Abipalve tagasideks

Registreerusin perekooli kasutajaks, et näha kas tekivad võõrutusnähud, kui kinni pannakse. 
Tundub, et siia kolivad vähesed perekooli kasutajad, sest on loodud selline vigur nagu
https://elufoorum.com/

Liikmeid kokku seal 41 ja seitsmes teemas 24 postitust.
Kes soovib tühjalt lehelt alustada, siis.....

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina kaitseväele.
Vasta

(28-05-2024, 22:12 PM)isandpauk Kirjutas:  Registreerusin perekooli kasutajaks, et näha kas tekivad võõrutusnähud, kui kinni pannakse. 
Tundub, et siia kolivad vähesed perekooli kasutajad, sest on loodud selline vigur nagu
https://elufoorum.com/

Liikmeid kokku seal 41 ja seitsmes teemas 24 postitust.
Kes soovib tühjalt lehelt alustada, siis.....

Tere õhtust!
Olen huvitatud, tänan viite eest! Aga kas seal eluvoorumis on ikka ka juutuubi uumorinurk, automuusika ja lollakate Tallinna liiklemistavade arutelu, ilma nendeta tundub suhteliselt lahja värk, aga ise ka uurida ei viitsi (ei jaksa), moraal - tore on, kui on valiku võimalus, veel toredam on  ... millalgi sain aru, et alati on võimalus, et järgmine ülemus on veelgi enam ... ülemus ja sain aru, et ole rahul sellega, kes sulle parajasti t... k... , järgmine võib olla juba täiesti "uus kvaliteet".. no sellega peaks ka minu 3 posti tehtud saama ja loodan, et normi vähemaks ei tõmmata, muidu hea voorum, aga mine tea, on tekkinud ka mingi alternatiiv nagu aru saan, aga kas seal on samad Moderaatorid kui siin, selles on küeimus? Ja kas Marko on ka juba seal?  Rolleyes
Vasta

Kass, oled juba hiljaks jäänud. Isegi mina olen päris "elufoorumis". Siin on kõik päris. Päriselt tuleb aiamaad künda, kive korjata ja kartulit maha panna.  Tõmbasin täna paar vagu uba ka maha. Krt. kõik tolmab. Mul head koduveini pole, aga õunamahla on selle eest lademes. Võtab janu ära kenasti, isegi jõudu annab.
Vasta

Kass aka nimekaim näljakülast, eluvoorum pole õige koht! Kägud tegid ikka oma huumorikoha https://arutle.ee/index.php Seal kõik küsitav juba olemas, käisin kontrollisin Wink
Vasta

Sisu on seal tõesti küsitav. Perekooli sulgemisega on justkui käima läinud mingi omamoodi võistlus, kes suudab kõige vanema platvormi peal alternatiivse pasaloopimise foorumi püsti panna. See viimane on ikka väga retro disainiga, isegi niigi sureva foorumimajanduse taustal.
Vasta

(29-06-2024, 21:49 PM)linnuke Kirjutas:  Püha Jumal ,A.M Foorumis sellisel  teemal päev otsa jahumist. Rolleyes


Kas akf! linnuke võtaks ehk siin selgitada, mis teda häirib selle juures, et arutella keerulisema lukksepaprobleemi võimalikult väikeste kahjudega lahendamise teemal?

Kui ei ole huvitav, ära loe! Mõnele jälle on esimene kord kohtuda säärase tõpraga.

Aga palun mitte unustada AMF staatust mitteametliku õpikuna paljude iseehitajate-remontijate seas.

Viited ja soovitused on olnud toimivad ja varustatud asjakohaste hoiatustega.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 51 külali(st)ne