Teema on suletud

"Nutumüür" vol2 ehk kas kellelgi on veel ka selline vidin ülearu?

Oleks vaja pakse 14mm veneaegseid vedruseibe, paksus 4,5mm, ja 16mm seibe - paksus 5mm, kui kellelgi vedeleb siis saab ehk vaevatasus kokkuleppele.
Lisaks oleks huvi erinevate M10 14mm peaga poltide vastu.

Töötavat asja ei maksa remontida, läheb katki

Olen w124 geneka otsingutel,ehk kellegil vanast ajast üle. '95 aasta 3.2 162kw(M104 mootor). Samuti vasak tagumine uks kuluks ka(hõbedane) ja geneka rulliku kronsa

mis genekaga juhtus.kõike juppe sinna sisse on saadaval.kas ust on vaja sedaanile.või t-mudelile

(07-05-2020, 15:56 PM)sturmbannführer Kirjutas:  mis genekaga juhtus.kõike juppe sinna sisse on saadaval.kas ust on vaja sedaanile.või t-mudelile
Genekas on kinni jäänud, tõmbas esimesel käivitusel rihma puruks ja rulliku kronsa ka küljest Big Grin Sedaanile

laagrid maksavad u. 10 .- euri.kruvi genekas lahti ja vaheta ära

(07-05-2020, 19:37 PM)sturmbannführer Kirjutas:  laagrid maksavad u. 10 .- euri.kruvi genekas lahti ja vaheta ära
See genekas kinni mis kinni,breaker bariga sai vaevu ringi käima..lihtsam on juba korras genekas külge visata

(26-04-2020, 23:13 PM)v6sa Kirjutas:  Nüüd on häda: on vaja motoploki MB-1 tagurpidikäigu parasiit-rihmaratast. Võib olla koos kiigega, mul on väikesi kahtlusi selle modifitseerimise suhtes eelmiste omanike pooolt.
...

Jube nüri on seda freesi ringi keerata lihasjõul... Pole kellelgi seda motoriseeritult tagurpidiliikumist võimaldavat wirblit?

Tegelikult kõlbab suvaline 10+ mm laia soonega 80+ mm diameetriga rihmaseib (kuna on parasiitratas), mille sees on kas laager paigas või piisavalt materjali  laagri jaoks pesa tegemiseks. Kinnitus on 8 mm poldiga, seega suurt laagrit pole vaja mahutada, miskine 688 piisaks juba. Töö ju ajutine ja kerge.

(01-05-2020, 21:55 PM)mihkelr Kirjutas:  Ega kellegil juhuslikult pole vedelemas 1987 aasta Opel Kadett E-le sobivat töötavat starterit? Veel tunnen puudust salongiventika reguleerimis nupust.

Kas neil kõigil ikka on sama starter?

(07-05-2020, 15:21 PM)HendrikR Kirjutas:  Olen w124 geneka otsingutel...

Neil uuematel on kõigil sama genekas - pluss M8 poldi all. Vanematel on mitmikpistikuga. Mul paar poolpidust on, aga neid ei raatsi alla 50.- ära anda. Sobivad peale rihmaseibi vahetust hääste traktorileWink

Võta parem heaga taastatud asi - kui kinnijooksnut ära ei lõhkunud, saad kesta eest raha tagasi. Mina olen soetanud siit:

http://www.autostarterid.ee/kontaktid-est-19/ Saavad maakeelest aru küll, kuigi esimese hooga vastavad kirillitsas... Sad

Tõenäoliselt on see õige:
http://www.autostarterid.ee/mercedes-ben...id/ca1044/

Aga külge peaks füüsiliselt minema ka teised mudelid, lihtsalt jahutusest võib puudu jääda...

Pingutusrullik koos kiigega võta heaga uus.

On kusagil ülearuselt vedelemas I tala vähemalt 100 mm laiusega ja 2,5 - 3 m pikk.

Pole küll auto-moto aga iidne tehnoloogia siiski. Soovin omandada veneaegseid korduvkasutatavaid filmikanistreid (pildil paremal) või kaasaegseid ära kasutatud filmikanistreid, millel filmi saba alles vähemasti 1cm. Fotolaborid väidetavalt lõikavad nö saba olematuks.
Edit: Nö saba ehk filmi jääk on vajalik selleks, et uue filmi peale kerimisel oleks kuhu kleeplindiga kinnitada.

   

Leidsin sellise.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.

(20-05-2020, 22:27 PM)speedsta Kirjutas:  Pole küll auto-moto aga iidne tehnoloogia siiski. Soovin omandada veneaegseid korduvkasutatavaid filmikanistreid (pildil paremal) või kaasaegseid ära kasutatud filmikanistreid, millel filmi saba alles vähemasti 1cm. Fotolaborid väidetavalt lõikavad nö saba olematuks.
Edit: Nö saba ehk filmi jääk on vajalik selleks, et uue filmi peale kerimisel oleks kuhu kleeplindiga kinnitada.
Karmil okupatsiooniajal kui sai kohalikus Pioneeride Palees kinematograafia algtõdesid omandatud siis olid rahval käes Smena jm. sellist tüüpi fotokad (Zeniite, Fede, Kiieveid jm meiesugused tatikad võisid ainult unes näha, Nikonist rääkimata) ning kuna neil polnud aparaadisisest pooli kuhu haakuks kenasti poest ostetud filmi asümmeetriline saba siis tuli võtta lihtsalt käärid ja tekitada filmile selle pooli keskpilusse haakuv sümmeetriline saba ja nii lihtne see oligi. Lukustamiseks keerati tagant ots kahekorra ja kinni ta oli. Teibi kasutamist ei mäleta (kvaliteetset teipi võis ehk Soome TV reklaamist näha) ja egas partei ja valitsus ei õpetanud ka niimoodi tegema. Pildid sai küll kenasti tehtud ja film liikus aparaadis ühest kassetist teise.

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)

Tsitaat: film liikus aparaadis ühest kassetist teise
Tollased kassetid (mõned) kraapisid filmi, sest pilusse liimitud sametile oli tilk või kaks liimi üleliia. Need tilgad siis kraapisid.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.

Juhtub kellelgi üle olema üks poolpidune aga veel natuke voolu hoidev 6v mootoratta aku.
Eriti tore, kui see oleks Tartumaal, kaugemale ei raatsiks järgi sõitma hakata.  

Kui on miskit pakkuda siis PS ja vastu pakun karbi komme vms.

Tere foorumlased!!! Ega kellegil pole mulle pakkuda VW Golf 3 tagarattavõlle ketaspiduritega?

Veel pole maha löödud

Sooviks kasutuskõlbulikku motorehvi R19 3,25/50/75
Võib olla piirini kulunud kuid peab olema pehme.

Ennem kui poest hiinlase soetan, siis äkki on mõnel mehel jalus kaitseväe maskeerimisvõrku. Ideaalis 5x2m (sobivad ka pisemad/suuremad) . Endiselt Harju-Rapla-Pärnumaa.
Pakkumised erasõnumiga.

vabal ajal painutan kaablit...

ma mitu aastat camovõrgu juppe otsinud ja kuskilt ei leia.
nüüd sa kirjutad, et on võimalik poest ka osta.
palun vihjeid.

(05-06-2020, 21:55 PM)diesel Kirjutas:  ma mitu aastat camovõrgu juppe otsinud ja kuskilt ei leia.
nüüd sa kirjutad, et on võimalik poest ka osta.
palun vihjeid.
https://www.motonet.ee/et/otsing?q=maskeerimisv%C3%B5rk
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne