Teema on suletud

naljanurk 2

Tänane väljavõte Elektriraudtee Facebookist:
"Rong 401 Aegviidu-Tallinn hilineb 30 min seoses infrastruktuuririkkega. Hetkel rong Lahinguväljal"

Basilio, vana vöödiline laiskvorst, ei ole ammu viitsinud oma lugusid kirja panna. Võtsin täna ennast kokku.

Paraku
Ei tea kui naljakas see lugu nüüd on, aga koomiline vähemalt. Ehk siis lihtsalt hea näide sellest, kuidas üksainus sõna võib inimese pöördesse ajada.

Kaks minu kunagist töökaaslast olid varem töötanud telerite remonditöökojas. Vastuvõturuumis olid vastasseintes riiulid, ühel klienti ootavad remonditud telerid, teisel kasutatud, müügiks.
Sisenes tähtsa olekuga vanem härra ja siirdus otse remondiriiuli juurde. “Mis teil need telekad maksavad ka?” viipas ta üleolevalt riiuli suunas.
Vastuvõtus juhtus parajasti olema minu ekskolleeg, kellel oli kalduvus kasutada parasiitsõna ”paraku”. Ta juhatas härrale lahkelt: “Müügilett on p a r a k u sealpool!”
Papi pöördus juba juhatatud suunas minekule, kui äkki paari sammu järel kangestus: “Paraku?!” Järgnes pööre nagu ussist nõelatul. “Mis PARAKU!!? Või PARAKU!! AH ET P A R A K U!!!” Ja kukkus märatsema: “Müügilett on see seal! Poisike!!”
Ei tasu vist mainida, et pärast märatseva papi lahkumist kõõksus kogu personal naerda mis hirmus. Sõnast PARAKU sai surematu parool.
Teisel kolleegil oli isegi teooria, et papi oli hüpnoosi abil kedagi tapma programmeeritud, nagu Hollywoodi filmides. Sõna PARAKU peale käis peas -krõks!- ja hea, et kedagi maha ei löönud.

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

Mina sain oma elamuse kätte nädalapäevad tagasi. Sõidan mööda tuttavat teed ja kaugelt paistab ohukolmnurk. Selle taga seismas üks vanem nõuka aegne auto. Võtan siis hoo maha ja olin juba möödumas,kui...pidurdasin ja lasin tagurpidi auto juurde. Mõtlesin,et järsku saan aidata.
Kõnnin auto juurde ja näen- mees istub autos ja üks poiss tema kõrval. Tundus ,et ka taga istus keegi. Autol nagu eriti midagi katki olema ei paistnud. Keris siis klaasi alla ja küsisin,"Mis lahti?", "Kas abi vaja?" Mees siis vehib natuke käega ja näitab juhipoolse tahavaatepeegli peale. Keegi oli mööda sõitnud ja liiga ligidalt. Peegel oli minema lennanud. Tema jutu järgi sain lõpuks aru,et tahavaatepeegelt pole ja mees ei julenud enam edasi sõita,kuna kartis politseilt trahvi saada. Kuulasin tema jutu ära ja siis ütlesin talle: "Kuule mees..,see peegel siin nüüd küll sõitu ei takista,sul lapsed peal ja külmetad nad veel ära,mis sa siin veel passid!" "Egas politseid praegu näha pole ja ega selle eest veel trahvi kohe tehta, nii et anna minna!"
Minu jutu peale hakkas mees liigutama ja ka mina läksin oma teed. Pärast autos mõtlen,et mida krt., mis mees see sihuke oli ja oot,oot,mida,mida. Misasja? Mees oli ikka päris taltsaks tehtud.....

Loen mina auto24-ja ja mida mina näen ... Hiiumaa "mehed" on eriti "härjaks" kätte läinud. Autole nime õhust ja hinna laest võtnud...

http://www.auto24.ee/used/801100

Ise ülitähtis oma ülikalli ja haruldase fekaalihunniku otsas...

Dad.

Mh, see mootor jääb vist selle masina jaoks veidi lahjaks, peab paar turbot külge panema.
[Pilt: dyu438.jpg]

(20-01-2011, 12:35 PM)dad Kirjutas:  Loen mina auto24-ja ja mida mina näen ... Hiiumaa "mehed" on eriti "härjaks" kätte läinud. Autole nime õhust ja hinna laest võtnud...
http://www.auto24.ee/used/801100
Ise ülitähtis oma ülikalli ja haruldase fekaalihunniku otsas...
Dad.
Dad mis masinaga, siis tegelt tegu on?

www.classiccar.co.uk
www.carandclassic.co.uk
www.classiccarsforsale.co.uk
Müüa 2140 1982
Tartu on muutumas drifti Päälinnaks, oma ringristmikudega. Big Grin

http://www.parnupostimees.ee/?id=375682 Lihtsas eesti keeles riigikogu liikmetest ja valimistest
20.01.2011 00:00
Olev Sööt, pensionär
Tsitaat:Mulle on sõbrad öelnud, et “ära võta toimuvat tõsiselt, see on ju poliitika”. Mis on siis poliitika? Leidsin ilusa näite ühest Saksa ajalehest. Väike poiss küsib isalt: “Mis on poliitika?” Isa toob selgituseks oma pere. “Mina toon koju raha ja olen kapitalist,” seletab ta. “Ema valitseb selle raha kasutamise üle ja nimetab end valitsuseks. Mõlemad hoolitseme sinu heaolu eest, seega oled sina nagu rahvas. Meie teenija on töölisklass ja sinu väike mähkmetes siplev vend tulevik. Mõistad, poeg!”

Poiss on rahul. Öösel ärkab ta üles, sest väikevend on mähkmed täis teinud ja karjub. Poiss tõuseb, klopib vanemate magamistoa uksele, kuid ema ei ärka. Poiss läheb teenijatuppa ja leiab isa teenija voodis magamas. Nemadki ei ärka.

Poiss läheb oma tuppa tagasi ja uinub. Hommikul küsib isa, kas ta mõtles selle üle, mis on poliitika. “Jah, mõtlesin,” vastab poeg. “Poliitika on see, kui kapitalism kuritarvitab töölisklassi, sel ajal kui valitsus magab. Rahvast ignoreeritakse totaalselt ning meie tulevik sipleb pasas!”
Selline lugemine pikemast valimiskriitilisest artiklist. Paberil ja tasulises netiosas, loodame, et hiljem läheb vabasse netiossa.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.

Tere.
Räägiks siis mõne loo Kuusalu kandist ka.Kunagi 70.ndatel olnud Rummu laudas kaks kõva käraka-meest, Sita-Aadu ja teine oli Karjak.Ühel varajasel suvehommikul otsustas Karjak,et läheb toob teistpoolt Leningradi maanteed Saunja külast oma sääreväristajaga peaparandust,lauda juurest Lenska maanteeni ca 700.m.pikksirge,ei Ta pannud tähelegi,et Tallinna poolt läheneb Ikarus ja pani bussi eest mm täpsusega eest läbi teisepoole teed kraavi.Bussijuht pidurid peale ja läksid mõne reisijaga "laipa"üle vaatama.Karjak teispool teed kraavis pool-naerdes aina pobisenud omaette AGA TÄPSELT.

Teine lugu on 67.aastasest Kiius kunagi elanud ühest kõvakuulmisega
natimehest.Eks peale tööpäeva ikka mehed võtnud pudeli ja rohkemgi.Viinavõtmise juures räägitakse ikka kõik maailma asjad läbi.Üks teema olnud Kalevi-Liiva,et vaat mis ikka sõjaajal kõik tehti,üks mees õelnud veel lisaks,et on ikka kuradi ahvid küll.Eks see kõvakuulmisega nati mees kuulnud siis ka mõned sõnad,et Kalevi-Liiva ja ahvid,peale väikest pausi õelnud siis ka oma kõvakuulja häälega;SEAL SUURED PAKSUD METSAD, MIKS SEAL SIIS AHVE OLLA EI VÕI.

näkisepp, sa rummu krahvi, lipstoki pikka ka tead? Vot see mees koos tinasilma ja punniga on mind lapsespõlves rohkem taga ajanud erinevate sigaduste eest kui kui mina rummu järvest haugi lantinud.

Korra ühel novembrikuupäeval mõnda aega tagasi sain 16 aastat vanaks. Ja kuna sõpradega külavahel tegelt halligi head ega asjalikku teha polnud siis sai novembris nokkuri mäel otsustatud sünnipäeva pidada. tehtud-mõeldud. Aga kuna mul vanamees tilkagi suu sisse ei võta sai ikka pabistatud peale destruktiivse peo lõppu seda va joomas peaga koju mineku pärast. Ja seetõttu tundus hea mõte, kohalikust kunagisest rummu karjalaudast, kaks pakki heina asfaldile tõsta ja lauda taga lõket teha. Novembri varahommikud on külmad ja lõke soendaks kuni saab koju hiilida. Aga Tinasilma naine lendas kell 5 hommikul nagu saatana sigitis lauda taha, märatses, tiris ja mõlises nii et hing tahtis välja karata. Saatsin tolle sooja kohta ja läksin koju. Loomulikult sai vanamees aru, et olin joogine ja määras karistuseks puude lõhkumise sunnitöö. Vaikselt, oo väga vaikselt, seal siis oma määratud karistust täites oli see emane fuuri enda julguse kogumiseks hundijala vett täis tampinud ja tuli tüli norima. Et vot ma olla teinud heinalakas löket, üldse igasugune moraalne allakäik on ainuke mida minu kohta arvab ja et keegi nüüd peaks hakkama seda kogu hiiglaslikku varalist kahju(2 pakki heina, mitte rulli) kinni maksma. Muil isa joodikuid ei salli, armsalt saatis tolle emase saatana sooja kohta ja palus meie hoovi pealt lahkuda. Aga sõnakuulelikkus ja omandiaustus polnud virtsamari teema ning minema ta end ei sättinud. Tinasilm, tolle emase liigikaaslane ja sigitusvahend aga ei julenudki tulla välja autost millega nad sinna veeresid. Igatahes toppis isa selle koleda kriuksuva isiku sinna mossesse ja minema nad sõitsid. Naersime koos, kohtunik ja süüdlane, kui suuri lolle on lai ilm täis. Veidike hiljem saabus kohalik kuusalu konstaabel, fuuria tuli ka tagasi ja sain politseinikult ata ata sõnadega. See näo osa konstaabli külgvaatest mis oli siis selle suurima inimsusevastase heinapaki päletamise kaebuse esitaja poole oli igati viks ja ametisikule väärikas aga kui minu ja vanamehega rääkis siis meie poole olev osa vaid naeris kramplikult. Kokkuleppeline kahju hüvitamine tulleaegse Maalehe kuulutusest võetud keskmise heinakilo hinna järgi oli ca 2.4 krooni kahe paki eest kokku. Smile

(21-01-2011, 18:24 PM)krooks Kirjutas:  näkisepp, sa rummu krahvi, lipstoki pikka ka tead? Vot see mees koos tinasilma ja punniga on mind lapsespõlves rohkem taga ajanud erinevate sigaduste eest kui kui mina rummu järvest haugi lantinud.

Korra ühel novembrikuupäeval mõnda aega tagasi sain 16 aastat vanaks. Ja kuna sõpradega külavahel tegelt halligi head ega asjalikku teha polnud siis sai novembris nokkuri mäel otsustatud sünnipäeva pidada. tehtud-mõeldud. Aga kuna mul vanamees tilkagi suu sisse ei võta sai ikka pabistatud peale destruktiivse peo lõppu seda va joomas peaga koju mineku pärast. Ja seetõttu tundus hea mõte, kohalikust kunagisest rummu karjalaudast, kaks pakki heina asfaldile tõsta ja lauda taga lõket teha. Novembri varahommikud on külmad ja lõke soendaks kuni saab koju hiilida. Aga Tinasilma naine lendas kell 5 hommikul nagu saatana sigitis lauda taha, märatses, tiris ja mõlises nii et hing tahtis välja karata. Saatsin tolle sooja kohta ja läksin koju. Loomulikult sai vanamees aru, et olin joogine ja määras karistuseks puude lõhkumise sunnitöö. Vaikselt, oo väga vaikselt, seal siis oma määratud karistust täites oli see emane fuuri enda julguse kogumiseks hundijala vett täis tampinud ja tuli tüli norima. Et vot ma olla teinud heinalakas löket, üldse igasugune moraalne allakäik on ainuke mida minu kohta arvab ja et keegi nüüd peaks hakkama seda kogu hiiglaslikku varalist kahju(2 pakki heina, mitte rulli) kinni maksma. Muil isa joodikuid ei salli, armsalt saatis tolle emase saatana sooja kohta ja palus meie hoovi pealt lahkuda. Aga sõnakuulelikkus ja omandiaustus polnud virtsamari teema ning minema ta end ei sättinud. Tinasilm, tolle emase liigikaaslane ja sigitusvahend aga ei julenudki tulla välja autost millega nad sinna veeresid. Igatahes toppis isa selle koleda kriuksuva isiku sinna mossesse ja minema nad sõitsid. Naersime koos, kohtunik ja süüdlane, kui suuri lolle on lai ilm täis. Veidike hiljem saabus kohalik kuusalu konstaabel, fuuria tuli ka tagasi ja sain politseinikult ata ata sõnadega. See näo osa konstaabli külgvaatest mis oli siis selle suurima inimsusevastase heinapaki päletamise kaebuse esitaja poole oli igati viks ja ametisikule väärikas aga kui minu ja vanamehega rääkis siis meie poole olev osa vaid naeris kramplikult. Kokkuleppeline kahju hüvitamine tulleaegse Maalehe kuulutusest võetud keskmise heinakilo hinna järgi oli ca 2.4 krooni kahe paki eest kokku. Smile
tere,miks ma siis Lipstoki pikka ei tea,80-ndate lõpus käis Ta mul sigu tapmas,aga tamaga mul ka üks jälk-naljakas lugu,ligi 15.a.tagasi läksime Vanapagana venna Sortsiga Lipstoki juurde viina jooma,et laual ega kapis polnud näha ühtegi klaasi kuhu viin välja valada,leidsime laualt 300 gr email kollase kopsiku kus pikk oli 100 korda omale piima keetnud,kopsikut polnud ta kordagi vist pesnud,igatahes kui me tema poolpimedas köögis kopsiku viina täis panime, ligunes kopsiku seest lahti selline rasvane valge päästerõngas,no kurask,minul oli selleks korraks viinaisu kohe kauaks kadund.

Seatapp. Kohalik miilitsaülem isiklikult tuli meie siga tapma. Mind vendadega ja teisi pealtvaatajaid aeti pesuköögi taha. Kõlasid lasud ja siis üks suur vandumine. Miilitsaülem oli lasknud oma suure ja järgmise varba vahelt kuuli läbi. Jalas olid tal siuksed kummisaapad, mille ülemine sääreosa oli vildist. No siga tuli ikka tuntud viisil edasi tappa.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.

[Pilt: Podborka_foto_67.jpg]

(22-01-2011, 11:23 AM)Potsataja103 Kirjutas:  [Pilt: Podborka_foto_67.jpg]


................pole siin naljakat midagi,liikuda on ju ka lumega vaja.Lihtsalt nutikas papi....................

Tel. +372 56477273. e-mail. metall73@hot.ee

Rullnokk pingutab nitroga veidi üle: http://www.youtube.com/watch?v=v9Z5Hd0yqvg&NR=1&feature=fvwp

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

Mida kõike Zapikast annab teha!


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
                               

Tihti juhtub, et tema mobla heliseb, tema aga vaid vaatab telefoni ja
katkestab kõne sellele vastamata. Sageli on ta "tüdrukutega" väljas,
ja kui küsin milliste tüdrukutega, siis on need alati töökaaslased,
keda ma ei tunne. Olen püüdnud jälgida aknast kui ta taksoga koju
saabub, kuid ta alati tuleb ta viimase kvartali jala ja mina ainult
kuulen kui auto minema sõidab. On see üldse takso? Paar päeva tagasi
tahtsin tema telefonist kellaaega vaadata ja sellest läks ta pööraseks
karjudes, et mina spioneerin. Ma pole tahtnud temalt midagi välja
pinnida ning kas ma tahangi asjast tött teada? Eile õhtul otsustasin siiski olukorda uurida.
Jäin varitsusse meie korteri lähedal oleva pargi põõsastesse,
maskeerimisülikond seljas ja püss käes. Pika ootamise peale peatus
lähikonnas mersu, milles mu naine suudles kirglikult mulle tundmatut
meest. Hiilisin peitu oma auto taha, et end mitte välja anda. Seal
kükitades märkasin rooste algeid oma auto tagumise koopa äärel. Siit
siis ka minu küsimus, et kas ma peaks teie meelest vahetama autol
terved tagatiivad või aitab koopaservadest?

(15-02-2011, 16:36 PM)woozh Kirjutas:  Tihti juhtub, et tema mobla heliseb, tema aga vaid vaatab telefoni ja
katkestab kõne sellele vastamata. Sageli on ta "tüdrukutega" väljas,
ja kui küsin milliste tüdrukutega, siis on need alati töökaaslased,
keda ma ei tunne. Olen püüdnud jälgida aknast kui ta taksoga koju
saabub, kuid ta alati tuleb ta viimase kvartali jala ja mina ainult
kuulen kui auto minema sõidab. On see üldse takso? Paar päeva tagasi
tahtsin tema telefonist kellaaega vaadata ja sellest läks ta pööraseks
karjudes, et mina spioneerin. Ma pole tahtnud temalt midagi välja
pinnida ning kas ma tahangi asjast tött teada? Eile õhtul otsustasin siiski olukorda uurida.
Jäin varitsusse meie korteri lähedal oleva pargi põõsastesse,
maskeerimisülikond seljas ja püss käes. Pika ootamise peale peatus
lähikonnas mersu, milles mu naine suudles kirglikult mulle tundmatut
meest. Hiilisin peitu oma auto taha, et end mitte välja anda. Seal
kükitades märkasin rooste algeid oma auto tagumise koopa äärel. Siit
siis ka minu küsimus, et kas ma peaks teie meelest vahetama autol
terved tagatiivad või aitab koopaservadest?
tere,kõigepealt vaheta naine ja siis valib uus naine poest välja uue auto.

(15-02-2011, 20:06 PM)näkisepp Kirjutas:  tere,kõigepealt vaheta naine ja siis valib uus naine poest välja uue auto.
enne kui sind ennast välja ei vahetata...Cool


Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)

(15-02-2011, 16:36 PM)woozh Kirjutas:  Tihti juhtub, et tema mobla heliseb, tema aga vaid vaatab telefoni ja
katkestab kõne sellele vastamata. Sageli on ta "tüdrukutega" väljas,
ja kui küsin milliste tüdrukutega, siis on need alati töökaaslased,
keda ma ei tunne. Olen püüdnud jälgida aknast kui ta taksoga koju
saabub, kuid ta alati tuleb ta viimase kvartali jala ja mina ainult
kuulen kui auto minema sõidab. On see üldse takso? Paar päeva tagasi
tahtsin tema telefonist kellaaega vaadata ja sellest läks ta pööraseks
karjudes, et mina spioneerin. Ma pole tahtnud temalt midagi välja
pinnida ning kas ma tahangi asjast tött teada? Eile õhtul otsustasin siiski olukorda uurida.
Jäin varitsusse meie korteri lähedal oleva pargi põõsastesse,
maskeerimisülikond seljas ja püss käes. Pika ootamise peale peatus
lähikonnas mersu, milles mu naine suudles kirglikult mulle tundmatut
meest. Hiilisin peitu oma auto taha, et end mitte välja anda. Seal
kükitades märkasin rooste algeid oma auto tagumise koopa äärel. Siit
siis ka minu küsimus, et kas ma peaks teie meelest vahetama autol
terved tagatiivad või aitab koopaservadest?


Tead! Katsu nüüd kiiresti autoga tegelema hakata. Ära selle naisega enam aega viida,sest tema eest niikuinii hoolitsetakse. Auto aga vajab exstra tähelepanu,muidu läheb veel raisku......Big Grin

Lühianekdoot:
Uusrikas saadab sõbrale SMS-i: "Olen Bahamal, 30 kraadi varjus, ilusaid tibisid jalaga segada."
Vastus: "Pärnu, miinus 10, vahetan kätt!"

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

tere,Pransuse auto-sportlased käisid venemaal turismireisil,tagasi koju tulles küsivad sõbrad;no kuidas oli,kas naisi ka pakuti;pakuti küll,aga meie lõime KÄEGA,sest aega oli vähe.
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne