Kuidas kass sappi pritsimas ja austust mangumas käis ja respekti asemel retsepti sai
#41

Mehejutt, kass!
Ja muidugi sammuke aksakaliks saamisele lähemal.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#42

(20-08-2017, 22:32 PM)tõnn Kirjutas:  Päevas käib 220 inimest, nendest 100 on registreerunud kasutajad.
Hinnatud väärtus 1885$

Paluks sellist jama mitte levitada. Google Analyticsi andmetel on alates 1 augustist kuni tänaseni (22 aug.) foorumit uurimas käinud 19669 inimest, kes on kokku teinud 376936 lehekülje vaatamisi 57809 sessiooni jooksul. Igapäev on foorumis 600 aktiivset inimest, kes teeb vähemalt ühe sessiooni.

Kõige populaarsem foorum on Vaba teema ja kõige populaarsem teema on Tunnelibuss ja tihedalt kannul teised aktiivsed projektiteemad...
Vasta
#43

(22-08-2017, 10:49 AM)svenson Kirjutas:  
(20-08-2017, 22:32 PM)tõnn Kirjutas:  Päevas käib 220 inimest, nendest 100 on registreerunud kasutajad.
Hinnatud väärtus 1885$

Paluks sellist jama mitte levitada. Google Analyticsi andmetel on alates 1 augustist kuni tänaseni (22 aug.) foorumit uurimas käinud 19669 inimest, kes on kokku teinud 376936 lehekülje vaatamisi 57809 sessiooni jooksul. Igapäev on foorumis 600 aktiivset inimest, kes teeb vähemalt ühe sessiooni.

Kõige populaarsem foorum on Vaba teema ja kõige populaarsem teema on Tunnelibuss ja tihedalt kannul teised aktiivsed projektiteemad...

Ok, google pakutud on reaalsem.
Kuid nende loenduritega on nagu kelladega, mida rohkem sul neid ümberringi on, seda vähem sa tead, mis on täpne aeg.
Vasta
#44

Mul tuli käesoleva teema lugemisel vägisi selline ütlus meelde: "Tarkus ei tule aastatega, vahel tulevad aastad üksi ka." Ja muidugi (parafraseerides pealkirja) "HD mees respektijahil". Viimast soovitan soojalt.
Vasta
#45

(31-08-2017, 18:54 PM)donn Kirjutas:  Mul tuli käesoleva teema lugemisel vägisi selline ütlus meelde: "Tarkus ei tule aastatega, vahel tulevad aastad üksi ka." Ja muidugi (parafraseerides pealkirja) "HD mees respektijahil". Viimast soovitan soojalt.

Tänan vastamast minu teemasse! Aga kuna aastad on tulnud tõesti üksi, siis ei saa päris täpselt aru, kas antud vaimukus on "vägisi meelde tulnud" teema autori kirjutatu põhjal või on tegu lihtsamat sorti üldistusega? Minu puhul on tegu siiski ainult raskekujulise kompleksiga (diagnoositud lgp. ksf!-st psühhiaatri poolt), tarkust peaks olema siiski aastatega tulnud (muidugi mõiste "tarkus" on väga laialivalguv, ebamäärane ning subjektiivne). Kirjutab siin ju ksf! kes kunagi ei eksi, abimoderaator ja analüütik ksf! Marko
(21-08-2017, 02:43 AM)Marko Kirjutas:  Mingitel hetkedel samastub lugupeetud kass suvalise foorumitrolliga..... Kuna härra on piisavalt erudeeritud....

Kas piisavalt erudeeritud võiks mõneti haakuda mõistega "tarkus"? Mina ei tea....
Aga kui silmas on peetud mind, siis just selliseid postitused inspireerisidki mind seda teemat looma. Olen isegi enda kohta sel suvel seda aastate ja tarkuse kalambuuri kasutanud muinasjutulaagris laste ees, aga kui teised inimesed seda minu kohta kasutavad, siis on sellel veidi teine aktsent juures. Aga see vast noori moraliste eriti ei koti?
Aga peasi on see, et teema ei ole jätnud järjekordset ksf!-i ükskõikseks ja ta on vaevunud siia kirjutama oma tekkinud aistingutest ja mõtetest. 
H-D mehe respektijahist saab lugeda ilmselt siit, aga ....
https://www.raamatukoi.ee/cgi-bin/raamat?168419
Muide, ksf! Donn, Sina mind ei tunne ega ole näinud, aga mina Sind olen mõni aasta tagasi Järva -Jaanis märganud... ja üldse on usinamad siin teemas moraali lugema just nooremad mehed...  Toungue
Vasta
#46

Jõle pull teema, õigemini lähenemine sellele. Minule jääb küll arusaamatuks, et miks peaks kuskil foorumis mingile vanusele tähelepanu pöörama.  Iseasi on vanainimene üle tee aidata või talle ühistranspordis istekohta pakkuda, aga need ei ole võrreldavad asjad. Soliidses eas inimest peaks iseloomustama ka auväärsus tema käitumises ja kõnepruugis teiste, nooremate suhtes, samuti elutarkus ja teadmine, et kõik ei ole sündimisest saadik targad, ja läbi sinise peanaha inisemise asemel võiks hoopis nooruse kogenematust mõista ja eeskuju näidata. Vanaks saades teenib inimene välja kindlasti pensioni, aga mitte õiguse kõigile oma suva järgi kraesse karata. lootes mingile lugupidamisele oma halli pea vastu. See ei ole õige. Kui meie noorte kultuur selles suhtes natuke lonkabki, siis ei ole see mitte nende viga, vaid just meie endi- ja veel vähemalt ühe generatsiooni enne meid, viga. Kes teine, kui meie ise seda kultuuri loome ja edasi kanname. Nii, et padadel pole mõtet katlaid sõimata.
Vasta
#47

(02-09-2017, 22:02 PM)maitus Kirjutas:  Kui meie noorte kultuur selles suhtes natuke lonkabki, siis ei ole see mitte nende viga, vaid just meie endi ja veel vähemalt ühe generatsiooni enne meid, viga. Kes teine, kui meie ise seda kultuuri loome ja edasi kanname. Nii, et padadel pole mõtet katlaid sõimata.

Sõber,aga mis sa arvad kunas asjad halvaks läksid. Kas see on sõja järelkaja,võõra rahva ja kultuuri imbumine meie aegadel või on see loomulik asjade käik? Seda,et noorus on hukas,kuuleme ju mitme põlve rahvalt. Vanem põlvkond ju alati kirub nooremat rahvast. Big Grin

T.
Vasta
#48

Mina ise pean ennast nooreks ( peaaegu 43 a.).  Aga millegipärast mind pidevalt teietatakse nagu vanainimest, ilgelt imelik tunne on. No sellised 13-20 a. saan veel aru,  a 35-40 kanti juhtub ka nii.  Hea, et bussiga ei sõida, kindlasti pakutakse istet ka. Kohtun vist ainult viisakate inimestega., või elan hästikasvatatud inimeste piirkonnas. Minuarust kl noorus hukas pole, või olen ikkagi liiga noor veel seda mõistmaks  Smile
Vasta
#49

(03-09-2017, 08:36 AM)klemm Kirjutas:  Mina ise pean ennast nooreks ( peaaegu 43 a.).  Aga millegipärast mind pidevalt teietatakse nagu vanainimest, ilgelt imelik tunne on. No sellised 13-20 a. saan veel aru,  a 35-40 kanti juhtub ka nii.  Hea, et bussiga ei sõida, kindlasti pakutakse istet ka. Kohtun vist ainult viisakate inimestega., või elan hästikasvatatud inimeste piirkonnas. Minuarust kl noorus hukas pole, või olen ikkagi liiga noor veel seda mõistmaks  Smile

Järelikult näed vana välja, vaata peeglisse..... Big Grin

Autoplekksepa- ja keevitustööd,  värvimine, avariijärgne taastamine ning vanasõidukite renoveerimine. http://www.hmp.ee/
Vasta
#50

Mida tähendab "läbi sinise peanaha inisema"?
Vasta
#51

(04-09-2017, 10:48 AM)stretch Kirjutas:  Mida tähendab "läbi sinise peanaha inisema"?

Kuidas keegi tõlgendab. A põhimõtteliselt väga ebameeldiv inimene ajab väga ebameeldivat juttu väga ebameeldival toonil  Big Grin
Vasta
#52

Selle väljendi kasutajate enda jutt kipub üldjuhul selles väljendis kirjeldatud kuju omandama. Või noh, kuidas nende sõimusõnadega oligi: kes teisele nime annab jne?
Vasta
#53

Siinkohal automoto foorumi sõbrad on paras moment ja mõelda, kas ei peaks ära kaotama kasutajanimed ja igaüks on oma nime ning näofotoga foorumis. Kas see nüüd päris likvideerib igasuguseid väljaütlemisi, aga kindlasti disiplineerib kogukonda. 
Mees peaks oma sõnade eest ikka vastutama ka, neid nimetuid neti vahukloppareid on siginenud liigagi palju kes kasutajanime varjus sappi pritsivad.

Autoplekksepa- ja keevitustööd,  värvimine, avariijärgne taastamine ning vanasõidukite renoveerimine. http://www.hmp.ee/
Vasta
#54

   

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#55

(04-09-2017, 20:23 PM)HMP Kirjutas:  Siinkohal automoto foorumi sõbrad on paras moment ja mõelda, kas ei peaks ära kaotama kasutajanimed ja igaüks on oma nime ning näofotoga foorumis. Kas see nüüd päris likvideerib igasuguseid väljaütlemisi, aga kindlasti disiplineerib kogukonda. 
Mees peaks oma sõnade eest ikka vastutama ka, neid nimetuid neti vahukloppareid on siginenud liigagi palju kes kasutajanime varjus sappi pritsivad.

Ei näe vajadust. 
Ma arvan, et suurem osa aktiivkasutajatest paneb niigi nimed- näod enamjaolt kokku.

Neid, kelle nägu on vanatehnikaüritustelt tuttav, kuid fooruminime sinna taha ei oska välja mõelda, on tõenäoliselt enamiku jaoks suht vähe. Ja kui nägu nagunii tuttav pole, mis sest õigest nimestki siis kasu on.

Sellisel poolvarjatud olekul on omad eelised. Näiteks iga siia juhuslikult sattunud lambapea ei pea küll sugugi teadma, mis just konkreetse foorumikasutaja pärisnimi, vanus ja elukoht on. Vanematele olijatele jääb see info ajapikku külge, igal võõral pole vaja ka teada.
Vasta
#56

Hindan positiivselt algatuse toetust. 
Marko, avatari muutmisest oleks piisanud.  Kas ka Kass tuleb ,,kapist" välja?

Autoplekksepa- ja keevitustööd,  värvimine, avariijärgne taastamine ning vanasõidukite renoveerimine. http://www.hmp.ee/
Vasta
#57

Kassi pildi ma siia kunagi panin. Oli mingil vanajalgrattaüritusel võtmega aidaust avamas. Kuna ta ei torisenud, on see siiani ilmselt leitav. Paraku on mul niipalju sisutuid postitusi tehtud, et leidmine vist võimatu. Pealegi, tema teema, las otsustab ise.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#58

(04-09-2017, 21:12 PM)HMP Kirjutas:  Hindan positiivselt algatuse toetust. 
Marko, avatari muutmisest oleks piisanud.  Kas ka Kass tuleb ,,kapist" välja?

Täna küsimast, ei tule! Saan aru, inimestel on igav, lugeda suurt midagi pole, aga see teema pakub ikka mõnele millegipärast pinget. Muide, hiljuti krooniti mind Järva - Jaanis Järvamaa parimaks ratsutajaks, ei, vist oli aktraktiivne juht, st olen niigi kuulus! Ja minust on lausa personaalne teema tehtud ja kinni ka pandud, seal on mu paraadportree üleval ka, lugege foorumit korralikult ja veel parem, õppige pähe!
http://forum.automoto.ee/showthread.php?...469&page=2
Vasta
#59

(04-09-2017, 21:33 PM)kass Kirjutas:  Saan aru, inimestel on igav, lugeda suurt midagi pole, aga see teema pakub ikka mõnele millegipärast pinget. 
Seda minagi imestan. Vahepeal jäi asi juba vinduma, aga siis visati sülega puid lõkkesse ja sõit läheb edasi.
Ootan huviga teemaarendust. Tunnistan, et esimest korda hooletult pealkirja lugedes tundus tegemist olevat vanade inimeste autasustamisega. Hakkasin kohe huviga lugema, et mis autasu siis Kassi-härrale antakse. Aga tutkit! Läks harilikuks sõimlemiseks. On teil autasust kahju või? Anname Kassile mingi auraha ära, kasvõi virtuaalselt, siis on kõik rahul ja saab teema lukku panna. Kuna lgp Kass on tagasihoidlik inimene ja liiga uhket auraha võib pahaks panna, siis leidsin midagi tagasihoidlikumat, mis pintsakut seljas viltu ei vea:
   

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta
#60

Härra/proua Zazik. Pole isiklikult tuttav, seega on minu jaoks Zazik  kasutajanimi pigem kesksooline. 
Kahju, et ei mõista asja olemust. Oma nime ja näopildiga  foorumites olemine fikseerib kindla inimese jutu ja näo. Kui julged miskit ütelda, pead olema ka valmis oma sõnade eest vastutama. ID põhine sisselogimine välistab suvaliste lambapeade sattumise foorumisse. Selle eest seisaks hea selle saidi valdaja. 
Kasutajanime kasutamine ei garanteeri incognitoks jäämist, kui väga vaja leitakse ülesse.
Muidugi igaühele peab jääma tema tõde, aga sogases vees juhtub nii mõndagi ....
  
Kasutaja Kass soovib jääda anonüümseks, samas kekutab, postitades lingi, et lugege temast. Tänan pakkumast, aga ei viitsi. 
Olen mõelnud, et näoraamat on koht edevuse laadaks, kus osavad ärimehed selle rahaks pööravad. Automoto foorumisse tulen hoopis teiste eesmärkidega, et lugeda kaaskodanike huvitavatest projektidest (nt. kasutaja Impreza M401 rat projekt minu jaoks väga huvitav teema), võimalusel anda/saada head nõu/soovitusi.  See foorum oma olemuselt pole edevuse laat ega koht kus halada .... vanu inimesi ei austata. Muidugi elementaarne viisakus, teiste arvamuse austamine jne. peaks jääma.  
Seega niikaua kui üldsus pole valmis oma väljaütlemiste eest oma näo alt vastutama, pole ka mõtet selliseid halateemasid teha.

Olge lihtsalt Inimesed (suure esitähega) teiste suhtes ja kõik ongi hästi.

Autoplekksepa- ja keevitustööd,  värvimine, avariijärgne taastamine ning vanasõidukite renoveerimine. http://www.hmp.ee/
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne