Teema on suletud

naljanurk 2

[Pilt: kruiz201k7.jpg]
Ei saagi aru, on see nüüd Niva või hoopis reklaamitav radioprijomnik, mis tütarlast kangesti nutma ajavad Big Grin .

Puruks ja pool pööret tagasi!

Kooslus nendest kahest ajaks ka suure mehemüraka nutma Big Grin

Karateturbo-kolm purki ja tiguWink

Leidsin Youtube'st ühe vana hea loo üles. Sedapuhku küll unplugged versioon, aga parema puudumisel käib seegi. Kunagi ühel sõbral oli mingi käkras kasseti peal palju parem rock-versioon, aga toda pole veel netist leidnud...
 Neli väljalöödud silma ehk Raipejalg Big Grin : https://www.youtube.com/watch?v=eYMuxpqRnoY

Puruks ja pool pööret tagasi!

(28-11-2014, 22:17 PM)Mossemees Kirjutas:  Leidsin Youtube'st ühe vana hea loo üles. Sedapuhku küll unplugged versioon, aga parema puudumisel käib seegi. Kunagi ühel sõbral oli mingi käkras kasseti peal palju parem rock-versioon, aga toda pole veel netist leidnud...
 Neli väljalöödud silma ehk Raipejalg Big Grin : https://www.youtube.com/watch?v=eYMuxpqRnoY
Oi jahh seda paljud "süldibändid" esitanud ja vana lugu...Kui sõbral oli lihtsalt kassetil siis ei oska öelda - aga kaks kümpi aastat tagasi oli selliste lugudega kassett kauplustes täitsa saadaval.Sai endalegi soetatud ja päris head lood/vähemalt toona tundusid Smilelugu  Baker Street oligi see nn.raipejalg.
FUCKIN DREAM 1994. Mõni pilt ka.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
           

Too versioon, mis sõbral kasseti peal oli, kõlas vokaali poolest kui Toomapojad, instrumentaalsest poolest aga nagu Generaator M. Mingi iselindistatud kassett oli. Pildilolevat kahjuks minu kogus pole, aga kujundus tuleb kuidagi nagu ähmaselt tuttav ette. Küllap üheksakümnendatel mingil korteri- või suvilaläbul kellelgi oli olemas ja sai vist ka kuulatud. Aga või sa kõike, mis täis peaga kuuldud-nähtud-tehtud, meeles pidada jõuad Big Grin .

Puruks ja pool pööret tagasi!

(29-11-2014, 00:12 AM)Mossemees Kirjutas:  Küllap üheksakümnendatel mingil korteri- või suvilaläbul kellelgi oli olemas ja sai vist ka kuulatud. Aga või sa kõike, mis täis peaga kuuldud-nähtud-tehtud, meeles pidada jõuad Big Grin .
Mnjah, enne üheksakümnendaid eksisteeris vähemalt "organ", mis pidas kõik meeles ja pani kirja ka...  Wink

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

(29-11-2014, 10:18 AM)Basilio Kirjutas:  Mossemees
Mnjah, enne üheksakümnendaid eksisteeris vähemalt "organ", mis pidas kõik meeles ja pani kirja ka...  Wink

Neid organeid on juurde siginenud, pluss googlelaadsed tooted. Liigume kiireneva tempoga totaalse jälgimis-salvestus-reageerimis - süsteemi poole. Paljude asjade lahendamisel on juba praegu abiks turva-, ilma- ja muud veebikaamerad. Samuti personaalarvutitesse sisseehitatud kaamerad, näoraamatulaadsed tooted ja paljud muud lahendused. Riigikogu võtab mõne aasta pärast vastu seaduse, et nagu suitsuandur, saab kohustuslikuks igas toa nurgas veebikaamera. Totaalne jälgimine, et sa teki all mõnd ilutulestikku kokku ei monteeriks.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.

Külakosti LHV foorumist. Noore inimese motivatsioonikiri. Kirjaviis muutmata:


"vajan raha, et osta autot, nutitelefoni või reisi jaoks;
olen seda väärt, sest kool oli raske ja nüüd olen
puhkuse ära teeninud; olen tippklassi välimusega
ja näen päikese käes atraktiivne välja;
peaks ikka täitsa tohm olema, et mitte sellisele
tööle kandideerida jne!"

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!

Raipejalast vähe rokilikum versioon on läbulaulude plaadilt. Head mehed, Õppind riistad...

Ennem sõidan aeglaselt ja jään totaalselt hiljaks kui et enam kunagi kuskile ei jõua.

(29-11-2014, 12:48 PM)aavu Kirjutas:  
(29-11-2014, 10:18 AM)Basilio Kirjutas:  Mossemees
Mnjah, enne üheksakümnendaid eksisteeris vähemalt "organ", mis pidas kõik meeles ja pani kirja ka...  Wink

Neid organeid on juurde siginenud, pluss googlelaadsed tooted. Liigume kiireneva tempoga totaalse jälgimis-salvestus-reageerimis - süsteemi poole. Paljude asjade lahendamisel on juba praegu abiks turva-, ilma- ja muud veebikaamerad. Samuti personaalarvutitesse sisseehitatud kaamerad, näoraamatulaadsed tooted ja paljud muud lahendused. Riigikogu võtab mõne aasta pärast vastu seaduse, et nagu suitsuandur, saab kohustuslikuks igas toa nurgas veebikaamera. Totaalne jälgimine, et sa teki all mõnd ilutulestikku kokku ei monteeriks.
http://meeldib.ee/2014/05/21-sajandi-pri...-head-isu/
on vist olnud aga siia kõlbab 100% 

Veel pole maha löödud

Eile Peterburis.
Ta ei mahtunud pildile lihtsalt ära!


