Teema on suletud

naljanurk 2

[Pilt: 10407986_1105046972845518_8558932243205617004_n.png]

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB

   

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

Tsiklirahva fb seinalt..

Kas keegi teab "legendi" kust on tulnud või millest võiks olla alguse saanud tsiklistide omavaheline tervitamine teel?

Eks ta mingi karjainstinkti või gruppi kuulumise sooviavaldus ole. Eesti rekkajuhid ja bussijuhid viskavad käppa vastutulevatele eesti rekkajuhtidele ja bussijuhtidele. Pemmimehed viskavad käppa pemmimeestele. Opeli juhid käppa ei viska. Nemad tervitasid hommikul juba remonditöökojas. Vedurijuhid lasevad vilet ja laevakaptenid udupasunat. Jalgratturid saavad üksteisele lehvitada kui ka "kerget veeremist" soovida sest erinevalt mootorsõiduki juhtidest nad kuulevad ükteist.Tsiklistid tervitatavad üksteist olenemata rahvusest või numbrimärgist juhul kui mõlemad liiguvad. Kui üks peaks mingil põhjusel tee ääres seisma siis tavaliselt ei tervitata. Seisja võib ju abi vajada ja raske on teha nägu et sa teda ei märganud kui sa talle juba käppa oled visanud. Rollumehi ka igaks juhuks ei tervitata. Need on lihtsalt wannabe bikerid. Tsopperimehed võivad paigimehi tervitada ainult siis kui keegi ei näe. Muidu ei tundu nende badass imidž enam usutav.
Ise lehvitan jõudumööda ikka kõigile vastutulijatele vastavalt sellele, millega ma ise parasjagu liikvel olen.

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB

(07-05-2015, 23:51 PM)mlsluik Kirjutas:  Tsiklirahva fb seinalt..

Kas keegi teab "legendi" kust on tulnud või millest võiks olla alguse saanud tsiklistide omavaheline tervitamine teel?

Eks ta mingi karjainstinkti või gruppi kuulumise sooviavaldus ole. Eesti rekkajuhid ja bussijuhid viskavad käppa vastutulevatele eesti rekkajuhtidele ja bussijuhtidele. Pemmimehed viskavad käppa pemmimeestele. Opeli juhid käppa ei viska. Nemad tervitasid hommikul juba remonditöökojas. Vedurijuhid lasevad vilet ja laevakaptenid udupasunat. Jalgratturid saavad üksteisele lehvitada kui ka "kerget veeremist" soovida sest erinevalt mootorsõiduki juhtidest nad kuulevad ükteist.Tsiklistid tervitatavad üksteist olenemata rahvusest või numbrimärgist juhul kui mõlemad liiguvad. Kui üks peaks mingil põhjusel tee ääres seisma siis tavaliselt ei tervitata. Seisja võib ju abi vajada ja raske on teha nägu et sa teda ei märganud kui sa talle juba käppa oled visanud. Rollumehi ka igaks juhuks ei tervitata. Need on lihtsalt wannabe bikerid. Tsopperimehed võivad paigimehi tervitada ainult siis kui keegi ei näe. Muidu ei tundu nende badass imidž enam usutav.
Ise lehvitan jõudumööda ikka kõigile vastutulijatele vastavalt sellele, millega ma ise parasjagu liikvel olen.
Aastat 4-5 tagasi, kui intensiivselt suvilat ehitasin ja arutult tihti via baltikat mööda edasi-tagasi sõelusin, tabasin end ühekorra instinktiivselt luks ekspressi bussidele käppa viskamas. 160 kilti möödusid juba pool-autopiloodil ja suured ühetaolised vastutulijad muutusid kuidagi nagu omadeks :)

Meeltröömustav vaadata (pole otseselt nali vaid tösine värk Smile )

https://www.youtube.com/watch?v=5kQNgZiPvAk

Arrogance diminishes wisdom ! 

Ringrada, kus hukkus Jukk Reintam ja kus kiireim ring on vist siiani Toivo Asmeri nimel. Seda 1989. aastast.
 
A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!

K: Miks sapakajuhid Eestis üksteist ei tervita?
V: Sest nad mõlemad elavad Eesti eri nurkades ja nende liikumistrajektoor kohalikust külapoest kaugemale ei ulatu.

Puruks ja pool pööret tagasi!

See tervituste värk on sees ka Alfa Romeo omanikel. Muud marki sõidukite omanike puhul pole tähendanud. 

Tekstid ja sisuloome sinu kodulehele, e-poele, blogile!
info.pantertrade@gmail.com

http://elu24.postimees.ee/3186001/humoor...ttus-9gagi


[Pilt: 4053359t81h0303.jpg]

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB

Milleks traktor kui on selline mees?


Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!

Den Pobedõ Tähtede ja Triipude Maal

oleks meil siin oma väike nutunurk, siis oleks sellise imeliku asja pigem sinna postitanud...

Siin juttu vastutulevatest aparaatidest,kelle juhid tervitavad.
Mind kah tervitas täna autosuvila juht.
Miks ma sellest räägin..Naljakas ju,,,,mingi hetkeni.
Sõidan ma siis kah oma 6 rattalisega  mägedes serpentiinis ülesse.Minu ees rekka ja taga mitu tükki veel.Paremale tugev kurv,kus nina puutub vasakut kaljut ja saba paremal servas.Rekka minu ees ülesse kuna meile tehti vaba tee.Miski rekkamees seisis ja lasi meid ronida.Ja kui mu nina nii mõnusasti üle telgjoone pööre pooleli ,lendas sellest veokast mööda suvila.Ehmatusest muidgi jalg pidurile...ja suvilamees tervitas mind nii mõnusa sestiga.koputades otsa ette....nii nunnu.Kuid jah nii ma siis seisin käsipiduril,ning uskumatu mööda mahtus must.peeglist jälgisin tubli vend oli 10 cm jäi vahet kah.Ja siis näitasid mammiga mulle veel viisakusest keskmist sõrme.Mõlemad.
Nii ta sinna end siis kinni sõitis.Mina liigutasin end tasakesi minema,Sain suure pepu kah kuidagi kätte sealt.Terveks jäin.
Nali siis nüüd või mitte,Kuid taga rekkad olid juba end kah pöörangule sättinud,Tee ju blokeeritud.Küsimus siis tekibki,et kas ta neid vendi kah samamoodi tervitas või mitte.
Kevad käes.Suvilaid palju ja minu meelest nad paljunevad väga kiiresti.
See siis minu tervituse lugu.

Ega siis Top Geari punt ilmaasjata autosuvilaid õhku lase Smile

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.

(14-05-2015, 00:00 AM)Roland Kirjutas:  Kevad käes.Suvilaid palju ja minu meelest nad paljunevad väga kiiresti.
Kusagil lähedal pesa?  Big Grin
Mõned näited laste mänguasjade imelisest maailmast:
                               

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

http://www.parnupostimees.ee/3190157/ado...aul-hitler
Meie noored õpilased polegi ainsad rumalad, ka saksa õppurid võivad rumalusi öelda.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.

(15-05-2015, 11:02 AM)aavu Kirjutas:  http://www.parnupostimees.ee/3190157/ado...aul-hitler ...

"Selle artikli lugemiseks peab olema Pärnu Postimees tellija"

Aino Siebert, Das Baltikum-Blatt
Niipalju autorist ja tema töökohast. Uurisin sealt lehelt ka, kas on sama artikkel saksa keeles aga pole. Ilmselt Pärnu lehe jaoks kirjutatud. Üks tsitaat sealt näiteks: Kuidas lõppes kodusõda Hispaanias? 3:0.
Ega vist kogu sisu tsiteerimine pole lubatud?

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.

(15-05-2015, 20:27 PM)aavu Kirjutas:  Aino Siebert, Das Baltikum-Blatt
Niipalju autorist ja tema töökohast. Uurisin sealt lehelt ka, kas on sama artikkel saksa keeles aga pole. Ilmselt Pärnu lehe jaoks kirjutatud. Üks tsitaat sealt näiteks: Kuidas lõppes kodusõda Hispaanias? 3:0.
Ega vist kogu sisu tsiteerimine pole lubatud?

Mis sind keelab? See, et artikkel on tasuline?
Kui on hea artikkel, siis ma olen ikke neid sõpradele ka lugemiseks jaganud.
Loomulikult pole ka seejuures unustanud mahlakate sõnadega tänada meie ekspeaministrit, kes ACTA hoovile lubas. Nii et kõik peaks korrektne olema Smile.

Adolf Hindenburg ja Paul Hitler

Eestlastel on olnud pärast valimisi hambus uue riigikogu pesamuna ja endine wunderkind Jaak Madison, kelle (ajaloo)teadmiste üle pole inimesed saanud mitte ainult kõhutäit naerda, vaid kodanikud on tundnud sügavat muret noormehe kasinate teadmiste pärast.
Nagu ajakiri Der Spiegel saksa õpilaste kontrolltööde ja abituuriumi lõpueksamite vastuste põhjal koostatud ülevaate järgi esile toob, võib nentida, et Madison ei ole sugugi ainuke, kes ”särab“ originaalsete ütlustega. Mõni näide saksa noorte teadmistest.
Riigikantsler Adolf Hindenburg nimetas, kuna oli oma kõrge vanuse tõttu kehaliselt kurnatud, Paul Hitleri uueks riigikantsleriks.
Hitler tuli võimule 1933. aastal. Seda nimetatakse Hitlerpuntšiks.
Mida tegi Hitler 1938. aastal? Ta vaatas aknast välja ja hakkas kasvatama kurke.
Kolmandas Reichis tervitasid inimesed üksteist „Hi, Hitler!“.
Wannsee konverentsi tulemused lubavad oletada, et Heinrich Himmler oli tõenäoliselt paremradikaalne.
Natsid saatsid Charles de Gaulle’i tema Londoni reisil.
Mis põhjustas teise maailmasõja? Sõda algas pärast seda, kui hiinlased ründasid Pearl Harborit.
Kus asub Oder-Neisse liin? See on USAs asuv raudne eesriie ida- ja läänebloki vahel.
Marie Curie avastas raadioaktiivsuse ja sai selle eest Oscari.
Millest tuleb väljend ”külm sõda“? See algas talvel.
Millega tegeles Marshalli plaan? Plaaniga ehitada Marsile üks hall.
Nimetage endise Ida-Saksamaa pealinn. Preisimaa või Köln.
Ameerika on ühinenud Euroopaga, kuigi on lahutatud suure veekoguga.
Hiina sai alguse 1949, varem ei teinud riik midagi.
Mao Zedongi inspireerisid tema järeltulijad.
Kuidas nimetatakse kanalit, mis ühendab Põhjamerd Läänemerega? Äkki Arte? (Saksa-Prantsuse telekanal).
Kes oli Wilhelm Busch? Ameerika 40. president. (Saksa huumori klassik).
Jeesus oli vägivalla vastane. Ta kommunikeeris oraalselt.
Kes oli juutide kuningas? David Stern. (Stern on saksa keeles täht).
Kes tõlkis piibli? Lothar Matthäus (saksa jalgpallur). Matteus on ka piibli üks evangelistidest.
Prantsuse revolutsiooni ajal oli olukord nii hull, et Jumalgi kaotas oma usu.
Milline on Prantsusmaa moto? Vastus: Liberté (vabadus), egalité (võrdsus) ja brutalité (brutaalsus).
Kuidas lõppes kodusõda Hispaanias? 3:0.
Mis iseloomustab Beethoveni loomingut? Helilooja oli niivõrd kurt, et arvas maalivat.
Kuidas nimetatakse sündimata last? Sombrero.
Mis on salmonella? Need on väikesed ussid pitsa peal, millest minul läheb süda alati pahaks.
Mis on turumajandus? Kui talunikul on rohkem kui kolm lehma.
Mis on ramadaan? Ramadaani ajal magavad moslemid päiksetõusust kuni päikseloojanguni.
Kuidas muutub keha puberteedi ajal? Vistrikud hakkavad ajudes kasvama.
Aino Siebert, Das Baltikum-Blatt

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 23 külali(st)ne