Kuhu kadus Kaitseväe ja Kaitseliidu sõidukite teema?
#1

[Pilt: AutoMoto.jpg]  


Kas keegi palun ütleks, miks kustutati "Kaitseväe ja Kaitseliidu tehnika enampakkumisel" teema ja mu kasutaja blokeeriti, ilma ühegi selgituseta? 

Saan aru, et teema võis paista äritegevusena - foorumite häid tavasid silmas pidades, spetsiaalselt saatsin haldajale kooskõlastamiseks kirja, millele vastust mõistagi ei tulnud. Lootsin, et nähakse laiemat pilti, see polnud kunagi mõeldud ESTmil.ee eksklusiivseks hääletoruks - teemas võttis sõna ka teise samalaadse ettevõtmise esindaja, mis ongi väga okei - kogu info ühes kohas ja kontsentreeritud. Tahaks loota, et teema ei läinud kustutamisele kellegi anonüümsest kitsarinnalisusest tingtuna - kõik muu on läbi räägitav, minu number on kergesti leitav.

Siin oli justkui juba üsna konstruktiivne arutelu, huvilised oleks ka edaspidi saanud märku anda, mis neid Kaitsejõudude võõrandamisele mineva tehnika osas huvitab ja millele ehk rohkem tähelepanu pöörata. Kui see pole ühe vanatehnika foorumi eesmärkidega kooskõlas, mis siis veel on?

Ehk siis: kui see teemaatika kedagi ei kõneta ning leiate, et siin talle kohta pole, andke palun siia vastates märku. Ja kui kõnetab, andke palun ka märku.
Vasta
#2

Palun austet lõimevaderitel või foorumi omanikul ka mind harida, millise foorumi tava või reegli vastu on kõnealune kasutaja eksinud.

Tegemist ei olnud Hiina zitta või projektijuhtimisteenust pakkuva ettevõttega.
Vasta
#3

tere,et kaitseväe teema siis trügin sellise küsimusega siia:mida tähendab valge rist veoka taga kaitseväe liikuril,kas seda et tagantulija näeks milline on pinnase vee tase eesliikujal.
Vasta
#4

Konkurents! Automoto looja tegeleb ju täpselt sama asjaga ja miks peaks "rinnal madu soojendama"? 
Mina mõistan tegu. Kas ka heaks kiidan, on teine teema. Aga teema kustutamine on Svenssoni pärisõigus. Tema keskkond, tema otsused.
Vasta
#5

(29-11-2019, 13:03 PM)näkisepp Kirjutas:  tere,et kaitseväe teema siis trügin sellise küsimusega siia:mida tähendab valge rist veoka taga kaitseväe liikuril,kas seda et tagantulija näeks milline on pinnase vee tase eesliikujal.

Valge rist on tegelikult tagumine latern, pimendatud kolonnisõiduks. Seepärast ta ka nii sügavale auto alla on lükatud, et ülespoole näha poleks.
Vasta
#6

Jep, tegu on minu kitsarinnalisuse, kadetuse, kibestumisega jne. Mul ei ole vähimatki soovi Teie ettevõtet arendada ja TASUTA omale reklaami teha. Ostas on piisavalt suur hulk kasutajaid. Ja kurat võtaks, ma ei teinud isegi siin oma ärile reklaami, nii et võrdne võimalus.
Vasta
#7

Eks midagi sellist arvasingi. 

Kogukonnal on ilmselge huvi - kui eelmine hange oli teie hallata, ma küll ei näe ühtegi põhjust, miks ei oleks võinud ka siis vastav teema siin olla? Selle asemel, et midagi ütlemata ust paugutada, võiks ehk mõelda, kas ehk on ainest koostööle. Olen ise 10 aastat Kaitseliitlane olnud, mina teen seda asja ühest küljest huvist tehnika vastu, teisest küljest panustamaks riigikaitsesse. Ja kui siit midagi ka lauale jääb, pole selles ju midagi halba? Ilmselgelt ei räägi me siin tohututest summadest - tasuta ju ei teeks ka Sina.

Kusjuures antud foorumi kontekstis pole ma ka TASUTA midagi eeldanud - täpselt sellel põhjusel kirja ka saatsin, päevi enne algse teema tegemist.
Vasta
#8

(29-11-2019, 13:29 PM)PlyVal64 Kirjutas:  Konkurents! Automoto looja tegeleb ju täpselt sama asjaga ja miks peaks "rinnal madu soojendama"? 
Mina mõistan tegu. Kas ka heaks kiidan, on teine teema. Aga teema kustutamine on Svenssoni pärisõigus. Tema keskkond, tema otsused.

Sama siin. Tänan meelde tuletamast.
Vasta
#9

(29-11-2019, 15:03 PM)Lepa96 Kirjutas:  Eks midagi sellist arvasingi. 

Kogukonnal on ilmselge huvi - kui eelmine hange oli teie hallata, ma küll ei näe ühtegi põhjust, miks ei oleks võinud ka siis vastav teema siin olla? Selle asemel, et midagi ütlemata ust paugutada, võiks ehk mõelda, kas ehk on ainest koostööle. Olen ise 10 aastat Kaitseliitlane olnud, mina teen seda asja ühest küljest huvist tehnika vastu, teisest küljest panustamaks riigikaitsesse. Ja kui siit midagi ka lauale jääb, pole selles ju midagi halba? Ilmselgelt ei räägi me siin tohututest summadest - tasuta ju ei teeks ka Sina.

Kusjuures antud foorumi kontekstis pole ma ka TASUTA midagi eeldanud - täpselt sellel põhjusel kirja ka saatsin, päevi enne algse teema tegemist.
Kurb. Loodan et leian nende kaitseväe müükide kohta info õigeaegselt mujalt üles. Minule väga sobis antud teema ja ei näinud siin ka mingit reklaami, vaid pigem võimalikele ostuhuvilistrele info jagamise kohta...

Aitan seadmete monteerimis ja demonteerimistöödel ning konstruktsioonide ehitamisel
www.ransar.ee
info[ät]ransar.ee
51934170 
Vasta
#10

see teema oleks pidanud minema -viskan minema,või viin vanarauda teema alla. nii oleks olnud kõik poliitiliselt korrektne Wink
Vasta
#11

Mingi osta.ee oksjonite teema on ka olemas. Toungue
Vasta
#12

Härrased puhake nüüd jalga.

Estieks. Kontrollisin üle, e-postis ega foorumi sõnumitel ei ole ühtegi kirja või palvet antud teema kohta. Natukene naiivne on arvata, et kui kirjutan ja järgmiseks päevaks vastust pole, siis võin oma kommertsteadaandeid kohe ülesse riputada nii, kuidas heaks arvan. Kahuks ei jõua igapäev automoto.ee mailboxi kontrollida ja kellel on häda suur olnud siis telefoni teel on ka vahel mõned asjad lahendatud. Seda kiiremini ja süvenemata sai need osta.ee lingid siit kiirelt prügikasti saadetud. Osta.ee on olnud foorumis aegade algusest vägagi erinevatel põhjustel Persona non grata.

Teiseks. Kui pakute hankel hinna siis ongi see teie enda risk ja raha teenimiseks tuleb olla loov. Entusiasmi eest 5 punkti. Pange reklaamiraha raadiosse, facebooki, kohalikesse ajalehtedesse. Tõsi, ei saanud ka mina selle asjaga rikkaks ja tihti tuli seda entusiasmist teha.

Hetkel on õnneks ka nii, et kfs Saarrand ja ksf Luik lepivad IFA hinna omavahel kokku ja jagavad masina ära. Isand Luik paneb niikuinii sinna mingi parema mootori peale Smile Fakt on see, et siit foorumist sa omale uusi pakkujaid juurde ei saa. (kõik niikuinii käivad aegajalt ostas) Antud arutelud on seaduse mõistes tõlgendatavad kui võimalikud osalejate kokkulepped, ehk Riigivara seaduse § 68 punkti 2 järgi tuleks tuleks need oksjonid üldse tühistada.

See oli ka enamasti põhjus, miks mina foorumites reklaami ei teinud ja keskendusin muudele kanalitele.
Vasta
#13

(29-11-2019, 20:34 PM)veix__ Kirjutas:  Mingi osta.ee oksjonite teema on ka olemas. Toungue

See on palju suurem võõrkeha siin momeelest. Need ksf svenssoni kirjutatud nüansid on üks asi, pealetungiv labane mudru on tõsine ohu märk. Käegalöönud kaasfoorumlaste hulk kasvab....

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#14

Tundub, et sain vastuse oma küsimusele. Mis seal ikka, sõuame aga igaüks oma paati isesuunas edasi. Paaris teises temaatikaga haakuvas foorumis on õnneks sõnavabadus veel säilinud, huvilised leiavad meid sealt kenasti üles. 

P.S. ilmselt tasuks üle vaadata ka https://forum.automoto.ee/contact.php seaded - täpselt sinna ma kirja teele panin, ei tahaks ju, et ka teiste kirjad maagiliselt mutiauku kaovad.

Edu!
Vasta
#15

Sulle põhjendati ju kenasti ära miks teema kadus. Milleks mingit solvunut mängida? Pudrumäed ja piimajõed on muinasjuttudes(või suht vähestel ka reaalsuses). Ülejäänud peavad pe**e vahus vaeva nägema Smile millegi saavutamiseks. Vahet pole kas OÜ või eraisik.

Kõik abistavad tegevused orkide arvukuse vähendamiseks. 4x4 ja muude vajalike autode korrastamine ning kõiksugu eriprojektid.
MTÜ Toeta Ukrainat EE522200221082095744 Swedbank`is ja märgusõnaks (Autod Viimsist rindele)
Vasta
#16

Üks nüüdseks lahkunud mees ütles kunagi kui ehituskauplust teise kõrvale ehitama hakati nii: kaks kõrvuti kasvatavad üksteise käivet. Võibolla ta eksis?

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#17

Kas äkki peaks siis välja tooma teemad, mida siin foorumis ei tohiks käsitleda?
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne