 PM)hulgus Kirjutas:  ps. ksf MeelisV käest aitähh eest saadud tolmukotid (või on need juba poe omad), ootavad, et keegi neile aitähh eest järele tuleks. Wink

Jah,ei ole kerge see tasuta asjade jagamine.... Smile
Vasta
#11

(29-01-2017, 22:33 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  
(29-01-2017, 22:25 PM)hulgus Kirjutas:  ps. ksf MeelisV käest aitähh eest saadud tolmukotid (või on need juba poe omad), ootavad, et keegi neile aitähh eest järele tuleks. Wink

Jah,ei ole kerge see tasuta asjade jagamine.... Smile

vanaraud ja " vana raud " ei ole päris samad.....
Vasta
#12

Aga mis point sellel teemal siis üldse on? Oma pahna saab müüa ka igal pool mujal. Ei taha anda, ära anna, viska minema või istu edasi selle otsas aga tulla ja proovida oma kasutatud kondoomid, poe hindadega kellelegi pähe määrida, pole ka ju asja mõte. See teema siin saab eksisteerida vaid ühel moel, muidu kopeerib see lihtsalt ''Turg, Laat, Kuulutused'' alajaotust.

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta
#13

Ok härrad! 
28 mail Veski talus  toimuval Käsitöö ja vanavarapäeval on minu poolt ,vanakraami müüvate inimeste vahele paigutatud käru kuhu saab panna oma üleliigse kraami millest tahate TASUTA LAHTI SAADA JA MIDA ARVATE ,ET KEEGI VAJAB SEDA.Haagisesse ei või panna riideid,rämpsu,olmeprahti ja muud sellist s....a!Kõigil on õigus sinna panna ja kohustus sealt võtta TASUTA. Ja et asi ei läheks üle käte vastutab kõige ,eest  TALUPOEG.Temal on ka õigus  ja kohustus mittevajalik viia romulasse.
Otsus ei kuulu edasikaebamisele! Big Grin

vanaraud ja " vana raud " ei ole päris samad.....
Vasta
#14

Ma nii lootsin,et saab ka kaltse levitada.....  aga hea,et pidama saime! Big Grin  Kunagi ähvardasin ka tasuta kaltse jagada Tagadil....
Seega siis Veski talus sorime kärus!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne