Teema on suletud

naljanurk 2

(27-02-2013, 15:08 PM)zazik Kirjutas:  
(27-02-2013, 15:00 PM)mativs Kirjutas:  Kohtasin täna sihukest Toyotat. Ei tea, kas tõesti tehases selline lahendus tagaklaasi puhastamiseks, või kodukootud insener...naljakas igatahesSmile

Camrydel olid taga topeltkojamehed tehasest. Antud isendil on need küll välja vahetatud, originaalis olid ilusad ja ümara kujuga kojamehevarred. Siin on äkki Lada omi kasutatud?

EDIT: Guugeldades ei leidnudki piltidelt neid ilusaid ümaraid. Võibolla siis oli mu kunagise naabrimehe Camryle tuuningut tehtud. Tal võisid sellisel juhul olla kasutusel mõne (veo)auto tulepesurid. Ilusad olid ja sobisid.
Lada omad nad küll ei ole. Vaata kui pikk on varre alumine osa, mis võllile kinnitub.

tere.
vahelduseks üks anektootToungueerenaine kutsub teenijatüdruku enda juurde ja räägib talle järgmist,tead me ostsime mehega endale pesumasina ja ilmselt me enam sinu teeneid siin majapidamises ei vaja,teenijatüdruk jääb vähe mõttesse ja lausub siis selle peale,kas su mees hakkab nüüd siis pesumasinat keppima vä.

Üsna samasse auku teinegi "anegoot":
Pisipõnn raputab keset ööd ema ärkvele: "Meie hoidjatädi juures voodis on üks võõras mees!"
Jahmunud ema läheb vaatama. Põnn hüüab talle järele: "Aprill!! Ei ole mingi võõras mees! On hoopis meie issi!!!"

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

Nu kas see on naljajutt,või oleme tõesti oma mõtete maailmas nii kummalisl tasemel...

http://rahvahaal.delfi.ee/news/uudised/j...d=65739462

Kõik mis ripakil see ära.
Mis ei ole ripakil,see saab ripakile tõmmatud
ja ikka ära!


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

Ehk on naljakas.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

Kes oskab, see teeb - kes ei oska, see õpetab!

http://www.youtube.com/watch?v=smndCQGZCLk

Koristan siin arvutit ja igasugust pahna tuleb välja. Näiteks kellegi poolt mingile nõmedale Päevalehe artiklile kribatud komm:

" Cicero, 05:32 06.09.2003 (6) Loe vastuseid Vasta
Poliitiliselt korrektne muinasjutt SÜSIMUSTAKE ("Lumivalguke" viitab valge rassi üleolekule ja -ihalusele ning on seega taunitav)

"Peeglike, peeglike seina peal, kes on kõige diskrimineeritum maamuna peal?" küsis Süsimustakese kuri eksnatsist võõrasisa, miljonär Harry M, tõstes pilgu "Mein Kampfilt".
"Oled sa diskrimineeritud, mis sa oled, Harry, aga sinu tütar Süsimustake, keda sa regulaarselt ahistad, on veel diskrimineeritum," kostis peegel julgelt ja väärikalt, nagu ühele antirassistist ja -seksistist peeglile kohane.
Harry vihastas end veel rohelisemaks kui tema juutide verega kokkuaetud dollarid ja otsustas oma kasutütrekese Auschwitzi saata. Õnneks elas aga Auschwitzi kõrval väikeses majakeses seitse pöialandrogüüni - Afroameeriklane, Radikaalfeminist, Juut, Multipuudega, Omasooihaleja, Rahvusvähemlane ja HIV-positiivne - kes sellist ahistamist mitte niisama pealt vaadata ei võinud ja Süsimustakese otse küdevast krematooriumiahjust välja kiskusid.
"Tere," ütlesid androgüünid kooris, kui Süsimustake silmad lahti lõi ja veidi üllatunult uudistas enda ümber kogunenud pöialandrogüüne. "Mis oleks kui ma siin mõne aja elaksin?" võttis ta siis postmodernistliku naisena jutuohjad enda kätte. "Aga proovige mind ainult ahistada, kisun teil testised küljest ja topin pärasoolde!"
"Mis sa nüüd Süsimustake," vastas Afroameeriklane kõigi eest. "Meil ju põlegi... Pealegi oleme me selles majas kategooriliselt igasuguste traditsiooniliste soorolliliste stereotüüpide vastu! Seepärast võta sealt nurgast labidas ja mine kaeva mägedes veidi kulda niikaua kui meie majapidamise korras hoiame."
Süsimustakese süda lausa hüppas rõõmust seda kuuldes, ta haaras labida ja kirka ning müttas terve päeva koobastes, nagu üks kaasaegne naine peabki. Õhtul väsinult maha istudes nägi ta üht meest enda poole tulemas. "Mees - närakas, macho, vägistaja," taipas Süsimustake hoobilt ja valmistus juba ahistamist täpse kirkahoobiga preventeerima, kui võõras suu lahti tegi.
"Efraim," tutvustas ta end, imetledes vaikimisi Süsimustakese sisemist ilu ja leppimatust igasuguse rassilise ning soolise diskrimineerimisega. "Vabandan tülitamast, aga ma otsin siin metsas üht endist sõjakurjategijat taga, kes maailmasõja päevil oma juudist naabrimeest "lollakaks" sõimas. Ega teie teda näinud pole? Varjab end minu eest juba aastaid raibe," sülitas Zuroff ja lõgistas Uzi lukku.
"Ei, kahjuks ei ole," ütles Süsimustake vargsi 10 000 kroonile mõeldes, "aga järsku otsiks koos edasi? Nagu seltsim või nii... Las ma kutsun oma pöialandrogüünid ka kaasa, nad on hirmsad antisemistismi vihkajad! Ja pärast lööme meesšovinistid, kes naistele kui tarbeesemetele vaatavad ja seksiteenuseid kasutavad, ka mättasse!"

Ja kui nad veel surnud pole, siis otsivad nad tänase päevani."

Sain kõvasti muheleda, Vova õpib autoga sõitma Cool


Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...

(06-03-2013, 12:36 PM)Maamees Kirjutas:  Sain kõvasti muheleda, Vova õpib autoga sõitma Cool


,,,seda klippi pole just näinud,kuid see saatev sõim on küll tuttav ja nähtudSmile

Meanwhile in finland... ehk tallinas pole pooltki nii suured augud kui helsinkis...

   
   

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB

Samal ajal venemaal....


[Pilt: leht_2.jpg]

[Pilt: leht_3.jpg]

"Hoia kokku - kodunt lahkudes lülita voolumõõtja välja!"

Maalehe "soovitus" , mis sobib küll rohkem sellesse teemasse http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=43924 , aga ei hakka mölaga head teemat rikkuma Toungue Big Grin

_____________________________________
Kuldsete kätega soss-sepp.

(08-03-2013, 23:38 PM)pljuhkam Kirjutas:  "Hoia kokku - kodunt lahkudes lülita voolumõõtja välja!"

Maalehe "soovitus" , mis sobib küll rohkem sellesse teemasse http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=43924 , aga ei hakka mölaga head teemat rikkuma Toungue Big Grin
Ei pruugi mölaks kvalifitseeruda.
Valesti ühendatud või vigased voolumõõtjad võivad arvet kruvida küll.
Näited on täiesti olemas.
http://elektroonikafoorum.com/thread-137.html

PS. See nüüd ei sobi jälle naljanurka.Big Grin

Elektriautode kritiseerimine on ülekohtune

Lõppenud talvel võis ajakirjandusest peaaegu iga päev leida mõne elektriautosid kritiseeriva loo.

Küll ei sobivat need meie karmi põhjamaisesse kliimasse, küll nuriseti selle üle, et loodussõbraliku sõiduvahendi aku läheb sedavõrd kiiresti tühjaks, et kangemate külmakraadidega saab ühe laadimisega sõita vaid paarkümmend kilomeetrit. Ja sedagi külmas autos, sest soojenduse sisselülitamisel jääks masin kohe seisma.

"Mina ei nurise," on aga Põlva tuntud leiutaja Anatoli Ploom isiklikuks tarbeks soetatud elektriautoga ülimalt rahul.

"Mulle see auto meeldib," selgitab Ploom. "Tal on neli ratast - nii nagu ka tavalisel autol. Auto sees on rool, millega saab hõlpsalt liiklusvahendi sõidusuunda muuta.

Käigukangi küll alguses ei olnud, see-eest oli põhivarustuses kaks pedaali, millest üks on nn gaasipedaal, teine aga pidur, mille abil on võimalik auto kiirust vähendada või koguni seda peatada."

Eriti rõõmsaks teeb seni jalgrattaga poes käinud meest asjaolu, et autoga sõites jõuab ka vihmasajus poodi kuiva nahaga.

"Eks see aku tühjenemine olnud alguses mõnevõrra murettekitav küll," lisab leiutaja. "Tegi tõesti tigedaks, kui juba pärast pooletunnist sõitu elekter otsa sai. Aga pärast väikest ümberehitamist peab minu auto aku vastu mitmeid kuid või isegi aastaid," on leiutaja uhke.

Kuldsete kätega mees selgitab, kuidas ta Jaapani elektriautoehitajad üle kavaldas.

"Hakkasin uurima, miks see aku siis nii ruttu tühjaks saab. Tuli välja, et kurja juur on hiigelsuur elektrimootor, mis kohe pärast laadimist elektrit kulutama hakkab.

Kuna mul oli kodus ripakil üks vana Žiguli jõuallikas, vahetasin mootori ära. Auto kaalu sain aga tüki maad väiksemaks, kui asendasin paarisajakilose aku tavalise autoakuga.

Nüüd on mu uuel elektriautol hoopis teine minek. Olen juba mitu kuud ilma akut laadimata ringi sõitnud, pole mingit muret. Lasen paagi bensiini täis ja muudkui sõidan, kas või viissada kilomeetrit järjest."

VALDUR RINDKERE

"Naeri" tehnilise kontrolli osakonna juhataja

_____________________________________
Kuldsete kätega soss-sepp.

Mina oma rikutuses ootasin elektriautu loole veidi teistsugust lõppu:
           

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=yrmzr2Y52pA#t=42s

Veel pole maha löödud

Naljanurga postitus seetõttu, et "kena" näide, kuidas ei tohiks tööd teha. Kohaliku teede hooldajat ka teavitatud.
   

Töö tegemisega pole neil piltidel ju miskit ühist.
Näide küll kuidas ei tohiks asja maha jätta.
Kui nõndakaugele saetud, tuleb see puu ka lõpuni maha võtta!!!!

loll on loll olla.

Täpselt nii ma tee hooldajale kirjutades mõista ka andsin. Sarnaselt oli vägistatud veel mitmeid puid, pildistasin ainult oma kinnistute piiresse jäänud isendeid. Tundus, et kasutatud oli mingisugust traktori haakes olevat lõikurit, lähemalt ei hakanud uurima, kuna oli pargitud ühe talu õuele. Seda, et pärast lume sulamist on võsa tüükad üle poole meetri pikad, ei tasu üldse mainidagi Smile
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 6 külali(st)ne