Küsimused t-25A-1 kohta

Sügise sai hakkuri mootoril pumbast pöördeid juurde keeratud.Täna sai jälle oksarisu läbi lastud ja kui siiani oli probleemiks ummistuv lont siis täna 0 ummistust,rahulikult saab ka vihad ja luuad läbi lasta-enne jäid pikad oksaraod siis nüüd pole ka seda probleemi enam.Ksf Võsa arvas kütusekulu tõusu natuke,aga sellest pole hullu kuna etteveo kiirus kah oluliselt kasvanud ja tunnis läheb suurem kogus kante masinast läbi-seega asi parlanksis.Nüüd tahomeeter olemas ja võiks huvi pärast mootori pöörded ära mõõta kui viitsiks.

Kui sarviku majja tarisin siis naisel jälle hing täis,et mis risu see jälle on...  Big Grin ,ka tütar küsis mis monstrum see veel on...Talvel tuulega hulga männi latvu ja oksi maha murdnud ja jämedaid kusjuures ja naine saatis sarvikuga juba neid kokku vedama metsas,et hakkurist läbi lasta... Big Grin  .Muidu sõidab juba igate pidi,aga sutsu tahab veel sättimist.
Vasta

Eks nende naistega on jah nii, et algul sõitlevad, aga kui näevad et asjast kasu....noh ega nad just kiitma ei hakka, aga järgi jätavad virina küll.
Vasta

Tere!

Kas vanemal t-25l, mille roolikarp asub sisuliselt käigukastis, saab kuskilt roolivarda hooba reguleerida ka või ei? Kõik muud liigendid korras, aga roolikarbist tulev hoob veidi loksub.

Aitäh!


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta

https://xn----itbachmidudk6msa.xn--p1ai/rulevoe-upravlenie-traktora-t-25-lyuft-rulevogo-kolesa.html 
https://agromania.com.ua/sxema-i-princip...tora-t-25/ 
Neid jah kahte sorti. Sellel gaz-51 tüüpi roolikarbil on rohkem loksumise kohti. Teisel on ainult kaks loksukohta - mutter kruvi peal on kulunud või üleval rooli juures laager annab roolile edasi-tagasi loksu. No üles-alla kui on traktori küljes.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta

Põka kooles põllul kütusenälga...voolik kanistrisse ja sain garaazi tagasi.Eile sain uue filtri kätte https://xn--triistamarket-imba.ee/et/ele...ltrile-296  ja täna siis filtri vahetus,autokaubad 24 müüb sama asja 10 rutsi....Peenfilter oli suht viisakas seest ja äkki paar aastat peal olnud,jämefilter mis minul eurine plastjunn oli väga sitane...ja kui hästi mäletan siis 2 viimast korda ongi koolend just jämefiltri ummistuse tõttu ja ilmselt tuleb tihemini vahetada ja ka paak tahaks maha võtta ja puhastada.Uue filtriga ka uued tihendid kenasti kaasas ja vahetamine lihtne ja kindlasti vahetada ka tihendid sest muidu ei pruugi pidama jääda.Enne vahetust mõtlesin,et mis valemiga filtrist õhu välja saan kuna filter ju üleval,aga töö käigus loominguliselt lähenedes on ka see imelihtne.Paak kütet täis,eemaldad filtri jala küljest ja lased madalale ja paagist vabavooluga jookseb küte ilusti peale,avad õhutuspunni ja õhk tuleb koos küttega ise välja ja loomulikult mingi topsik alla,et küte loodust
 ja ümbrust ei reostaks.

Ka starter anis saba õigemini ankruvõll,et mis valemiga saab niivisi ankruvõll laguneda?


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
               
Vasta

Kuna hiljuti valmis 20 siduri vahemuhv, siis väike kokkuvõte, et esimene tehtud 2018 aasta ja viimane eile.
   
   
Seega aastas 5 tk.
Vahe piisavalt pikk, et kõik jõuaks meelst minna, nii mõõdud kui tehnoloogia.
Äriidee missugune!
Õnneks enamus tuttavatele ja eranditult kellelgi kaebusi pole olnud.
Vasta

Mis õli sobib T25 kõrgsurvepumpa?


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta

Sobib igasugune puhas õli, aga mõistlik on sinna panna 100 ml mootoriõli.

Välja lased ikka diislikütuseSmile
Vasta

(31-05-2022, 10:57 AM)v6sa Kirjutas:  Sobib igasugune puhas õli, aga mõistlik on sinna panna 100 ml mootoriõli.

Välja lased ikka diislikütuseSmile
Ikka, tänud Smile
Vasta

T25 hüdropaagis ilmselt vesi sees - õli on piimjas kollane. Üldjoontes hüdro töötab. Seega hüdroõli vahetus tuleks ette võtta alustuseks. Kuskilt käis läbi, et hüdropaaki tuleks paar liitrit diislit valada puhastamise eesmärgil. Mis järjekorras seda tuleks teha? Vana õli välja, paar liitrit diislit sisse, mootor korraks tööle, seejärel diisel välja ja uus õli sisse?

Kas alljärgnevad õlid võiks sobida?
https://www.periko.ee/et/a/hudrooli-mge-...-l-erimell
https://www.pmkaubamaja.ee/et/agrifarm-h...6-20l.html
Vasta

Paar minutit võiks ikka töötada. Silindritesse jääb majoneesi ikka. Või kui sa neid sisse välja paar korda liigutad, siis asendub see enamjaolt diisliga. Kumbki pole eriti optimaalne. St ideaalis peaks korra hiljem õli veelkord vahetama.
Õlid on OK.
Vasta

Mul kasutusel mannol õlid ja käin kohapeal sauel ostmas kuna teevad kena ale alati.
Silindril voolikud lahti ja omavahel kokku ja siis põks käima nii peaks trassi,pumba ja jagaja puhtaks saama.ideaalis pump pangest imema ja solk teise pange voolama.
Vasta

Sai siis ka paak maha kistud ja puhastatud,oli suht puhas ja olen 10 x sitasemaid paake näinud.Aga sodi oli piisavalt,et filter ummistada...Siiani tankinud läbi orginaal sõela.Viimase veetilga seest ja sitakübemed sain kätte kui kalts sisse ja kaikaga sudida.Nüüd ja edaspidi tangin ainult läbi vana puhta kaltsu mis filtreerib korralikult.

Starteri rootori võll lendas miskipärast ja traadid kraapinud ka mähise isolatsiooni maha kahel mähisel.Kuna mu elektri alased teadmised nirud siis uuriks kas selliste mähistega starter töötab ja on kasutatav?Kui teaks,et töötab ostaks uus rootor võlli,see miski 50 rutsi ja ehku peale ei hakka ostma.

Nüüd roolivõimuga rool kerge nagu sõiduauto ja ei mingit vastu näppe enam.Kuskil tiir ja suts peale ühele poole lõppu ja teine pool sama.Dosaator on 100,pump nz10 otse väntvõllil ja silinder kolb 40 ja säär 25 ja mina olen rahul.Mõõdud selleks,et keegi äkki soovib ka ise aretada.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
       
Vasta

Eks see eurine plastjunn on filtriks ikka liiga väikese võrgu pindala mahuga ka. Kui muidugi hästi hoolikas olla sisse valamise kohalt, siis toimib.
Minu kogemusel on need kummivoolikute ja klambritega voolikuühendused pikemas perpektiivis ikka õhu sisseimemise allikateks. Mõne aastaga on kummivoolik mõrades.
Kui teha, siis pressliidetega voolikud ja keeratav filter. Kuigi, pealt metallvõrk kattega kummivoolik minestas ka ära kahe aastaga. Nüüd sai lastud teha hüdrovoolikust hoopiski, eks näis.
Vasta

Põkal lekib hüdrojagaja . Kas seal annab mingeid tihendeid vahetada või kasulikum uus paigaldada? Ma olen aru saanud, et varuosade kvaliteet on kehvakene, nii et uisapäisa uut ostma ei kipu,
Vasta

Mina paigaldasin hoopis lääne jagaja,vana lekkis ka ja vaadates neid remoont komplekte siis panin uue lääne oma.
Vasta

(02-06-2022, 23:48 PM)raulp Kirjutas:  Põkal lekib hüdrojagaja . Kas seal annab mingeid tihendeid vahetada või kasulikum uus paigaldada? Ma olen aru saanud, et varuosade kvaliteet on kehvakene, nii et uisapäisa uut ostma ei kipu,


Kui on aega võta jagaja lahti ja korja need O tihendid kokku.HÄstivarustatud poest otsi uued rõngad. Aga mitte sama peened vaid nõksu jämedamast materjalist. Jääb pidama nagu filmis.
Eriti super oleks kui on säilinud NIVA tüüpi kombaini varutihendite kotike. Seal kakras sellised tihendid sees mis vene jagajale sobivad väikese varuga.
Põka jagaja juba oma 10 aastat teeninud ja mitte üks tilk.

Aquila captas non muscas.
Vasta

Parima hinna-kvaliteedi suhtega on lääne jaguri peale ümbertegemine. Pääsed peavalust ja saad tiheda süsteemi (vähemalt jagurist).

Nõukaaegse, just praegu lekkimahakanud jaguri korral on eelkirjutaja soovitus kah paslik, kuivõrd sealt võib loota normaalset tulemust. Aga enamasti on tihendatavad pinnad ka sedapalju karwased ja kulunud, et ega pidama ei taha jääda.
Vasta

Jah. Korralikult tööd teinud jaguril on need liugpinnad kus rõngas peab töötama  sageli soone sisse söönud.
Tolmu ja porikaitse kumm on katki ja tolm koos õliga töötab nagu lihvpasta.
Seal ei aita enam miski.

Aquila captas non muscas.
Vasta

Kus sellel detailil võivad ikka mõõdud kõikuda...
   
Nüüd siis peeneim võll mis nähtud 23,7 ja jämedaim 24,4.
Pole ju ometi võimalik, et kui isegi 0,1mm erinevusega võllid kokku satuvad siis peenem võll kinni surutakse.
Jämedamal jäävad ka otsad laiali ja nii see koost ära sureb.
Mõõdu järgi vahetükk teha, siis 3-5 sajandikku on sobiv ist et muhvi pooled võlliga liibuks.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 4 külali(st)ne