naljanurk 3

Mõttetera Aavolt: "Lehm on selline suur loom,millel on igas nurgas üks jalg."

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta

   

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta

Mis sellest kolmest aastast muusikakoolist kasu on, kui ei oska akordionit õiget pidi kättegi võtta? Big Grin

Puruks ja pool pööret tagasi!
Vasta

(02-12-2022, 15:15 PM)Mossemees Kirjutas:  Mis sellest kolmest aastast muusikakoolist kasu on, kui ei oska akordionit õiget pidi kättegi võtta? Big Grin
Selle ajaga läbivad muusikud elementaarse ohutusalase väljaõppe et pill varba peale ei kukuks, rinnanibud ja kõhunahk lõõtsa vahele ei jääks ja kõrvaliste isikute kuulmine ei saaks jäädavaid kahjustusi ning et pill oleks määritud-tangitud-hooldatud ja kohe noodivõtit ära ei murraks mõnda õhuauku.
Mängimine on järgmise 3 aasta õppekavas.
Vasta


[Pilt: il_794xN.3404322502_swrt.jpg]
Vasta

Kuna Põrsas Peppa vanemad on samasoolised siis soovitakse see Venemaal keelata. Mida aga arvata siis Mashast ja Karust....
Vasta

(02-12-2022, 15:15 PM)Mossemees Kirjutas:  Mis sellest kolmest aastast muusikakoolist kasu on, kui ei oska akordionit õiget pidi kättegi võtta? Big Grin

Kui see sul nüüd just nali polnud siis oli see küll kenakesti naljakas:


Täiendan: kõva tahtejõuga on kõik võimalik. Või tsiteerides anekdooti: ''jõud on taga'', ühmas karu, kui suvel suusatas.
Hr Siimson on kontsertidel seda tagurpidi hoidmise-teemat korduvalt selgitanud ka, millest alguse sai.
Vasta

Prantslane saabub Lapimaale puhkama ja kuna lennuk maandub polaaröös siis ega ta väga aru ei saa kuhu ta sattunud on.
Laplased kogunevad muidugi uurima kas Prantsusmaal ka talve on ja kas lund ka sajab?
Prantslane seletab, et "ikka on talv ja lundki sajab.
Näiteks kui lennukile läksin oli 2 meetrit lund maas!"
Laplased jäävad vaikselt mõttesse ja ütlevad, et "meil pole midagi vastu panna, vaevalt 1,5 meetrit on."
Hommiku Prantslane käib muidugi väljas ja tagasitulles otsib Laplased üles ja ütleb, et "teil on talv ikka karm.
Meil on 2 meetrit pikuti maas aga teil risti!"
Vasta

Isand Rahnu sulest:

Vene matemaatikaõpetajad on raskustes - punktis A hakkavad raketid otsa lõppema.

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta

Kuldsed sõnad sõjandusanalüütikult: "vene PVO on nagu karvad naisterahva intiimpiirkonnas - katavad aga ei kaitse".

Meie keeles pole nii hea kui sealses emakeeles.
Vasta

(08-12-2022, 18:48 PM)2715 Kirjutas:  Kuldsed sõnad sõjandusanalüütikult: "vene PVO on nagu karvad naisterahva intiimpiirkonnas - katavad aga ei kaitse".

Meie keeles pole nii hea kui sealses emakeeles.
Kas originaal oli-Русские ПВО как волосы на лобке,прикрывают,но не защищают
Vasta

Maandatud ju on


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

Do'nt panic
Vasta

Järjekordne lost in translation.

   

Oh gospodi milosti prosim, matuška maja, pobiseks seepeale mõni püstiusklik naisterahvas Maardust ja lööks agaralt risti ette.
Vasta

[Pilt: 62e0fa8d048ac_m67a0jdkpr391__700.jpg]

Puruks ja pool pööret tagasi!
Vasta

Kust on pärit ilus komme panna ingel jõulukuuse tippu? Saksamaal istus murelik talumees jõulude ajal aidatrepil ja tundis, et kõik veab viltu.
Hobune oli murdnud jala, sead olid jäänud haigeks, hunt oli murdnud mitu lammast ja nüüd aidas käies oli ta avastanud, et seemnevili on läinud hallitama ja kevadel pole midagi maha panna.
Murelikku meest nägi aga taevast möödalendav ingel, kes soovides meest lohutada otsis kiirelt metsast Saksamaa ilusaima jõulukuuse ja läks sellega mehe juurde ning küsis "Kallis peremees, kuhu ma võin panna selle Saksamaa kõige ilusama jõulupuu?"
"Pista see omale perse!!!" Vastanud mees ja nii see kena komme tekkis...
Vasta

Siin reklaamis saab tutvuda kust tulevad jõuluvanad ja teine osa näitab, et kogenematul kasutamisel võivad nad kaunis ohtlikud olla tarvitada...
Vasta

Tsitaat:Pistikupesa - ilma juhtmeta seina või paneeli küljes ühenduskoht; pistik - on alati juhtme otsas. Vastavalt vajadusele võivad olla nii emased kui isased.
Alati kohates sõna pistik tuleb mul mälust sõnapaar stepsel ja tarapunka. Aga palun, minu nooruses esinesid nad isegi ennustusega 2017 aastast, mille oleme nüüdseks seljataha jätnud.


https://izbrannoe.com/news/video/tarapun...2017-gode/

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta

Häid jõule!'
Võttis hoogu mis võttis,kuid nii ta jõuluvanast maha jäi!

https://www.facebook.com/100028734490267...8759715308
Vasta

Väga andekalt on taasloodud stseen peale seda, kus Rogozin sai tagumistesse põskedesse haavata.

Vasta

Pisut hilinenult ujus kuskilt kõvaketta põhjast välja, aga, noh, ehk tuleb veel lund. Originaal on mõistagi inglise keeles:

MINU PÄEVIK
 
12. august. Kolisime uude koju Massachusettsis. Siin on nii ilus. Mäed on nii majesteetlikud. Ei jõua ära oodata, millal näen lund neid katmas.
 
14. oktoober. Massachusetts on kõige ilusam koht maa peal. Lehed uhkeldavas kõigi punaste ja oranžide toonidega. Läksin ilusates mägedes sõitma ja nägin mitut hirve. Nad on graatsilised. Kindlasti on nad kõige imelisemad loomad maa peal. See peab olema paradiis. Mulle meeldib siin.
 
11. november. Varsti algab hirvejahi hooaeg. Ma ei kujuta ette, kuidas keegi tahaks nii uhkeid loomi tappa. Loodetavasti tuleb varsti lumi. Mulle meeldib siin.
 
2. detsember. Eile õhtul sadas lund. Ärgates avastasin, et kõik on valge vaibaga kaetud. See näeb välja nagu postkaart. Käisime õues, koristasime trepilt lund ja kühveldasime sissesõiduteed lahti. Pidasime lumesõda (mina võitsin) ja kui lumesahk teist korda tuli, pidime taas sissesõiduteed kühveldama. Missugune ilus koht. Ma armastan Massachusettsit.
 
12. detsember. Eile õhtul sadas veel lund. Mulle see meeldib. Lumesahk tegi taas oma sissesõidutee-triki. Mulle meeldib siin.
 
19. detsember. Eile õhtul sadas veel lund! Ei saanud sissesõiduteelt välja, et tööle minna. Olen kühveldamisest väsinud. Kuradi lumesahk!
 
22. detsember. Eile õhtul sadas seda valget paska veel juurde. Igavesest kühveldamisest olen villid kätele saanud. Arvan, et lumesahk peidab end kurvi taga ja ootab, kuni olen sissesõidutee lahtikühveldamise lõpetanud. Sitapea!
 
25. detsember. Häid kurradi jõule! Sadas veel kurradi lund. Kui ma kunagi selle lumesahka juhtiva tropi kätte saan, siis vannun, et tapan ta. Ei tea, miks nad selle neetud jää sulatamiseks teedel rohkem soola ei kasuta!
 
27. detsember. Eile õhtul sadas jälle valget paska. Kolm päeva olen toas olnud, välja arvatud sissesõidutee lahtikühveldamine pärast seda, kui kurradi lumesahk jälle siit mööda sõidab. Ei saa kuhugi minna, sest auto on valge sita mäes kinni. Ilmaennustaja ütleb, et täna õhtul tuleb jälle 10 tolli seda paska. Kas teate, mitu labidatäit lund on 10 tolli?
 
28. detsember. Kurradi ilmatark eksis! Saime seekord 34 tolli valget paska. Niimoodi see enne suve ära ei sula. Lumesahk jäi tee peale kinni ja see tropp tuli ukse juurde ja palus mu labidat laenuks. Pärast seda, kui olin talle öelnud, et kogu selle sita kühveldamisega, mille ta sõiduteele lükkas, olen juba kuus labidat katki teinud, purustasin viimase vastu tema pead!
 
4. jaanuar. Sain täna lõpuks majast välja. Läksin poodi süüa tooma. Tagasiteel jooksis üks neetud hirv autole ette ja ma sõitsin sellele otsa. Tegi autole kahju umbes 3000 dollari eest. Need loomad tuleks kõik tappa. Soovin, et jahimehed oleksid nad kõik eelmise aasta novembris maha lasknud!
 
3. mai. Viisin auto linna hooldusesse. Kas usute, et põhi on läbi roostetanud selle kuradi soola tõttu, mida nad teedele panevad?
 
10. mai. Kolisime Georgiasse. Ma ei kujuta ette, miks peaks täie mõistuse juures olev inimene elama selles jumalast hüljatud Massachusettsi osariigis.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne