naljanurk 3

Kinnimaja kongis koos seltskond, sadistid masohistid ja igasugused fiilid.
Sadist küsib , kas oleks kuskil keegi keda ... zoofiil teeb ettepaneku kass leida,.Pe---st on nõus, aga tahab et oleks kindlasti isane, nekrofiil jällegi et oleks pisut surnud. Ainult masohist istub vaikselt nurgas ja teeb Mäuuuu...


Vasta

Minu arvates täitsa naljanurga lugu:
Depos mõni nädal tagasi - küsin saalis punase depo jopega tüübilt, kus ma leian drenaazitoru?
Vastus: ja ne prodavets.
Depos kaks päeva tagasi:
Kaks noormeest pöörduvad punase Depo jopega naisterahva poole: nam nuzno vot takoi....
Vastus: ma olen koristaja.
A võ po russkii ne govorite?

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina kaitseväele.
Vasta

Peilerid-mobiilid on minevik, tulevik on arvelaua ja.... päralt.    

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta

(23-09-2024, 20:12 PM)aavu Kirjutas:  Peilerid-mobiilid on minevik, tulevik on arvelaua ja.... päralt.
No sinna korpusesse mahub head-paremat vaata et kilojagu. Torugi on seest suuremalt jaolt tühi.

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta

Läinud kord selline 50+ abielupaar SPA mõnusid nautlema. Hakkas naine vahetama riideid, kuid jäi põrnitsema oma rindu. Teatas siis mehel “ mul on ikka nii väikesed rinnad”. Mees siis ühmab seepeale “ sa hõõru neid WC paberig”. Naine haarab wc paberi ja alustab hõõrumist. Peale 5 min jätab pooleli ja küsib mehelt “aga miks sa arvad, et mu rinnad suuremaks sellest muutuvad?” Mees vastab “ no ma ei tea, su tagumiku puhul tundub selline tegevus töötavat”
Vasta

Õppealajuhataja kutsub Juku enda kabinetti: näe, meil siin jäi paberites kogemata märkimata, et kus sinu vanemad töötavad. Juku: ema töötab öösel voodis ja isa veab päevad läbi seanahka. Õppealajuhataja: püha taevas! Saada oma vanemad minu jutule! Tulebki siis Juku ema. Õppealajuhataja: nii, mis teil seal kodus toimub? Miks te mehega kumbki tööl ei käi? Ema: Kuidas nii? Mina töötan Ösel Foodis pakkijana, minu abikaasa on naha- ja jalatsikombinaadis autojuht.

Puruks ja pool pööret tagasi!
Vasta

Sealaulud.
https://www.youtube.com/watch?v=mBJwKBija3M

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta

musta huumori nurk.
väljavõte politsei liiklusinfost 

teagi kas läks uuele ringile või sattuski nii et 2 ühevanust samas kohas sama jamaga hakkama said ?

05.10.2024 kella 14.54 ajal juhtus liiklusõnnetus Tallinnas Odra tn 6 juures, kus 23-aastane mees sõitis elektrilise tõukerattaga ja kukkus. Tõukerattur toimetati haiglasse

05.10.2024 kella 15.32 ajal juhtus liiklusõnnetus Tallinnas Odra tänav 6 juures, kus 23-aastane mees sõitis elektritõukerattaga, kaotas tasakaalu ja kukkus. Tõukerattur toimetati haiglasse.
Vasta

23-aastased mehed, vältige Tallinnas Odra tänavat!!!
Vasta

Põrsas Peppa grillvorstid. Naturaalses seasooles:
[Pilt: Peppa+Pig+Sausages.jpg]

Puruks ja pool pööret tagasi!
Vasta

   
(14-10-2024, 11:36 AM)Mossemees Kirjutas:  Põrsas Peppa grillvorstid. Naturaalses seasooles:
[Pilt: Peppa+Pig+Sausages.jpg]
Vasta

Üliõpilased kirjutavad porgandi asemel- borgand ja ka asemel kaa, millepeale õppejõud näitas seinal malluka pilti - see on teie tulevik!

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

Hetke seisuga saab ülikool lõpetatud ,kui suudad kirjutada need sõnad ,"porgand ka", õigesti ja kui tead kõiki sisuloojaid ning suunamudijaid,siis see on juba magistri vääriline.

Kasutatud ja uued jupid enamus uutele ja vanadele  ka väga vanadele husqvarna,stihli,jonsered ja partner saagidele.Saagide ja võsalõikajate remont/hooldus.5297816
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 4 külali(st)ne