I: Mootorratta esirumm
#1

Markeeringuid ei ole. suuruselt ca 100ccm asjale sobiv
[Pilt: ACtC-3eSTazZEQ_3jGnW-kJ6FITFCLf5fJe0H8wW...authuser=0]
[Pilt: ACtC-3cFpOQKXJk-9rt_v76R_0tNrsHqZQWvtVqe...authuser=0]
[Pilt: ACtC-3d9RD2wmL4AncmAvO4u5VEYQZKm-rhAoA86...authuser=0]
[Pilt: ACtC-3cQvHoLNFNW_Gb3Eda2CAP6khjiYpYJl-JF...authuser=0]
[Pilt: ACtC-3dgKhcVOqHTQY0c_XzRityCoFUpCBqUWag0...authuser=0]
Vasta
#2

võrr Gauja?
Vasta
#3

(14-09-2020, 13:56 PM)alju1 Kirjutas:  võrr Gauja?
Gaujal oleks selline omapärane ümmarguste aukudega rumm:
https://www.osta.ee/gauja-esiratta-rumm-116600256.html

[Pilt: 1_1_50651456.jpg]
Vasta
#4

Ülimasslevinud F&S ?

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta
#5

F&S puhul on siiani markeeringud alati peal olnud. Pole hetkel kõrvutada elusuuruses f&s toodangut nendega. Äkki raskel sõjaajal ei tegeletud templite löömisega? Rummud ju musta värvi ka....
Vasta
#6

F&S rummude pilte on maailm ja internet täis, "ülimasslevinud F&S rumm" see küll ei ole. Muidugi raskel sõja ajal ja eriti peale Stalingradi kotti saamist oli sakslastel suur puudus käes, ei jätkunud ka F&S logosid piduriklotsi plaatidele peale lüüa. Jalgrattamuuseumis võib kuulata juttu sellest, kuidas sakslastel sõja ajal must värv otsa sai (kõik läks raudristide katmiseks ja tankidele haakristide maalimiseks) ning sakslased oli sunnitud jalgrattaid vähem õilsate värvitoonidega vääristama, selle näiteks on vaadata sinine  Rabenieki tehase naisterahva tallapress
Vasta
#7

Äkki on siis vähemasslevinud? Aga siis peaks nad kurivaimud sinised olema  Big Grin
Vasta
#8

Pagan, Sten, Teil noortel ongi kõik üks hängimine, tšillimine ja pulli tegemine (pullitegemine?)!
Samas, kui meil on ikkagi lõpliku tõeni viimata pronksvirbli ja autouunioni mootori salajasemad üksikasjad, hakkad Sina juba mingite vähemasslevinumate rummude ümber hüsteeriat külvama. Miks ei ole punase kiviparketi omanikust salaoligarh täpsustanud ega vastanud minu asjakohastele küsimustele? Kas seepärast, et teda nende küsimuste vastused tegelikult ei huvitagi ja kogu aeg kulub uute küsimuste otsimisele ja mitmesuguste vanavara laatade ja - ürituste väisamisele?
Vasta
#9

(14-09-2020, 22:02 PM)kass Kirjutas:  Pagan, Sten, Teil noortel ongi kõik üks hängimine, tšillimine ja pulli tegemine (pullitegemine?)!
Samas, kui meil on ikkagi lõpliku tõeni viimata pronksvirbli ja autouunioni mootori salajasemad üksikasjad, hakkad Sina juba mingite vähemasslevinumate rummude ümber hüsteeriat külvama. Miks ei ole punase kiviparketi omanikust salaoligarh täpsustanud ega vastanud minu asjakohastele küsimustele? Kas seepärast, et teda nende küsimuste vastused tegelikult ei huvitagi ja kogu aeg kulub uute küsimuste otsimisele ja mitmesuguste vanavara laatade ja - ürituste väisamisele?

Jah, Priit, noortel käivadki asjad teistmoodi. Ei ole mingit püsivust ega järjepidevust. Karta on, et ka Kalevi Konsum ja muud legendaarsed äriasutused põhja lähevad kui vanema generatsiooni tarbimine tagant ära kukub. Noored tellivad internetist asju ja ka ainult pulbri või lehtede kujul! Aga nagu mul üks vanem kolleeg (raske uskuda, et mõni noorem inimene üldse tööl käib tšillime ja hängimise kõrvalt!)  ütles, et vanasti käis lapsetegu nii, et essu ja verd lendas aga tänapäeval noored ainult ke**vad ja naeravad. Sama on ilmselt ka selle pulliteoga. Ei osata tõsiselt pulli teha nagu vanasti ja lehmasid oli ka vanasti rohkem. Lisaks võivad mõned kadedad ja pahatahtlikud inimesed näha selles minu hüsteeria külvamises üleldse riigivastast tegevust ja tõmmata paralleele oravapartei poliittehnoloogiliste trikkidega, kus suurematsorti kuritegudelt tõmmati tähelepanu ära mingitsorti süütute skandaalikestega. Võib ju ainult oletada, kelle või millise salaoligarhi tellimusel ja huvides mina tegutsen oma rummuteemaga. Ja teemat jälgivate organite tarbeks tunnistan üles, et vahel olen tegutsenud ka ksf! kassi huvides ja palvel Big Grin
Vasta
#10

Big Grin

See oli esimest ja viimast korda, kui ma palusin Sul siia lisada viite kuulsa türi kunstniku Sorge dokumentaalfilmi "Türi näitused" aadressi, seda põhjusel, et loomupärane tagasihoidlikkus ja introvertsus ei lubanud mul endal seda teha, kuna parima meeskõrvalosatäitja rollis esinesin selles filmis ma ise. Mingit tagasisidet ja heakskiitu see film siin ei leidnud nagu arvata oli, sest see on siin mingisugune uutmoodi tehnikafoorum. Las koerad hauguvad, kassid vaatavad kõrvalt ja ei reosta, foorum läheb edasi!
Samas tunnistan, et selle sama salaoligarhi huvides olen ka ma isegi tegutsenud märksa kõrgemates ja keerulisemates sfäärides, siia tehnikafoorumisse ei ole mõned teemad millegi pärast üldse jõudnud. Eks igaüks reostab seda foorumit, kuhu ta jõuab, arvab vajalik olevat ja küündib!
Muide, kes ja kuidas tavaliselt tarvitab punast kärbseseent? (asjaga on kiire! )
Vasta
#11

Muud jutud hiljem aga kuna kärbseseenega on kiire, siis üks selline õpetus:
mul üks kena ja kõbus vanemaealine sõbranna teeb nii: Punase kärbseseene tükeldab peeneks ja poetab klaaspudelisse. Pool pudelit seeent ja siis peale kallab tavalise valge viina. Siis kaevab maa sisse kaheks nädalaks. Kui välja kaevab, selleks ajaks peab olema seen pudeli põhja vajunud, kui ei ole veel, siis laseb veel nädalakes maa sees olla. Siis kallab selle viina sealt pealt teise pudelisse ja igal hommikul võtab teelusikatäie tühja kõhu peale ja teise teelusikatäie mett peale. Neid seenetükke saab kasutada kompressiks, kui on mingi paistes koht või seljavalu. Kui ta veel vanal ajal loomi pidas, siis ravis ka neid selle tinktuuriga.
Pidi olema vana Siberi retsept, sõbranna on kunagiste sinnakanti väljarännaute järeltulija. Tema 90- aastane ema vist kasutab sedasama rohtu, igatahes käib väga kärmelt linna peal jalutamas.
Mingil ajal tegin ise ka kuuajase kuuri läbi, ära ei surnud.
  
Vasta
#12

Mida ma Sinu juures enim hindan, on see, et vastused lisad Sa kergelt ja kiirelt! (siin on võrdväärne ainult üks lõimevader, kes sama elegantselt ja vaevata kustutab mittevajaliku müra) Cool Kuigi mingit endale vajalikku infot ma siit see kord ei saanud. Samas rikub meeleolu, et ilmselgelt Sa vihjasid viimases vastuses mu tüdruksõbrale, kes sel nädalal järjekordselt vanaemaks sai.  Sad  Vaata ette, kord tuleb aeg ja ka Sina võid olla juba "vanaemaealine sõbranna". Ja kogu lugupidamise juures - selle "teelusikatäie" võid omale pista kuhu iganes ja üleüldse tundub see teema mulle olevat toiduga mängimise liigasse sobiv. Kas tõesti ei ole paremat kohta, kuhu see viin kasutada? Kas see siin on tehnikafoorum või mingi naistekas, lõppude lõpuks? (rohkem ärge postitage, lähen magama, homme on ka päev, lähen jälle lmetsa ja ka jalgratta tagarehviga hakkab midagi looma, nii et saan vb jällegi Kalevi tänava Konsumit külastada ja vaadata, kas on ka midagi minu teemast sooduspakkumisel!  Cool Cool Samuti võib olla, et ksf! Tõnn ootab mind seal juba ammu koos Abu Simbeli nimelise karastusjoogiga!
Vasta
#13

Teelusikatäis sinnasamusesse on kindlasti asjalik soovitus hemorroidide korral aga muidu olen ka mina nõus, et veiniteo õpetused ja kärbseseene retseptid võiksid jääda naistefoorumisse kõrvuti tampoonide, meigi ja kodukoristus teemadega, sest millest muust naistel ikka rääkida on. Aga kärbseseene jutu võtsida Sa ju ise üles ja vastavalt küsimusele sai ka vastus otsitud. Kuidas kass külale nõnda küla kassile.
Ja muide, seoses selle tüdruksõbraga, kas naine ka teab sellest tüdruksõbrast  Cool

Kalevi Konsumis on tegelikult mul ka ühtteist juhtunud aga sellest teinekord ja üleüldse vääriks Kalevi konsum omaette teemat Smile
Vasta
#14

Ma ju kirjutasin, et lähen magama, aga ei mingit lugupidamist ega vanuritega arvestamist.  Sad
Veiniteo ja kärbseseene ning mädarõikanastoika teemad ei puutu minu nägemuse järgi mingit pidi tugevama soopoole foorumitesse, nemad minu arusaamise järgi ei tegele mingi tehnikafoorumi arendamisega, võin muidugi ka eksida.
Kui jutuks tuli, minul kahjuks naist ei oelgi, on ainult tüdruksõber ja viimasel ajal olen hakanud kahtlema, kas ta üldse sõber ongi, eriti võrreldes ksf! Illi123-ga...
Selles, et Kalevi tänava Konsumist veel ei ole eraldi teemat kassi liivakasti tehtud, saan ma ainult selle robotmuruniiduki foorumi funktsionääre süüdistada ja seda teen ma mõnuga!  Cool Ise teate, millest ilma olete jäänud ja kui ei tea, siis paras teile!
Vasta
#15

Kusagil on piir, kus lõpeb huumor ja algab.........

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#16

(15-09-2020, 00:12 AM)Marko Kirjutas:  Kusagil on piir, kus lõpeb huumor ja algab.........

Tänan konstruktiivse tagasiside eest! Viimati kurtsid mulle saadetud privaatsõnumis : "...mina suudan hoomata seda huumorit, paraku suures plaanis on tolku minimaalselt...".
Ilmselt olen ma selle pideva piiride kompamisega (millele Sa ka viidanud oled) märkamatult sattunud teisele poole (valele poole) seda piiri.  Sad 
Aga ma katsun ennast parandada, tagasi hoida ja vait olla!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne