Kosmoseteema

(20-03-2018, 23:55 PM)impreza Kirjutas:  
(20-03-2018, 23:11 PM)siimik Kirjutas:  
(20-03-2018, 22:50 PM)impreza Kirjutas:  
(20-03-2018, 18:50 PM)siimik Kirjutas:  Siin on link Yuutuubi kanalile kus on 24/7 lamedamaa info. Kogu materjali kogutakse kokku ülemaailma ja näidatakse seal. 
ODD Reality
https://www.youtube.com/watch?v=wFz8DgXsqG0

Päikes!
Siim

Kas oli palgapäev,vötsid vähe seeni ligi Big Grin  Big Grin

Kui Sa selle lingi avad ja seda livefeedi vaatad, siis võtsid ise ka seeni ligi?


Edit:
Sa ise tarbid vist kõvasti, seega siin ka meditsiinilist infot:
https://www.theguardian.com/society/2016...udies-show
Vaata seda linki ma kohe kindlasti avama ei hakka,on muudki teha.Ja miks sa surud siin seda paska inimestele peale...

Mis Sa seda seene juttu ajad?
Vasta

Kuidas lamemaalsed suhtuvad kolba puurimise teooriasse- see pidavat vähendama surveid ajus ja vähendama hallutsinatsioone 

Pidi kõik halvad mõtted peast ära võtma ning kaovad ka hallutsinatsioonid et  kolp on ümmargune- loomulikult on see lapik nagu maakeragi
Vasta

(21-03-2018, 00:21 AM)siimik Kirjutas:  
(20-03-2018, 23:54 PM)Mart Laanelepp Kirjutas:  Tere Siimik, 

Kui nende sügavate aukude artiklites mainitakse sügaval mõõdetud kõrgeid temperatuure, siis mis neid põhjustada võiks kui gravitatsiooni olemas ei ole?

Minu arusaam:
Kõik mis on õhust tihedam vajub alla, mida rohkem alla liigud, seda tihedam on olukord. Näiteks teemandid tekivad suure surve tulemusena. 
See seletab minu jaoks ka olukorra, et ca 12km on praegune inimtehnoloogiline piir, milles sugavamale ei saa puurida tiheduse ja surve tõttu.
Sama effekt on ka süvasukeldumisel, kus vesi avaldab väga tugevat survet. Iga sügavuse jaoks on vaja muuta varustust, alates ujukatest lõpetades batüskaafiga.

Ma ei ole teadlane, seega ma ei oska vastata, mis on maa see, kuni ca 12km-ni on teada, et pmst muld/kivi. 
Proovi vaadata või ette kujutada meie maad sellises olukorras, ei ole mingit ketast, mis hõljub kosmoses. Kosmos on ainult üleval.
[Pilt: main-qimg-c57828dc26b550ee91a3cc9ab42796a9.png]

Päikest
Siim

Aga kosmost pole ju olemaski- kogu universum koosnmebki lapikust maast- muud asjad on pettekujutused ja ümarmaalaste salakokkulepped
Kosmo ja astronaudid on kõik vandenõudes osalejate tööriistad ning  vandenõuteooriad muidugi peavad ...

Ja kosmas on muidugi ainult üleval - all on ju lameda maa pild kus all elavad reptiloidid ning muud saatanad kes keedavad katelt aeglasel tulel

Rahvafolklooris nimetatakse seda põrguks muideks

Ja need kilpkonnad võu reptiilid kelle peal to lapikmaa seisab on loomulikult olemas
Vasta

Kui sa teadlane ei ole siis ära vöta sellistel teemadel söna,sa ju surud seda köike inimestele peale..
Kui sa löpetad selle umbluu ajamise ära siis ei aja mina seene juttu kah enam Wink

Impreza 2,5 07 chrysler 200 2.4 2013 gaz 51 rat rod Shineray 250 ATV
Vasta

Ksf siimik meenutab mulle kangesti auto24 kangelast siidiussi, kes muudkui oma Audi80 seal kiitis kui maailma parimat. Tänaseks on ta sealt enamvähem minema peletatud. Siin oli kangekaelne comoon oma niidukiga, siiamaani pole keegi talle muutuva pikkusega kardaani annetanud, muudkui reostab kuldse börsi lehte. Neid on igal pool, ühiseks nimetajaks vankumatu järjekindlus ja pime usk oma ideesse. Tegelikult on nad tavalised trollid, kes adminnidele lisatööd teevad ja sellest rõõmu tunnevad. Karmim poliitika aitaks asjatu vahu ära hoida. Niidukivärk oli alguses huvitav, pärast naljakas, siinne sodi paneb ainult õlgu kehitama. Oleks paberkandjal, saaks kaminas tuld süüdata, bittidest pole mingisugust tolku. Kulutavad kõvaketast ja sunnivad ventika tihemini tööle - kahjulik.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

Siimik ei ole üksi...kahjuks. Tegelt üsna kõhedust tekitav trend... Ma proovisin kuulata sealt paari saadet...tra see on nii kuradi halb, et paha hakkab. Ja neil on järgijad ja uskujad jne. Joppenpuh... 21 sajand, tehnika ja teadus, tasuta haridus, my ass... Vanasti pandi valgesse ülikonda ja suunati pehmesse tuppa, täna jooksevad vigased vabalt ringi ja tuleb välja, et see on nakkav. 

http://arengumaagia.ee/superseen.html

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta

(20-03-2018, 23:16 PM)siimik Kirjutas:  https://www.youtube.com/watch?v=R52_PdZlSq8&t=6s

Siin videos kehva näha, aga kui päike on ekvaatorist seespool, siis on meil suvi, kui päike on ekvaatorist väljaspool, siis on meil talv.
Vaatasin video ära ja sain aastaaegade vaheldumise kohta ammendava vastuse. Aga see video tekitas veel rohkem uusi küsimusi...

Kuhu läheb Päike öösel? Ja kuhu Kuu päeval? Kui need taevakehad kogu aeg lameda ketta kohal tiirutavad, siis ei saa need kuidagi vaateväljast kaduda. Vaatad öösel selja taha ja Päike on seal.

Tähed ei liigu sirgjooneliselt (nagu videos Päike), vaid idas ja läänes diagonaalselt maapinna suhtes, ilmudes või kadudes "ääre taha". Mis on ääre taga? Ja kui ülespoole, minna, siis kui kaugele ja kõrgele saab lennata?

Mis vägi telesatelliite ühe kindla Maa punkti kohal hoiab? Need ei saa vaataja suhtes ju liikuda, sest muidu kaob pilt ära.
Vasta

Miks ei või inimesed uskuda. Tuhandeid aastaid on usutud igast jama. Kirikus, mošees, tamme all käiakse ka siiamaani. Kõik ju teavad, et tamme all ei ela mingit vana, a ikka mõned usuvad. Mõned usuvad, et kaine peaga ei saagi elada, mõned näevad seente, tablettide mõju all igasugu asju ja siis joonistavad, kuulutavad sellest. Uskudes on tegevust ja kergem elada,  nagu lollidel on pidev irve näos.  A  mõned usuvad isegi, et üksteisel urruaugus sonkimine on hea. Las aga usuvad  Big Grin
Vasta

(21-03-2018, 01:27 AM)viplala Kirjutas:  Siimik ei ole üksi...kahjuks. Tegelt üsna kõhedust tekitav trend... Ma proovisin kuulata sealt paari saadet...tra see on nii kuradi halb, et paha hakkab. Ja neil on järgijad ja uskujad jne. .. 

http://arengumaagia.ee/superseen.html

See seenesari läks Hannesel vähe metsa poole küll, tunnistab ta nüüd vast isegi seda.

Olen kogu libraariumi arvatavasti aja jooksul ära kuulanud, peab tunnistama. Mitte, et kõike täie tõe pähe võtta, vaid maailma asju veidi erinevama nurga alt vaadelda. Tal on kindlasti väga huvitavaid mõtteid. Osaliselt kattuvad need isegi minu tähelepanekutega. Jääd teinekord millegi üle mõtisklema ja mõtted uitavad imelikel radadel, seda juhtub. Õnneks ei ole ma nii uljaspäine, et selle tarkuse pealt suuremat teooriat aretama hakata. Lihtsalt vaatlen.
Kooliharidus õnneks liialt hästi külge ei hakanud omal ajal, ju siis olen peateadusest veidi erinevama suuna koha pealt vastuvõtlikum, kui keskmine tarbija.
Aga proovi veel kuulata, sinna on aastate jooksul üsna huvitavaid saateid kogutud. Soovitaks siiski kuskilt algupoolelt pihta hakata, nii tundub asi mõistetavam võibolla. Nagu nende sekti nimigi ütleb, siis areneb ka vastav teooria pidevalt edasi ja tagasivaadates tekivad pidevalt mõningased vasturääkivused, eriti numbrite ja kaljukindlate väidete osas. See on pigem humoorikas vahepala nädalasse ja nii ma seda ka võtan.
Vasta

Ma ootan seda pallide katset.
Saab huvitav olema kes keda Smile
Vasta

Kindlasti on olemas asju mida meie mõistus ei suuda seletada(viljaringid nt) aga seletada mingist lapikust maasta mida ei saa isegi meie teadmiste järgi olemas olla ja mida saab lihtsa koduse katsega ümber lükata siis on ikka midagi korrast ära.
Vasta

Nojah,kuna maakera on ümmargune kaugelt vaadates,samas tekitab lainurkobjektiiv ka palli efekti.... järsku on viga hoopis meie nägemises. Näeme kaugelt vaadates,et kõik on ümmargune. 
Ma jään ikka kerade juurde. Big Grin
Vasta

Oma põllul küll viljaringe näinud. Külvad orasele väetist, keegi poostel helistab. Võtad käigu välja, ketas käib edasi. Sel kohal üleväetamine ja miski kõrrekõvendaja ei hoia üleväetatud kohas vilja koristamiseni püsti. Teel sõites ikka silm näeb tehnoradade vahel topeltsaanud ja pikalt mahavajunud ribasid lausa(iks teiste põldudel).
Vasta

(21-03-2018, 04:32 AM)Scott Kirjutas:  
(20-03-2018, 23:16 PM)siimik Kirjutas:  https://www.youtube.com/watch?v=R52_PdZlSq8&t=6s

Kuhu läheb Päike öösel? 

Olen koos naabrimehega seda asja uurinud ja oleme teinud suvel ka vaatlusi eri kella aegadel. 
Järeldus: Päike tuleb hommikul naabrimehe sauna tagant välja ja läheb vallamaja poole. Õhtuks jõuab ta Kuutsemäe kanti ja poeb viimase taha peitu. Välja selgitamata on veel, et kuidas ta Kuutsemäelt uuesti naabrimehe sauna taha hommikuks saab. Seoses sellega tuli ka avalikuks, et mitte maa ei käi ümber päikese ringi vaid päike ümber maa. Vastasel juhul peaks naabrimehe sauna tagant  hommikul maa nähtavale tulema.

Aquila captas non muscas.
Vasta

Kuna ämma elukaaslane fännab sellised maaväliseid asju siis nad käisid puhkamas sellises kohas kus neid viljaringe tekib. Õhtul olid põllust mööda sõitnud, suunaga hotelli polnud ringe hommiku olid. Ilusti olla punutud olnud kogu see kujutis. Kõrrel ei tundu mingeid vägivalla jälgi pildi järgi olema. Ja ei ole ju ainult ringi vaid mingi imelikud kujutised.
Vasta

Vene kanal mingi REN-TV näitab vahel neid viljaringe. See teema raudselt ufude pärusmaa.

Aquila captas non muscas.
Vasta

Hiljuti leiti üks viljaring mille sõnum suudeti lahti kodeerida. Sõnumi kodeerimiseks kasutati teadlaste abi üle maailma. Kaas lõi ka CERN oma tehnikaga. Sõnumi sisu ma täpselt enam ei mäleta kuna lugesin sellest vene keeles aga meelde on jäänud, et tegemist oli matemaatilise koodiga, seal oli X ja Y ja veel mingi täht, aga foto viljaringist toon siinkohal ära.

   

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta

https://www.postimees.ee/1790373/padise-...-monumendi

See vana võib vilja ringe ka teha. Usun, et isegi Viljaga võib ringi tõmmata.
Ja keda ufod ei huvita siis tal seal 1 võlukivi. 10 euri eest saab liugu lastes suure ja kõva sama asja mis eelmisel pildil. Kahtlustan, et see viimane viljapilt ongi peale seda tekkinud kui ta maha istus.
Vasta

(21-03-2018, 16:33 PM)viplala Kirjutas:  ... oli matemaatilise koodiga, seal oli X ja Y ja veel mingi täht,....
Minu mäletamist mööda sarnanes see hispaanlaste palataliseeritud N-tähele (Ñ), aga millegi poolest erines siiski. Seda vist ei ole suudetud veel dešifreerida kah.
Vasta

(21-03-2018, 04:32 AM)Scott Kirjutas:  
(20-03-2018, 23:16 PM)siimik Kirjutas:  https://www.youtube.com/watch?v=R52_PdZlSq8&t=6s

Siin videos kehva näha, aga kui päike on ekvaatorist seespool, siis on meil suvi, kui päike on ekvaatorist väljaspool, siis on meil talv.
Vaatasin video ära ja sain aastaaegade vaheldumise kohta ammendava vastuse. Aga see video tekitas veel rohkem uusi küsimusi...

Kuhu läheb Päike öösel? Ja kuhu Kuu päeval? Kui need taevakehad kogu aeg lameda ketta kohal tiirutavad, siis ei saa need kuidagi vaateväljast kaduda. Vaatad öösel selja taha ja Päike on seal.

Tähed ei liigu sirgjooneliselt (nagu videos Päike), vaid idas ja läänes diagonaalselt maapinna suhtes, ilmudes või kadudes "ääre taha". Mis on ääre taga? Ja kui ülespoole, minna, siis kui kaugele ja kõrgele saab lennata?

Mis vägi telesatelliite ühe kindla Maa punkti kohal hoiab? Need ei saa vaataja suhtes ju liikuda, sest muidu kaob pilt ära.

Päike ja kuu ei ole meist valgusaastate kaugusel.
[Pilt: Xlg_globe_3.jpg]

Kupli kõrgus ja Van Alleni radiatsiooni vöö on minu arusaamade järgi samad asjad. Nendest läbilennata ei saa ja keegi pole kuul käinud.

Satelliidid, mida enamus usuvad, on heeliumi õhupallid. Kogu mobiilside, andmeside liigub mõõda maal olevaid valguskaableid, ca 97%.
GPS töötab mobiilimastide pealt triangulatsiooni põhimõttel. Käeskantavad GPS seadmed, autonavi jne, on pmst mobiilid, mis näitavad asukoha kordinaate.

Päikest
Siim
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne