Teema on suletud

naljanurk 2

Kuidas selline eelpoolmainitud rööpadeformatsioon toimuda saab? Reaalselt lasebki vedur oma ratastega ringe, samas kui vagunid teda paigal hoiavad?

Maamees linnast.

... ja kuidas veduri sellest "august" kätte saab? Vagunid tagant ära ja teise veduriga sikutama??

Pilt on väidetavalt Austraalias tehtud. 40 vaguniga söerong, vedurid ees ja keskel. Tervel rongil olid pidurid peal, va keskmised vedurid, mis ei saanud signaali. Pärast haagiti rong pooleks, esimene osa jätkas teed ning teine tõsteti ilmselt kraanadega aukudest välja.

Siin on veduriga mingi probleem olnud, enamusel ikka 6 silda veavad.

[/align]

Aga kas rongi diisel käivitub käivitusmootoriga või starteriga?

Elektristarter ikka. Mõnedel on pneumostarterid.

http://www.youtube.com/watch?v=UEwg4iRcf60&feature=related

Vaata ise, youtube on neid käivitamisi täis

Argipäev Ragnsellsis.

Vannsõiduk http://www.youtube.com/watch?v=SL5xDIvS2Ek&feature=relmfu

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

Kas selline asi kah on võimalik...
http://funny.ee/page/4/?fp_type=hot

Täna hommikul otsustas üks väljamaa-onu mul tuju heaks teha. Tegin meilist kopipasteedi:
"From:James Sandham(ESQ.)
Arden Chambers.
2 John Street,
London, WC1N 2ES
Suurbritannia.

Tere,

Tervitused teile ja teie perele. Olen saadetakse teile varem ilma vastust sinult, minu nimi on James Sandham olen advokaat ja дri nхustaja. Ьks mu vдlisklientidele (nimi kinni) suri mхned aastad tagasi ja ei pereliige asus siin Londonis vхi tema kodumaal.

Hiljuti olin ma ametlikult teatas pank siin Londonis, et mu surnud kliendil on raha kokku summa (7,320,000.00 EEK) seitse miljonit 320.000 Briti naelsterling Ј pensionikontole. See fond on pensioni-ja elukindlustuse makse maksta minu kliendi poolt kindlustusselts.

Kui ma olen kindel, teie usaldust, olen valmis esitada teile kui pдrija minu kadunud kliendi lubab teil saada seda pensioni-ja elukindlustuse fond ei ole pereliige teadlik selle fondi ja ma ei ole suutnud leida kedagi peaaegu 10 aastat. Saada mulle jдrgmised andmed, kui saate tццtada mulle:

Tдisnimi:
KONTAKT AADRESS:
MOBILE:

Pange tдhele, et olen leidnud oma kontaktandmed lдbi Kaubandus-minu peamine pхhjus Teiega on tдnu oma staatusele vдlismaalane nagu ma tahan raha saata vдlismaale. Palun andke mulle teada, kui saate tццtada koos minuga, sest see on hдdavajalik.


Lugupidamisega,

James Sandham(ESQ.)
sandham.james147@gmail.com"


No on ikka naljamehi! Ei tüdine ära ka reod!

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

(29-03-2012, 08:50 AM)Basilio Kirjutas:  No on ikka naljamehi! Ei tüdine ära ka reod!

Tegelikult ma ootan juba ammu sellist kirja meerikamaalt. Nimelt mu vanaema oli kunagi tsaariajal seal ja mingisse panka jäi raha. Kas paar senti või rohkem, pole aimugi. Igatahes liigub see jutt mööda sugulasi edasi ja ilmselt on panga% kasvatanud selle summa astronoomiliseks. Kui just pank põhja pole kõrbenud. Lootus jääb aga vanaemal on juba järglasi ka mustmiljon. Lihtne tehe: astronoomiline summa jagatud mustmiljoniga võrdub 0,00000midagi.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.

Viimase saja aasta jooksul on selline pangahoius intressidest kasvanud umbes 20 kordseks. Nii et väga hoolega hinge kinni hoida pole siiski mõtet.

[Pilt: a8db66a51e9111e6bb207125484.gif]

[Pilt: 548605_400041306689847_100000519433318_1...3233_n.jpg]

Herr Soobli pildi-koomusk oli minu jaoks päeva parim nali!
Noorematele, kes pole kursis omaaegse NL filmiklassikaga, jääb see ilmselt arusaamatuks...
Aga herr Sooblile minu poolt "KU !" Big Grin

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

(30-03-2012, 09:25 AM)Basilio Kirjutas:  Herr Soobli pildi-koomusk oli minu jaoks päeva parim nali!
Noorematele, kes pole kursis omaaegse NL filmiklassikaga, jääb see ilmselt arusaamatuks...
Aga herr Sooblile minu poolt "KU !" Big Grin

Vaatasin just seda KU ....hiljuti uuesti.
Omal ajal sai seda lausa kinos vaatamsa käidudSmile

Täpsustan igaks juhuks üle, et tegemist on filmiga "Kin-dza-dza", kus mõnitati üsnagi leidlikult nõukogude süsteemi.
Kuna oma silm on kuningas, siis http://video.google.com/videoplay?docid=...8127683608
See on nii mõnusalt haige film, et võtan julguse panna siia üles ka mõned pildid. Mõnelgi on võibolla äratundmisrõõm suur.
                                   

Selle kuti võiks lammarisse tööle võtta! http://www.autonet.ee/uudised/lada/51400

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

Ei saand pihta jah, ise pole ei nooruses ega ammugi praegu mingi kinosõber olnud, kinokülastuste arvu saaks vist näppudel-varvastel üles lugeda ja ega telekast-netist kah neid filme vaadata viitsi ... Raamat ikka kordades mõnusam asi, ainult na palju maksab viimasel ajal.

E-mailile tuleb huvitavaid asju tõepoolest. Edastan siinkohal ühe (loodetavasti) kena (loodetavasti) tütarlapse kirja. Ise ma suhelda ei viitsi, kui mõni kaasfoorumlane soovib, olgu lahke Big Grin

Hi Love,
Ma olen ilus noor ja sarmikas tüdruk otsin tõelist armastust ja kaitset, olen läinud läbi oma profiili ja olen väga õnnelik Sinuga meile teada ourselves.You tean, et vahemaa, vanuse ja tõepoolest värvi ei saa lõpetada tõsi love.Please , oleksin tänulik, kui saadate Saada minu era e-posti kasti: ( lala_seaman82@yahoo.in ), nii et võin saata oma pilte ja rohkem infot minu enese sulle.
Lala.

........................................

Hi Love,
I am a beautiful young and charming girl looking for real love and protection,I have gone through your profile,and am very happy to contact you for us to know ourselves.You know that distance, age and indeed color cannot stop true love.Please,I would appreciate if you send Email to my private Email box: ( lala_seaman82@yahoo.in )So that i can send my pictures and more information about my self to you.
Lala.

Puruks ja pool pööret tagasi!
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 12 külali(st)ne