Teema on suletud

"Nutumüür" vol2 ehk kas kellelgi on veel ka selline vidin ülearu?

Mõnda kaalult kabedamat alasit ka keegi pakub?

(08-02-2020, 12:29 PM)vant Kirjutas:  Mõnda kaalult kabedamat alasit ka keegi pakub?
Vaata kuldsest börsist, seal üks müüb rakveres, tal on erinevaid. Ma ise ostsin talt aasta tagasi alasi(100kg umbes) ja sepakruustangid. 
 Keegi siin ennem otsis pioneer pliiti, nendega ka kaupleb.

On kellelgi vedelemas 160A keevituse massi- ja elektroodi käpale sobivat juhet?
vaja oleks ~10m või kaks ~5m juppi.

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.

Omal ajal kerge keevituse jaoks oli parim pealmaa kaevanduste juurest võpsikust sammuva ekskavaatori katkisõtkutud toitekaablist harutatu. Väga painduv ja vastupidava isolatsiooniga. Siis võimendite jaoks müüakse ka uskumatult võimsaid kaableid elektrotehnika poes.

Auto 12V täkujuhtmetest saab ka midagi, tõsi küll, vaja joota ja mokad omavahel ühendada. Või oli see nüüd vastupidi?   Wink

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.

Tsitaat:Auto 12V täkujuhtmetest saab ka midagi, 
Enamus müüdavatest täkujuhtmetest on paras saast. Peal on küll jäme plastik aga vaske sees pelgalt mõne kõrre jagu.

Kui plastikisolatsiooniga sobib (saab ju ise tekstiil-isoleeri peale kerida) siis pakuks jämedat maandus kaabli (oli vist 35 mm², pean üle vaatama)

Miks ei võiks kasutada tööstusvoolu kaablit ja otsad omavahel kokku siduda, vastorusse ja haamriga lapikuks.
Mina tegin niimoodi omale auto täkujuhtmed ja pole märganud, et elektronid segadusse satuks.
Liiguvad alati sinnasuunas, kuhu mina neid juhatan.

Eks kui häda käes, siis saaks massijuhtme kokku panna kasvõi lehmaketist.
Mul nii häda ka ei ole, uurin pigem ehk on kellelgi üle, enne kui päris poodi peaks minema. Mul on ka igasugu asju üle ja heameelega vahetaks.
Olen eelkõnelejaga nõus, need hiina täkukaablid on eriti head käkerdised...3mm diameetirga kaabel on 10mm isolatsioonis - jätaks sellistest keevituskaablite valmistamise jaan tatika ideede rubriiki.

EDIT: mul on puudu ka metallist töölaudade sahtleid. 3 lauda täiesti ilma.

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.

päris poodi pole vaja kohe minna.mina läheks lammarisse.audil,mersul,bemmil milledel akud pagasis on ,jooksevad korralikud kaablid ette.parajalt 4-5 meetri pikkused.head pehmed kvaliteetsed kaablid

Tere
Kas kellelgi on mopeedi V50 kickstarterit? Nt võrumaal

edit: või saab tulla keegi lükkama

Oleks vaja 20mm jäme ja 300mm pikka, sileda pinnalist raudvarrast. - 2tk
Näiteks mõne amordi või hüdrosilindri vars.

(18-02-2020, 21:55 PM)tõnn Kirjutas:  Oleks vaja 20mm jäme ja 300mm pikka, sileda pinnalist raudvarrast. - 2tk
Näiteks mõne amordi või hüdrosilindri vars.
Tallinn- Lasnakoski  Ise peab sobiliku valima, soovitav valgel ajal.  +372  5I57923  

Parimat  h2rra

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA

(18-02-2020, 21:55 PM)tõnn Kirjutas:  Oleks vaja 20mm jäme ja 300mm pikka, sileda pinnalist raudvarrast. - 2tk
Näiteks mõne amordi või hüdrosilindri vars.
eniromet tööstuse 47 müüb sulle sellise mis soovid,min arve 6 rubla ja selle raha eest saad neid pulkasi veel rohkem kui vaja.

Tere!

Järsku kellegil on sellist treipingi vahetushammasratast nagu pildil. Hammaste arv kas 67 või 68. Hamba moodul 2.5.  Kas sellist üldse maailmas olemas on, pole mulle teada. Vaja teraga vinti lõigata 13 ja 14 niiti tollile vahelise sammuga. Vajalik samm selline, et ei ole ei üks ega teine, midagi vahepealset.  

Lisan veel ,et 13.5 niiti täitsa olemas ja sellest on kirjutatud raamatus:1916a.välja antud insener  H. Meieri toimetusel Mõtte kirjastus, Tallinnas.
1/4 juhtkruvi käiguga tahaks saada hammasrattaid 40-27-24-120   40 ja 120 hambaga rattad olemas. Seega otsin 27 ja 24 hambaga hammasrattaid.

[Pilt: 1]

Tel.56 95 60 13

Ehk on kellegil üle mõni integreeritav elektripliidi ahi.
Välimus ja puhtus pole oluline.

(22-02-2020, 12:02 PM)tõnn Kirjutas:  Ehk on kellegil üle mõni integreeritav elektripliidi ahi.
Välimus ja puhtus pole oluline.
Otepääl olemas.

Bensiinis peitub kiirendus - diislis vingu hais.

Tänan pakkumast kuid kahjuks otepää jääb kaugeks.
Sihin pigem Narvast Tallinnani.

Narvas tallinnani on palju jäätmejaamu, kust selliseid asju saada. Endale sain igasugu juppide grillimiseks ahju Rahumäelt. Ühendasin taimeri vahelt välja ja töötas vabalt. Oli teine suuruselt kõvasti üle keskmise ja ei saanud jätta koormasse tõstmata.

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.

selline toidutermos, kas kellegil vedeleb kasutuna vms. 
ehk otsitav oleks selle või sellise termose kaas
põhiline parameeter oleks siis tihendi soone läbimõõt 28cm sisemine ja 30cm välimine (tihendi puudumine pole probleem)
tahan teha paremaks ja soojustada aga ei tahaks ainsat asja lõhkuda enne kui pole asendust.
sisemise poti ja väiskorpuse vahelise soojustuse tegin juba paremaks nüüd tahaks ka kaas parendamist.

ja pakkuda võib hea idee kuidas lahendada vaakumi probleem mis ei lase kaant avada enne kui võinoaga tihendi vahelt õhu sisse lased
mingi suss-klapp ?


[Pilt: t760_DSC_16681.jpg]

(29-02-2020, 21:03 PM)MeelisV Kirjutas:  ja pakkuda võib hea idee kuidas lahendada vaakumi probleem mis ei lase kaant avada enne kui võinoaga tihendi vahelt õhu sisse lased
mingi suss-klapp ?


[Pilt: t760_DSC_16681.jpg]



Kraan...

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 7 külali(st)ne