Teema on suletud

naljanurk 2

Mossemees rääkis hea loo bussist ja reisijast memmekesest. Panen siia ühe loo mida kuulsin oma kõrvaga raadiost Sky pluss kus hommikuprogrammis räägiti huvitavatest seikadest mida keegi on seoses bussiga ja bussisõiduga üle elanud.

Noormees räägib kuidas nad sõitsid Võrust Tallinnasse mingilt ürituselt koju. Seltskond oli ülevas meeleolus. Olles Võrust mõned kilomeetrid välja jõudnud nägid nad teeääres meest magamas, jalgratas samas kõrval. Buss peeti kinni ja üritati taati üles äratada, noh et koduteele juhatada. Tont aga täiesti kontaktivõimetu. Järsku tekkis kellelgi hea plaan, et tõstaks taadi bussipeale ja viiks kusagile turvalisemasse kohta magama. Töö käigus aga juhtus nii, et taat tõmbas õndsat und seni kuni Tallinnani ja teistel polnud ka temaga asja.Alles lennujaama juures tiriti taat teepervele ja pandi ta sinna oma und jätkama. Noormees oli väga elevil seda juttu rääkides ja kangesti uudishimulik , et milline võis taadi nägu välja näha, kui ta ükskord üles ärkas, lennukid üle pea vuhisemas.

Aquila captas non muscas.

Püüdis kord üks Suurte Tegude Mees kuldkala kinni.
No kala muidugi paluma, et lase lahti ja täidan mistahes su soovi.
Mees oli konkreetse jutuga ja ladus kohe kõik letti:


“Ma tahan, et mul mitte kunagi poleks mingeid probleeme, et kõik räägiksid minust hästi, et ma ei kaebaks tervise pärast ja mis peamine – et ma ei peaks muretsema oma rahalise seisukorra pärast!”
Kala: “Okei, kui lubasin, siis ka täidan. Matused on ülehomme!”

(14-02-2015, 21:53 PM)Daff Kirjutas:  Mossemees rääkis hea loo bussist ja reisijast memmekesest. Panen siia ühe loo mida kuulsin oma kõrvaga raadiost Sky pluss kus hommikuprogrammis räägiti huvitavatest seikadest mida keegi on seoses bussiga ja bussisõiduga üle elanud.

Noormees räägib kuidas nad sõitsid Võrust Tallinnasse mingilt ürituselt koju. Seltskond oli ülevas meeleolus. Olles Võrust mõned kilomeetrid välja jõudnud nägid nad teeääres meest magamas, jalgratas samas kõrval. Buss peeti kinni ja üritati taati üles äratada, noh et koduteele juhatada. Tont aga täiesti kontaktivõimetu. Järsku tekkis kellelgi hea plaan, et tõstaks taadi bussipeale ja viiks kusagile turvalisemasse kohta magama. Töö käigus aga juhtus nii, et taat tõmbas õndsat und seni kuni Tallinnani ja teistel polnud ka temaga asja.Alles lennujaama juures tiriti taat teepervele ja pandi ta sinna oma und jätkama. Noormees oli väga elevil seda juttu rääkides ja kangesti uudishimulik , et milline võis taadi nägu välja näha, kui ta ükskord üles ärkas, lennukid üle pea vuhisemas.

sarnast juttu rääkis Viljandi bussijuht kes oli mingi seltskonnaga kusagile läinud, jutt sama aga lõpp oli nii, et pandi tont rahulikult ühe järve lähedale maha, ahjaa Pühajärve Beach Party toimus siis! Ja üks sell oli vahtima jäänud mis edasi, tont oli end hakanud püsti ajama ja mitte mõmmigi ei saanud aru. koperdanud siis mingite teiste juurde küsima et olen ma Viljandisse täis peaga sõitnud, seal vastati oh ei hoopis Pühajärvele. Kujutan ette seda mõtlemist tondi poolt.

Veel pole maha löödud

Bussi juht on rahvuselt venelane, hakkab saabuma peatus "Siidisuka". Istmelt hakkab tõusma naiskodanik, et peatuses väljuda. Bussijuht teavitab vene keelse aktsendiga: "Sidii, suka!" Naiskodanik vajub vaikselt istmele tagasi.

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

(15-02-2015, 14:35 PM)viplala Kirjutas:  Bussi juht on rahvuselt venelane, hakkab saabuma peatus "Siidisuka". Istmelt hakkab tõusma naiskodanik, et peatuses väljuda. Bussijuht teavitab vene keelse aktsendiga: "Sidii, suka!" Naiskodanik vajub vaikselt istmele tagasi.

Siia juurde sobib ka Eestis müüdav viin, mis ei jäta fantaasiatele just palju ruumi... Me jätsime igaks juhuks Naiste auhinnaks ostmata Wink 
[Pilt: 10058125.0768af60.640.jpg?r2]

Sügavad mõtted Big Grin

   

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

Mina olen kuulnud jälle lugu lahkest memmest ,kes käis igal nädalal bussiga kohalikus keskuses poes  ja igakord koju jõudes pidas ka bussijuhti peotäie pähklikestega meeles. Üks kord  aga memmekesel pähkleid polnud . Bussijuht siis naljatades küsis ,kas sõidul midagi viga ,et täna pähkleid ei saa . Memmeke kostis ,et ei kõik on  muidu hästi  ,ainult poes oli pähklišokolaad otsas .

Big Grin   See on klassika.

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA

Copy-Paste lõustaraamatust...

Perekooli foorumis tehti õelat nalja Big Grin
Vestlus muutmata kujul.


Autor: anne
Millal raha tagasi kantakse, kui deklr. täidetud?
Autor: joller
sel aastal kantakse need rahad otse ära annetusteks. sinu oma läheb koerte varjupaigale.
Autor: anne
misasja? koerte varjupaigale – miks ometi. Deklaris ei olnud kuskil sellist kohta, kus pidi kirjutama kellele annetada tahan ja kas üldse tahan. Miks nii tehakse, ma tahan ikka raha ise saada. Kuidas nad selliseid annetusi teevad ja mille alusel st. mis asutus saab ja kelle rahad – summad ju erinevad, mis inimestele tagasi tulevad. Kuidas niimoodi saab, ma olin selle rahaga ju arvestanud juba.
Autor: m
minul oma rahast koerte jaoks pole küll kahju, olin nõus, tegin linnukese sellesse kasti deklaratsioonis.
Autor: anne
no krt, ma täiega närvis hetkel – kas ma nüüd rahadest ilma. Kuidas nii, mu töökaaslane saab küll raha ikka enda arvele. Miks minu oma kantakse koerte varjupaigale? Kas maksuametisse helistades saab ära tühistada selle ja siiski saan raha enda arvele. Palun seletage???
Autor: mistaikka
helista jah,ja ütle,et sina pole nõus oma raha annetama….sõima kohe kõvastiSmile
Autor: Tiwity+ kirjavead
Ja kindlasti ropenda ka, kui eesti keelest puudu tuleb, siis kasuta mahlakat vene keelt….
Autor: anne
helistasin Maksuametisse ja tühistasin oma deklari, nüüd püüan seda uuesti täitma hakata aga ikka ei leia deklaratsiooni pealt kaste, kuhu linnukesi pean panema nende annetuste kohta. Mulle deklaris öeldakse selgelt lõpus ju et raha kantakse sellele arvele ja minu konto number. No ma ei saa aru??? Kas võin nüüd deklari ära saata?? Sest maksuametisse ei tahaks enam helistada, nad üsna tigedad ja plärtsusid seal et hea et te 22. veebruarini ei oodanud, et siis poleks saanud enam tühistada……saadan sis ära või kus need annetuste asjad seal kirjas on? Palun aidake….
Autor: kägu kaks
Anne ära tee neist ilalõugadest välja, koeravarjupaikadesse annetamine lõpetati pärast viietuhandetat deklaratsiooni täitmist, kõik mis pärast seda tulid, läksid sama intervalliga edasi, vastavalt siis *kodutud, *narkomaanid, *vanurid, *sünnitusmajad, jne. Kui sa eile või täna deklaratsiooni täitsid, siis väga suure tõenäosusega sinu raha läks Tallinna loomaaeda, Mati Kaalule, eksootilise L-Carolina kukkurlooma ekspeditsiooniks, mida osaliselt toetab ka EL.
Tühistada saab seda küll, kirjaliku taotluse alusel mis vaadatakse läbi alles aprilli alguses, aga oma tuttavate kogemustest juhtuvalt võin kinnitada, et ega üldiselt sellele hea pilguga ei vaadata ja arvatavasti võivad rakendada järgmisel aastal meetmeid sinu tulude piiramise suhtes.
Autor: m
iga panga kaudu ei saagi deklareerida nii, et paned linnukest. nähtavasti sinu kodupanga kaudu ei saa. pead minema maksuametisse kohale ja paluma, nad ise teevad su eest ära. aga raha saad siis novembris, sest paberkandjal viidud deklaratsioonid vaadatakse aeglasemalt üle.
Autor: anne
krt, mis inimesed te olete? Helistasin uuesti Makuametisse ja küsisin nende annetuste kohta – krt alul ei saadud aru millest ma räägin ja pärast kuulsin vaid tohutut naerupahmakat. Miks te lollitate inimest niiviisi, ei saanud sis mulle öelda et 22.veebruarist hakatakse raha tagastama. Mul nüüd deklar poolikult täidetud ja ise olen Maksuameti töötajate poolt lolliks tembeldatud. Vastikud, eales ei küsi siit enam midagi.

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

(17-02-2015, 17:45 PM)viplala Kirjutas:  Perekooli foorumis tehti õelat nalja Big Grin
Seegi on klassika ja ikka aastaid vana. Teine sarnane lugu sealtsamast  või kuskilt mujalt oli algaja sekretär oma murega. Ülemus käskis tal A4 paberit osta. See kuulis et "Anneli paber" ja tuustis mööda netti taga, et kust saab. Siis "abistati" teda ka nii kuis jõuti. Pidi jube haruldane paber olema. Lõpuks üks inimene oskas aidata. Oli välja uurinud ühe nurgataguse paberikaupluse asukoha, kuskil teisel korrusel. Seal pidi Anneli nimeline müüja olema ja ainult tema käest saab seda paberit...

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

 Alati polegi nali õel, täiesti süütu aga õelaks läheb ta siis kui leidub subjekt kes naljast grammigi aru ei saa.


Panen siia ühe loo kus tüüp tahtis lihtsalt lolli mängida aga leidus keegi kes sellest nii põlema läks, et asi lõppes vallandamisega.

Lugu juhtus enne Balti riikide euroliiduga ühinemist ja sündmuspaik oli Leedu toll, Poola Leedu piiril. Kodanik N astus tollivormistus ruumist välja ja jäi keset ootesaali lolli näoga seisma. Ju tal oli tollitöötajatega olnud mingi sekeldus. 
Küsimuse peale: "Mis juhtus?" tuli sealt paras  monoloog teemal, et kõik tollitöötajad on vargad ja pätid ning kõiges selles on süüdi tema ülemus kes jättis Leedu teeloa tellimatta ja tema pidi nüüd selle omast taskust kinni maksma.???  

Olgu öeldud et mingit teeluba pole leedus kunagi olnud ja ausaltöelda ega me keegi ei saanud õieti arugi mis jama kodanik N suust välja ajas. Üksmeelselt naerdi selle lolli nalja peale ja sinnapaika see lugu ehk oleks jäänudki kui... 
Leidus selles  kambas aga üks "teravam" pliiats kui kõik ülejäänud.
Kodanik X lausus vaid et: "Mida? Minu ülemus pole mulle ka mingit luba andnud, veel enam tellinud!?!?!"
Kahmas taskust telefoni ja keset helget pühapäeva valis ülemuse numbri ning publiku ees tähtsat polti mängides sõimas pidulikult oma šefi näo täis.
Publik oli imestusest tumm.
Paar nädalat hiljem oli kuulda, et see oli ka viimane reis sellel tüübil selles firmas.

Aquila captas non muscas.

Kes vastlapäeval rohkem alla laseb, saab uued linad...

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

(17-02-2015, 20:51 PM)viplala Kirjutas:  Kes vastlapäeval rohkem alla laseb, saab uued linad...
Vanasti oli ikka nii, et kes liivatamata tänaval pikema liu laseb, saab kõige pikema haiguslehe.

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

Parim nali mu jaoks oli see täna, kui loomakaitsjast taimetoitlane ostis lihapoes liha õhtuseks tsillimiseks Big Grin

Veel pole maha löödud

(17-02-2015, 22:07 PM)JaakH Kirjutas:  Parim nali mu jaoks oli see täna, kui loomakaitsjast taimetoitlane ostis lihapoes liha õhtuseks tsillimiseks Big Grin
Ta on lihtsalt "second hand" taimetoitlane:
   

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

(17-02-2015, 20:51 PM)viplala Kirjutas:  Kes vastlapäeval rohkem alla laseb, saab uued linad...

Ma siin hetkel hiinlastega pundis.
Ja näed unustasin jälle küsida, ehk on mõni mr./ms. Liu pundis. Jääbki kaugel maal Liu´gu laskmata ja vastlavaimu pole...


Selle Liuga allalaskmisega oli miski tõsine diskrimineerimisteemaline anekdoot, vahetusõpilased olid ka asjasse segatud. Kes viitsib, otsib üles.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.

(17-02-2015, 22:19 PM)Basilio Kirjutas:  
(17-02-2015, 22:07 PM)JaakH Kirjutas:  Parim nali mu jaoks oli see täna, kui loomakaitsjast taimetoitlane ostis lihapoes liha õhtuseks tsillimiseks Big Grin
Ta on lihtsalt "second hand" taimetoitlane:

   

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

(17-02-2015, 23:34 PM)Marko Kirjutas:  Selle Liuga allalaskmisega oli miski tõsine diskrimineerimisteemaline anekdoot, vahetusõpilased olid ka asjasse segatud. Kes viitsib, otsib üles.

Politsei poole on pöördunud 2 Eestis õppivat Korea tunengit Liu Peng ja Wan Liu Hong.
Nimelt on nad tõsises mures oma turvalisuse pärast, kuna on kohanud mitmetes asutustes ja ettevõtetes plakateid üleskutsega, TÄNA VÕISTLEME, KES LASEB PIKEMA LIU. Muidu väheldase kasvuga idamaalased ihkaksid ehk pikemadki olla, kuid pärast sääraseid teateid ei julge kodunt väljagi minna. Ei tea ju, kas 160 cm on piisavalt väike kasv, et eestlaste laskmishuvi alt pääseda.
Seda, et tulirelvi on meil rohkem kasutusel, kui Koreas, räägiti juba enne õppima asumist hoiatuseks. Samuti on nad kuulnud, et sageli tarvitatakse enne LIU LASKMIST alkoholi ja siis ei ole mingist hetkest LIU pikkus enam üldse oluline, lastakse niisama ja huupi.
Suhtugem siis kõikidesse LIU nime kandjate muredesse täna erilise tähelepanuga.
Seda ohtu ju neile ei räägitud, kui Eestisse õppima kutsuti...

Aitähh!!!

PS laiskus on edasiviiv jõud.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne