Teema on suletud

naljanurk 2

Meite meestel hakkas kunagi igav, helistati siis kõiksugu müügikuulutuste peale. Lõpus kiskus alati teema väga lappama Smile




'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB

Ausalt öeldes pole väga ammu nii palju naernud kui eelneva video üle. Tüübil ikka jutt jookseb maru hästi, sündind koomik Big Grin  

Kuna jutt läks tüngakõnedele siis omalt poolt toetaks paari reaga seda teemat peegelpildis. 


Minul meeldib vastu võtta müügimeeste -naiste kõnesid ja nendega suhelda, küsimusi esitada ja omapoolseid versioone pakkuda. Enamusel jooksutab juhtme nii kokku, et nad viskavad ise toru hargile ilma et oleksid mulle midagi maha müünud aga mõnega on ka tõsiselt hätta jäädud. Võib öelda et on ka tõsiseid müügimehi kes oma nime väärivad.

Kord pakkus keegi meeldiva häälega naisterahvas müüa mingit mõttetut jama ja ajas oma päheõpitud teksti suust välja mingi paar minutit jutti. Kui tal lõpuks õhupuudus tuli, sain ka sõna sekka öelda. Kiitsin tema kaupa ja vabandasin, et mul pole hetkel aega pikalt vestelda aga kaup pakub huvi, olen kindel ostja ning tegin ettepaneku saada õhtul kuskil kohvikus kokku ja küünlavalguses klaasi veini saatel teemat edasi arutada.
Oh sa püha müristus, vot siis läks põrgu lahti teises otsas. Tõmmati üles selline vile et hoia ja keela. Sain järjekordselt teada kes ma olen, kuigi seda ma teadsin juba ammu. Tagatipuks pidid mind tabama kõiksugu häda ja õnnetused mis vähegi inimest võivad tabada. Kus ta seda vandumist oli õppinud ei tea aga see tuli südamest, lust kuulata.

Aquila captas non muscas.

...väga hea idee eluks

Mees tuleb öösel kella nelja ajal lindudest koju ja nuputab, kuidas saada naise kõrvale voodisse nii, et viimane midagi ei kahtlustaks.

Paneb siis riided kokkulapatuna käe peale ja hakkab, selg ees, voodisse hiilima.
Naine ärkab krõbina peale üles ja käratab: “Kuhu kalale sa nii hommiku vara lähed??? Kobi kohe voodisse tagasi!”

On ka paremaid ideid kojutulekuks. Siit vist ka läbi käinud "anegoot":
Üks mees kurdab teisele: "Pagan, kuidagi ei õnnestu hilja õhtul koju hiilida. Lasen küll autol varakult tuled ära, jätan mootori seisma ja veeren sahinal õue. Teen ukse tasahiljukesi lahti ja hiilin sokkides kikivarvul tuppa. Naine ärkab ikka üles ja teeb lamenti!"
"Mina teen kõik vastupidi!" ütleb teine.
"Poole öö ajal kaugtulede ja täie vingaaliga õuele, mürinal-kolinal trepist üles, torkan külmad sõrmed naisele krae vahele ja ütlen kõva häälega: "Kuidas oleks suhuvõtmisega?" Magab nagu surnu!"  Big Grin

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

(24-10-2014, 09:44 AM)Envir Kirjutas:  lolli naljaga jätkates, siis eeltoodud pildil peaks olema "armunute majake" -> "armumajake"

Just nägin ühe nõukaaegse suvila hoovis kõrvalhoone ukse kohal valge värviga disainitud kirja "ARMUAIT". Peremees ja perenaine olid praegu muidugi vägagi põdurad ja vaevaliselt liikuvad, ehk siis läheb asi teemasse: OLID AJAD!  Big Grin

Öövaatlusseadme ajalugu...

   

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

kurat seda pilti näidati isegi möödundaasta Tartu Ülikoolis loengumaterjalidena Big Grin



(08-11-2014, 22:20 PM)Daff Kirjutas:  Kuna jutt läks tüngakõnedele siis omalt poolt toetaks paari reaga seda teemat peegelpildis. 


Minul meeldib vastu võtta müügimeeste -naiste kõnesid ja nendega suhelda, küsimusi esitada ja omapoolseid versioone pakkuda. Enamusel jooksutab juhtme nii kokku, et nad viskavad ise toru hargile ilma et oleksid mulle midagi maha müünud aga mõnega on ka tõsiselt hätta jäädud. Võib öelda et on ka tõsiseid müügimehi kes oma nime väärivad.


Müügimeestega saab alati nalja, isiklikult kohe ootan nende kõnesid kuna siis saab igasugust möla ajada nii kuis jaksad... 

Üks viimaseid müügimeeste kõnesid näiteks.

Tere siin Annika Viasatist, on teil mõni minut aega rääkida.


Jaa tere, siin Meelis Starmanist, paigaldan paar antenni ära ja siis peaks olema aega rääkida olema küll!  

Millegipärast sooviti head päeva ja rohkem ei soovitud suhelda....  Rolleyes

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB

Üks universaalne vabandus, kui midagi muud pähe ei tule: "Mul 15tk juba on!" Ükspuha mida siis pakutakse, kasvõi "pensjuunisambaid". Kui tegu füüsilise kaubaga, võib ka halada et: "Mul on tuba juba laeni täis, ise magan puukuuris!" jne...

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

Ma ütlen neile alati, et mul pole sentigi raha. Tavaliselt sellega jutt lõppeb.  Ükskord helistas mingi telefoni firma tibi ja pakkus tahvelarvutit. Ma siis seletasin talle, et ma tahaksin küll seda aga raha pole üldse. Seepeale tema, et no pole hullu, eks meil kõigil on raskemaid aegu olnud kuid küll seda raha kindlasti olema hakkab, ja pakkus edasi kaupa. Kui ta lobisemise lõpetanud oli, ütlesin talle, et äkki oleks võimalik järelmaksuga see tahvelarvuti endale soetada. Tema muidugi 'loomulikult, te ju meie klient jne bla bla bla ja millise aja peale lepingu teeks. Ma siis, et aasta oleks hea. Siis on kuumakse mõistlik jne. Ma olen vähiga haiglas momendil. Homme on operatsioon, ei teagi kas elan üle. Arst küll elulootust üle kahe kuu ei andnud kuid nii ehk naa oleks meeldivam oma järelejäänud aeg haiglavoodis, koos tahvelarvutiga, mööda saata. Kas te saaksite tahvelarvuti mulle haiglasse saata? Seepeale oli teises otsas tükimat aega vaikus. Tädil jooksis juhe täiega lühisesse vist. Kui ta rääkima hakkas, tuli torust mingit seosetut mulinat ja toru pandi ära.

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

Müügimehed, kes mulle on helistanud ja küsinud, kas mul on mõni minu aega , olen vastanud:

Kuna minu konsultatsioon on tasuline ja vastavalt hinnakirjale on tunni hinnaks 130.- +km , siis enne kui jätkame andke oma kontaktandmed,et saan pärast vestluse lõppu konsultatsiooni eest teile arve saata!

Siiani pile keegi veel andud oma kontakte.

Purjus lüpsja koperdab lauta tööle.
Lehm:- Noh,kas jälle purjus?
lüpsja:- Мuuuuu ...
Lehm:- Noh, okei. hoia siis tissidest, ma hüppan.

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

Nali elust enesest, kolleeg eile rääkis. Järgi tegemine omal vastutusel.

Tuli sõbrakene õhtul vindisena koju ja heitis magama. Öösel mingi aeg hakkas mehel janutama ja uni läks ära. Tõusis üles ning otsustas kööki jooma minna.
Naine seljatagant küsis, " kuhu nüüd?"
Tüüp arvas aga et paras aeg nüüd pulli teha ja  ütles, "Koju"

Esimene nädal kulus selle peale et üldse naisel hääl tagasi tuleks ja teine nädal kulus tõestamaks, et see oli nali.

Aquila captas non muscas.

(11-11-2014, 18:02 PM)Daff Kirjutas:  Järgi tegemine omal vastutusel.
Vabandan kui siit juba läbi käinud anegoot, aga haakub teemaga.
Kuidas korraldada raju rodeo:
Korraldad oma õrnemale poolele romantilise õhtu, võtad ta kutsupoosis letti ja sosistad kõrva: "Sinu sõbrannaga on ikkagi parem!"
Ja proovid siis võimalikult kaua sadulas püsida...     
Kurjaks aetud pulliga ratsutamine on selle kõrval lapsemäng.

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

(11-11-2014, 18:56 PM)Basilio Kirjutas:  
(11-11-2014, 18:02 PM)Daff Kirjutas:  Järgi tegemine omal vastutusel.
Vabandan kui siit juba läbi käinud anegoot, aga haakub teemaga.
Kuidas korraldada raju rodeo:
Korraldad oma õrnemale poolele romantilise õhtu, võtad ta kutsupoosis letti ja sosistad kõrva: "Sinu sõbrannaga on ikkagi parem!"
Ja proovid siis võimalikult kaua sadulas püsida... 
Kurjaks aetud pulliga ratsutamine on selle kõrval lapsemäng.

kopra poosis on seda lahedam teha.

ps: koprapoos= kortermaja trepikojas, nais/mees paarilisel hambad lüüa trepikäsipuu sisse ja läheneda tagant poolt.

No ma ei tea kas teile tundub naljakas aga mulle pakkus see küll suurimat lõbu üle tüki aja.
Lugu siis selline. aeg ajalt tuuakse mootorsaed puhastamisele mu juurde ja üks suht uus Stihl toodi ka just oli garantii läbi saanud. OK küsin et mis viga? "Näe valasin kütte sisse, käis nats ja enam mitte!" Vaatasin siis asja üle. Oi bljääd... naer tuli tahtmatult peale kui avastasin et ketiõli oli vales paagis. 2x ketiõli siis. annaks andeks kui on algaja aga ise vana metsamees, nojh sõnu pole vaja!

Kunagi süüdistati mind et olen võsaketta peese keeranud teritamisega, enne vähegi lõikas nüüd absull mitte. Keerasin plaadi teist pidi ja saatsin aeda vanu marjapõõsaid nüpeldama! Kurat oleks kaamera olnud, siis saanuks selle venna imestunud nägu näidata Big Grin

Lõpetuseks: Isa ütleb Jukule: " kurat sa seda kummiliimi nuusutad, võta ennast kätte ja tunne muudest asjadest rõõmu"
Juku võttiski asja kätte ja tundis rõõmu. Käed pärast olid valusad.

Veel pole maha löödud

Silt KGB uksel: "Uksekell ei tööta, palun koputada!"

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

Äia hakkasid Viasati tüübid kaubanduskeskuse tüütama ja küsisid, et kust pilt tuleb? Äi: telekast!

(13-11-2014, 23:00 PM)ronny25 Kirjutas:  Äia hakkasid Viasati tüübid kaubanduskeskuse tüütama ja küsisid, et kust pilt tuleb? Äi: telekast!
Oleks võinud vastata: "Ise joonistan!"

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 5 külali(st)ne