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
           

http://www.ohtuleht.ee/595208/fotod-suur...atturi-elu


[Pilt: xOseAkP6MIqOuuzqeMuJd2-cs0ZVxpWQAYRyTCAp...00-h500-no]

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB

Ühel mehel käiakse iga öö aias õunaraksus.

Mehele see asi muidugi hinge ei mahu ja otsustab üks öö seda tõpranahka varitseda.
Kuuleb krabinat ja õunapuude raksumist ja läheb uurima ilma valgust põlema panemata,
et varast mitte ära ehmatada õiglust nõudma. Kobab seal käsikaudu ja järsku jäävad mingi onu munad pihku.
Mees pigistab neid ja nõuab kurjal häälel, et kes kurat tema aias on.
See peale vastust ei tule, mees hakkab mune veel kõvemini pigistama ja küsib sama küsimust uuesti.
Ikka ei kippu ega kõppu, majaomanik on juba püha viha täis ja hakkab kahe käega täiest jõust kellukaid laiaks litsuma.
See peale kostab kohe vastus:
"Juhan on mu nimi..."
"Aga kuradi pärast sa kohe ei võinud vastata?"
"Ma olen tumm..."

Meenub lugu, mida vanad lukksepad armastasid rääkida:
Istus parajalt vindine selzkond ühe suure mahuti otsas. Küllap oli päike selle soojaks paistnud ja hää lämmi peesitada ning peeti libistada.  Mahutil oli peal mõnesentimeetrine õhutusava. Kuidagi jäi neile see ava ette ja keegi mainis, et sealt ei mahu mitte kottigi läbi ... millest tekkis vaidlus, kas mahub või ei. Vaidlus jõudis kihlveoni, mille käigus üks parmudest toppis oma kõlkuvad kehaosad ükshaaval läbi augu.  Rolleyes
Nojah, võidurõõmu ei jätkunud kauaks, kuna tagasi mainitud kehaosad enam ei mahtunud. Ükshaaval jah, läksid, aga koos mitte kuidagi. Prooviti küll igat moodi ja anti ümberringi hüva nõu rohkem kui tarvis, aga ei miskit. Suurest kiskumisest hakkas värgendus hoopis paiste minema.
Lugulaul teab pajatada, et lõpuks tuli kohale tuua gaasikeevitus koos spetsialistiga, kes siis parajasse kaugusse suurema augu lõikas, käe sealt sisse ajas ja pallid ükshaaval välja lükkas.  Big Grin
Ei mina tea, kas selles loos teragi tõtt on, aga inimlik lollus on piiritu. Südamele on kripeldama jäänud küsimus, kas poleks kõigile parem olnud kasutada lihtsalt plekikääre? Hea mahuti jäänuks terveks ja parm saanuks Darwini auhinna.

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

Nõuka ajal oli ühe Lõunasektori õunaia vaht ka hädas kutsumata külalistega. Ühes kohas oli aia all üks lohk, kust sai ennast läbi pressida ja nii käidi õunaraksus.

Valvuril sai ükskord villand. Kui külalised taas õunte kallal maiustasid, kallas ta lohku paar kopatäit välikäimla sisu, ise läks püssiga veidi eemale ja põrutas siis vastu taevast... Külalised sukeldusid augu kaudu aiast välja siuh ja siuh...

Aga teine tõestisündinud lugu: kui Keilast tanke Paldiskisse laevale sõidutati, vedas üks tõsine mees oma välikäimla tankide teele tühjaks. Nii need siis lehates Paldiski poole kihutasid...

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!

Kui mu varajasel KKK nr9 ajal tõsi küll siis oli ta lihtsalt Viljandi kutsekeskkool, praktikal olles demonstreeris üks "õli" kes pidi olema mu praksi juhataja kuidas atsetüleeniga pauku teha Big Grin Lihtsalt suvaline toru jupp kuhu ühte otsa lükkas present töökinda ja teise otsa sivalt kui gaasi ehk atsetüleeni oli sisse lasknud kalts ette. Viskas selle leiutise nurga taha ja siis gaasipitsiga lasi hull tule peale. Noh litakas oli vägev ja mul jäi ka praktika osa üüüüüüüüüüüüüsna nõrgaks! "Õli" läks peale seda pulli haiglasse!
Rsk just sellel päeval oli toodud uus el keevitus, et ma saaks ka proovida....

Veel pole maha löödud

Kui keegi Tartu kandist peaks sulast vajama... http://www.soov.ee/tartumaa/Mees_otsib_abitood_3130524.htm?ca=13&w=1

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

(02-12-2014, 01:52 AM)viplala Kirjutas:  Kui keegi Tartu kandist peaks sulast vajama... http://www.soov.ee/tartumaa/Mees_otsib_abitood_3130524.htm?ca=13&w=1

Mis siin naljakat on?

Rangelt võttes on martinjevil sulaõigus. Inimene tahab labida operaatoriks hakata, kogemus olemas. Pildi tegemiseks pani selga parima pintsaku, mis leidis, ilmselt laenas kelleltki. Ja ööbimiskoht oleks jalamehele ka hea muidugi.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.

Tore kuulutus. Aus. Ei ole naljakas.

See on tore, et inimene on võtnud vaevaks endale tööd otsida. Teeb seda endale sobival moel. 10 punkti selle eest.

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne