Foorumi teemade avanemisest ja uuest väljanägemisest.

(03-01-2019, 13:37 PM)viplala Kirjutas:  
(03-01-2019, 04:24 AM)Janka Kirjutas:  See nupp on endiselt ju 100% olemas.
Paremas ülanurgas 3D kuubikute alt avaneb.

proov proov proov

(03-01-2019, 12:36 PM)v6sa Kirjutas:  Saab, aga selleks peab vist olema valitdu rohkem, kui üks tsiteeritav postitus ja valida tuleb alt nupp Uus vastus, mitte vastata konkreetsele postitusele.

Loomkatse jätkub. Big Grin

Lahe. Teemade alt mida tahad kommida tuleb selektida 'tsiteeri' ja seejärel lehe kõige alumisest otsast 'Uus vastus'

Kas katse-eksitus meetodil pusite seda foorumit? Rolleyes
Täpselt ei teagi, mis teed?
Krt see kaasapanu ära ka ei lähe siit.
Kas tsiteerimist ühekordseks projektiks ei saaks teha? Mitte, et korra tsiteerid ja siis nii 10a järjest.
Vasta

(17-01-2019, 14:43 PM)pannkook Kirjutas:  Krt see kaasapanu ära ka ei lähe siit.
Kas tsiteerimist ühekordseks projektiks ei saaks teha? Mitte, et korra tsiteerid ja siis nii 10a järjest.

Kustuta küpsised ära. On vist lihtsam, kui seletama hakata.
Vasta

(17-01-2019, 12:17 PM)svenson Kirjutas:  Hetkel ideed otsas, millest nüüd järsku see pihta hakkas, uurime-proovime-katsetame.
Kas leidsite vea üles või on täna lihtsalt hea päev -- foorum lippab nii nagu peab?
Vasta

Juba eilsest päris hea Big Grin
Vasta

Vene trollid olid kallal Smile

nähtus nimega Yandex aka vene Google

Meil on kõige tavalisem virtuaalserveri pakett, ilmselt alates paarisajast inimesest korraga lehel + aktiivselt tegutsev otsingumootori ämblik on natukene liiga palju.
Vasta

Nüüd on hea. Kõik eluks vajaminev töötab nagu õlitatult. 5+

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta

Tore. Töötab erinevate teenusepakkujate võrkudes ja telefonis täiesti soravalt Smile

Kõik, mis liigub, see ka kulub.
Vasta

Kas ainult minu raal ei näita teavitusi ps sõnumite saabumisest?
Teade tuleb meilile, aga am lehel ei ole ühtki märget selle kohta. Kui taipad ise ps nupule klikata, siis näed, et 1 uus sõnum. Kui avad, siis näitab nagu oleks loetud sõnum. AdBlock on AM-s maas.

Vasta

(04-02-2019, 12:29 PM)hulgus Kirjutas:  Kas ainult minu raal ei näita teavitusi ps sõnumite saabumisest?
Teade tuleb meilile, aga am lehel ei ole ühtki märget selle kohta. Kui taipad ise ps nupule klikata, siis näed, et 1 uus sõnum. Kui avad, siis näitab nagu oleks loetud sõnum. AdBlock on AM-s maas.

Pane hiirenool ülal-vasakul kastikese peale "privaatsõnumid", siis näitab lugemata ja kokku sõnumite arvu. Selle uue kujundusega olen ühe saanud ja siis oli foorumi avamisel üleval miski teade kollasel taustal. Võibolla siis kui telefoniga oled vahepeal käinud, et siis ei näita - minul sellist telefoni pole, millega foorumis käia.

Инвалид информационной воины.
Vasta

Ma käin siin ainult arvutiga ja seaded pole muutunud. Meilil teavitus ja foorumis riba, millelt kohe viimast sõnumit lugema pääseb. Tõsi küll, enne ilusti nähtav kollane riba on nüüd korralikult sini-halli kamuflaaži rüütatud Sad

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

Kuskile bittide paradiisi on kadunud "vaata minu manuseid" nupp, manuste lisamise ribal? Kasutaks mõningaid vanu pilte.

Vasta

Manuste haldur. Kasutaja KP alt avaneval lehel. Vasakul ripub.
Vasta

Vana galerii on omadega suht sodi: http://www.automoto.ee/galerii/
Vasta

(27-02-2019, 12:11 PM)Janka Kirjutas:  Manuste haldur. Kasutaja KP alt avaneval lehel. Vasakul ripub.

tänud, ei osanud sealt otsidagi.

Vasta

Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne