Tagadi Restauraatorite päev 03.10.2021
#1

    Lugupeetud huvilised!

Tõepoolest, toimub taas!

Registreerige müügikohale siin: http://unic-moto.ee/tagadi-restauraatorite-paev/

Tervitades,
EVMK Unic-Moto
Vasta
#2

Tulen. Ja toon ühe K750 müüki.
Vasta
#3

Mida tähendab eelregistreerimiste lehel lühend ETA?
Vasta
#4

(26-09-2021, 20:04 PM)Raudpats Kirjutas:  Mida tähendab eelregistreerimiste lehel lühend ETA?
Tavaliselt on see "eeldatav saabumisaeg" (Estimated Time of Arrival). A' mine tea.
Vasta
#5

(26-09-2021, 20:04 PM)Raudpats Kirjutas:  Mida tähendab eelregistreerimiste lehel lühend ETA?
See tähendab "Ei täitnud ankeeti". Mitmed kauplejad on koha eest tasunud, aga registreerimiseks vajalikke andmeid pole saatnud Smile
Vasta
#6

kauplemis-soov on kasvanud juba nii suureks, et siin läks juba ülal läbi käinud K750-ga seonduva täpsustamiseks. Pikka pausi arvestades arusaadav ja aktiivsust on hea näha, aga jätame õige kauplemised laadale Wink

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#7

Unic-Moto telgis nö peavärava kõrval on võimalik soetada endale ka Eesti Vanatehnika Klubide Liidu 2021. aasta ajakiri Vanad Veljed. Samas saada ka eelmiste aastate väljaandeid.

   


Manustatud failid
.pdf Vanad Veljed nr 9 kaanepilt.pdf Suurus: 3.92 MB  Tõmbamised: 112
Vasta
#8

Käidud, tiba cz-i nännigi saadud,kuid päris palju vabasid laadaplatse oli ja miks keegi ei teavitanud sellest covidi jamast,muidu ilusa ilma olite kinni tagunud.Järgmise aastani.

Opel Manta B 2x 1980:Toyota Celica Supra 1983
Vasta
#9

(03-10-2021, 17:29 PM)hundu615 Kirjutas:  Käidud, tiba cz-i nännigi saadud,kuid päris palju vabasid laadaplatse oli ja miks keegi ei teavitanud sellest covidi jamast,muidu ilusa ilma olite kinni tagunud.Järgmise aastani.
Covidi jama oli igalpool kirjas ja ima selleta poleks seda laata saanud teha.sedused mida pidi klubi täitma.
Vasta
#10

(03-10-2021, 17:29 PM)hundu615 Kirjutas:  ... ja miks keegi ei teavitanud sellest covidi jamast.. 


Varsti pea kaks aastat sellega koos elatud. 
Täna lähevad numbrid üles juba paar kuud.
Hea et üldse toimus ja nii lihtsalt sai.
Ilma ju pole ühtegi üritust.
Vasta
#11

No seadust ma tean,ürituse toimumise kuulutust lugesin foorumist,siin polnud kuskil kirjas.Igast asju tehakse siiani kus nõuded leebemad,ehitusmessil nt. kuni 18 aastaseid ei kiusatud.

Opel Manta B 2x 1980:Toyota Celica Supra 1983
Vasta
#12

(04-10-2021, 07:23 AM)hundu615 Kirjutas:  No seadust ma tean,ürituse toimumise kuulutust lugesin foorumist,siin polnud kuskil kirjas.Igast asju tehakse siiani kus nõuded leebemad,ehitusmessil nt. kuni 18 aastaseid ei kiusatud.
Selle teema esimeses postituses toodud lingil on kogu üritusega seonduv info toodud. Tasuks ikka lõpuni lugeda enne lahmimist..   Polnud kuskil kirjas???
"...[b]Sissepääs laadale maksab 5€, kuni 16-aastastele lastele on sisenemine tasuta. Unic-Moto liikmetele sissepääs tasuta.[/b]
[b]Nii müüjatel kui külastajatel palume esitada COVID-i tõendi vaktsineerituse, läbipõdemise või varasemalt tehtud negatiivse testi kohta (vajalik alates 19. eluaastast). Kohapeal on võimalik teha kiirtesti, mille maksumus koos sissepääsu piletiga on 10€.[/b]
NB! Üritusel kehtivad Eestis kehtivad piirangud, millega saab tutvuda http://www.kriis.ee"
Vasta
#13

Nii oligi.Läksin sisse Karova väravast kuskil enne pool seitset,pass oli küsiti 5€ ütlesin et klubi liige aga nemad ei teadnud sellest midagi,ostsin pileti ja mõtlesin see aasta pole ma õieti midagi klubi heaks teinud vähemalt 5 ekas on antud meie klubile,see on vähe aga parem kui mitte midagi.
Vasta
#14

Tagumises väravas 15 aastaselt poisilt küsiti corona passi ja saadeti testi tegema.Aga ei ole mõtet rasvaselt kirjutada ja määgima hakata,et ma ei lugenud,pold plaanis saagima hakata.........aga kui tahate pange druzba paagis täis ja hakkame saagima.

Opel Manta B 2x 1980:Toyota Celica Supra 1983
Vasta
#15

(04-10-2021, 19:52 PM)hundu615 Kirjutas:  Tagumises väravas 15 aastaselt poisilt küsiti corona passi ja saadeti testi tegema.Aga ei ole mõtet rasvaselt kirjutada ja määgima hakata,et ma ei lugenud,pold plaanis saagima hakata.........aga kui tahate pange druzba paagis täis ja hakkame saagima.
Tagadi Restauraatorite Päev oli tore ning hästi korraldatud. 

Aitäh korraldajatele ja osavõtjatele. 

Tean ise eemalt piiludes, et see on kümnete inimeste töö ja pingutus, et hobikaaslastel oleks võimalik omavahel suhelda ning oma harrastust nautida. See ei ole lihtne, eriti kui tagasisidena jäetakse kiitmata ja räägitakse üksikutest tõrvatilkadest meepotis. Näost näkku suheldes olid inimesed siiski rõõmsad ja õnnelikud, et üle pika aja taas kokku sai.

Ksf! hundu615 - otsusta ära, kas Sa lugesid/teadsid meie enda armas riigis rahvarohketel üritustel osalemise korda või ei teadnud. Kui ei teadnud ja ei viitsinud põhjalikumalt lugeda nagu saab aru Sinu postitusest nr 11, siis püüa järgmine kord olla tähelepanelikum. Sellised piirangud on praegu meie elu osa ning ilmselt ei kohtunud Sa esimest ega viimast korda sellega. Kui aga olid teadlik, siis palun ära valeta, et korraldajad ei olnud Sind informeerinud. 

15-aastase suhtes testimise reeglid ei kehti. Kas tal oli isikut tõendav dokument kaasas ja ta esitas selle? Kas ta paistab lapsena või näeb välja juba täiskasvanu moodi? Kui Sa tõesti esitasid tema isikut tõdava dokumendi ning ikka saadeti testima, siis on tegemist äärmiselt kahetsusväärse eksitusega. Mul on sellest väga kahju. Kuigi ma ei ole ise korraldaja, siis soovin selle kompenseerida - palun saada oma arveldusarve number ning maksan omast taskust kinni nii lapse testimise kui pileti. Eksimusi tuleb ette ning püüa lapsele selgitada, et see kindlasti ei olnud pahatahtlik. 

Väga solvav meie toreda vanatehnikapere suhtes on aga nimetada hobikaaslasi "määgijateks" ja "saagijateks". Oma arvamust on võimalik esitada ka konstruktiivselt ning viisakalt. 

Veelkord - suur tänu Unic-Moto klubile ja arvukale personalile, kes aitasid enamasti üksnes heast tahtest ja tasuta üritust ladusalt läbi viia.

Oli tore vanatehnikaüritus!
Vasta
#16

Tõesti oli väga tore, ilus ilm, palju sõpru, omajagu oste. 
Aitäh ka minu poolt!
Vasta
#17

Ma ei ole väga tihe külastaja seal. Aga sellel aastal läksin. Juba lihtsalt selle pärast,et pole ammu kusagil käinud Smile
Ühegi klubi liige pole.Nii,et sai kenasti pilet lunastatud ja oma paber esitatud. Üritus igati tore ja uudistamist ning nostalgitsemist oli piisavalt. 
Loodetavasti on järgmisel aastal piiranguid vähem ning korraldajatel viitsimist ikka üritust edasi korraldada. Ülimalt tore,et keegi sellist üritust korraldab.

Kõik abistavad tegevused orkide arvukuse vähendamiseks. 4x4 ja muude vajalike autode korrastamine ning kõiksugu eriprojektid.
MTÜ Toeta Ukrainat EE522200221082095744 Swedbank`is ja märgusõnaks (Autod Viimsist rindele)
Vasta
#18

(05-10-2021, 08:58 AM)indreksirk Kirjutas:  
(04-10-2021, 19:52 PM)hundu615 Kirjutas:  Tagumises väravas 15 aastaselt poisilt küsiti corona passi ja saadeti testi tegema.Aga ei ole mõtet rasvaselt kirjutada ja määgima hakata,et ma ei lugenud,pold plaanis saagima hakata.........aga kui tahate pange druzba paagis täis ja hakkame saagima.
Tagadi Restauraatorite Päev oli tore ning hästi korraldatud. 

Aitäh korraldajatele ja osavõtjatele. 

Tean ise eemalt piiludes, et see on kümnete inimeste töö ja pingutus, et hobikaaslastel oleks võimalik omavahel suhelda ning oma harrastust nautida. See ei ole lihtne, eriti kui tagasisidena jäetakse kiitmata ja räägitakse üksikutest tõrvatilkadest meepotis. Näost näkku suheldes olid inimesed siiski rõõmsad ja õnnelikud, et üle pika aja taas kokku sai.

Ksf! hundu615 - otsusta ära, kas Sa lugesid/teadsid meie enda armas riigis rahvarohketel üritustel osalemise korda või ei teadnud. Kui ei teadnud ja ei viitsinud põhjalikumalt lugeda nagu saab aru Sinu postitusest nr 11, siis püüa järgmine kord olla tähelepanelikum. Sellised piirangud on praegu meie elu osa ning ilmselt ei kohtunud Sa esimest ega viimast korda sellega. Kui aga olid teadlik, siis palun ära valeta, et korraldajad ei olnud Sind informeerinud. 

15-aastase suhtes testimise reeglid ei kehti. Kas tal oli isikut tõendav dokument kaasas ja ta esitas selle? Kas ta paistab lapsena või näeb välja juba täiskasvanu moodi? Kui Sa tõesti esitasid tema isikut tõdava dokumendi ning ikka saadeti testima, siis on tegemist äärmiselt kahetsusväärse eksitusega. Mul on sellest väga kahju. Kuigi ma ei ole ise korraldaja, siis soovin selle kompenseerida - palun saada oma arveldusarve number ning maksan omast taskust kinni nii lapse testimise kui pileti. Eksimusi tuleb ette ning püüa lapsele selgitada, et see kindlasti ei olnud pahatahtlik. 

Väga solvav meie toreda vanatehnikapere suhtes on aga nimetada hobikaaslasi "määgijateks" ja "saagijateks". Oma arvamust on võimalik esitada ka konstruktiivselt ning viisakalt. 

Veelkord - suur tänu Unic-Moto klubile ja arvukale personalile, kes aitasid enamasti üksnes heast tahtest ja tasuta üritust ladusalt läbi viia.

Oli tore vanatehnikaüritus!
Mitte midagi ei taha vigiseda ega vinguda,kuidas te krt sellest aru ei saa.Siin foorumis ei või mitte midagi öelda ega arutada nagu kari v...te koos ainult saevad.Mulle ka üritus meeldis,ilus ilm,sain asju jne jne.Teadlik olen igasugustest jamadest siin riigis,mina olen oma perega riigi korra kohaselt nõelutud ja probleeme pole. Hr. Sirgi vastu on alati austus olnud aga mulle pakutava raha eest võid mõne minuti abivajajatele konsultatsiooni anda,et sinult selline pakkumine tuli on mulle solvav.Palun kustutada modede poolt kogu minu poolt siia foorumisse tehtud teemad ja postitused ja lõpuks ka minu kui kasutaja ligipääs siia foorumisse,lihtsalt ei viitsi enam siin seda haput moosi lürpida.................

Opel Manta B 2x 1980:Toyota Celica Supra 1983
Vasta
#19

Mina olen tuline sõnavabaduse pooldaja. Lihtsalt seda võiks teha viisakalt ning oma seisukohtade väljendamisel jääda ausaks. 

Väga kahju, et tore ksf! solvus. See ei olnud minu eesmärk, püüdsin hoopis leevendada lapsele tema isa eksimuse tõttu osaks saanud ebaõigluse tunnet. 10 eurot 15-aastasele on oluliselt teise väärtusega kui täiskasvanule, isegi kui selle maksis kinni tema vanem. Sõnum oli lapsele, et temale osaks saanud ebaõiglus saab korvatud. Isa peab ise hakkama saama ning ausalt öeldes ka paras, et vaatamata "seaduse teadmisele" ikkagi sellisesse olukorda sattus, kus pidi 15-aastasele lapsele testi tegema. Kui mina oleksin nii rumalasse olukorda jäänud, siis ma seda kogu maailmale ei kuulutaks. 

Kui võimalik, siis võiks admin ikka lubada ksf! tagasi oma arvamust avaldama. Eksitavad sõnavõtud on ümber lükatud ning kui inimene soovib edaspidi enam mitte osaleda selles tehnikafoorumis, siis üks täiskasvanud mees suudab kindlasti ka ise oma näppe talitseda. Teised ei pea teda takistama. Ksf! väljendid on küll hea maitse piiril ja provotseerivalt ülbed kaasharrastajate suhtes, kuid kõige suurem solvuja on seekord ikkagi see, kes teisi selles süüdistab.

Kahju, et meie toreda ühise ürituse taustal ikka räägime ühest väikesest ebamugavust tekitanud seigast. 

Hoiame pea püsti, hoolime teineteisest ja oleme sõbrad edasi. Oleme kõik saanud veidi targemaks ja loodetavasti ka paremaks inimeseks.
Vasta
#20

Minu poolt samuti 5+ korraldajale - ilm oli super ja "kola" oli piisavalt  Big Grin
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne