Talveralli lõpetamisel läks jalutama jope!
#1

Keegi läks peolt vist vale jopega minema. Must karvase kraega pikk jope rippus all baari ees nagis. 
Aus kodanik võiks selle tagastada! 56566445
Vasta
#2

(11-02-2018, 16:57 PM)Piibu Kirjutas:  Keegi läks peolt vist vale jopega minema. Must karvase kraega pikk jope rippus all baari ees nagis. 
Aus kodanik võiks selle tagastada! 56566445

Vabandan ette, kuid vanasõnad on õpetlikud.  "Need külalised, kes varem lahkuvad, käivad ikka paremini riides..."

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
Vasta
#3

See oli ju teada, et osavõtjate hulgas on kahtlasi isikuid.
Vasta
#4

Rikun nüüd seda idiootsete postituste jada siin teabega, et peakorraldaja pakkus feisbuukis ühte musta jopet mis leiti peokohast.
Ehk siis hädalisel oleks öigeim kurss ilmselt temaga ühenduda

Karateturbo-kolm purki ja tiguWink
Vasta
#5

See ei olnud kahjuks see jope mis korraldaja käes.
Vasta
#6

Ma ei kahtlustaks kohe pahatahtlikkust. Äkki keegi ajas lömmis peaga kogemata vale jope selga vms. Kui üks jope lõpuks üle jäi, siis tundub loogiline.

Ma loodan, et kadunud jope taskutes mingeid liiga väärtuslikke asju polnud ja kõik leiab lõpuks siiski lahenduse.
Vasta
#7

(12-02-2018, 11:05 AM)zazik Kirjutas:  Ma ei kahtlustaks kohe pahatahtlikkust. Äkki keegi ajas lömmis peaga kogemata vale jope selga vms. Kui üks jope lõpuks üle jäi, siis tundub loogiline.

Ma loodan, et kadunud jope taskutes mingeid liiga väärtuslikke asju polnud ja kõik leiab lõpuks siiski lahenduse.

Ei olnud jah aga jope oli päris väärtuslik!
Eks ma looda , et keegi ikka tooks tagasi kui see nii juhtus!
Vasta
#8

(12-02-2018, 10:04 AM)Peeter2 Kirjutas:  See oli ju teada, et osavõtjate hulgas on kahtlasi isikuid.

Kas saaks täpsustada?
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne