Teema on suletud

naljanurk 2

(25-04-2014, 00:48 AM)Marko Kirjutas:  Pole minagi selle viimase video naljast arusaamiseks piisavalt arenenud.
Tegelt polnud videol häda midagi ja palju me ikka Ruhnu elust-olust teame.
Aga 5.28 läheb asi käest ära Sad See klaaside lõhkumine(nigu vene poisikesed rsk.) ja heli muutub stereoks(varem oli vaid üks vasak kanal).
Nii et mõnel arenguruumi veel on enne kui uus film vändata/või see lõpuga persse keerataSad

(23-04-2014, 02:31 AM)viplala Kirjutas:  Ega ma tegelikult täpselt ei teagi, kas nutta või naerda.
http://valimised.err.ee/v/euro_2014/kand...0005515ebf
Viplala sa nuta või naera aga leidsid ikka tõelise pärliSmile Nüüd lõpuks on ka "Postimees" selle geeniuse üles leidnud !
http://poliitika.postimees.ee/2774508/eu...i-eelarvet

See memm pole mitte enam geenius vaid suisa keenjus.

Aquila captas non muscas.

(25-04-2014, 21:15 PM)krossifänn Kirjutas:  Viplala sa nuta või naera aga leidsid ikka tõelise pärliSmile Nüüd lõpuks on ka "Postimees" selle geeniuse üles leidnud !
Ega keenjust ära ei peida, särab nagu päike! Big Grin
Olen alati öelnud, et lollusel on kriitiline mass nagu tuumakütusel. Kui seokesi memmesid piisavalt sinna Roopaparlamenti saata, hakkab reaktoril tuum sulama. Cool

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

[Pilt: t2itsa-luban1.jpg]

Mõnus pildike külaelust: https://www.youtube.com/watch?v=XJhfFE7vYGw
Ma ei tea miks, aga mulle see klipp meeldib! Big Grin

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

Elan neljandal korrusel.
Tulin rõdule värsket õhku hingama.
Ja mis ma näen – mööda maja varikatust ronib kellegi kassiroju, ilmselge kavatsusega teha 1-0 pääsukesepesaga!
Röögatasin täiest kõrist: “Mis sa teed, raibe!? Vaata, et sa kaod, lurjusenahk!”

Resultaat:
Vanamutt, kes ilmselgelt peenrast lilli varastas, võttis väga järsult kohalt ja kadus hetkega sisehoovi.
Kolm poisiklutti, vanuses nii umbes 11-13 aastat, kes majanurga juures suitsu tegid, kadusid sama ruttu, ja sinnasamasse, kuhu vanaeitki.
Plika, kes välisuksele kuulutust kleepis, tardus soolasambaks.
Teise korruse avatud aknast hüppas välja poolpaljas mees, püksid ja särk kaenlas. Teda ma kunagi varem siin majas näinud polnud. Sekund hiljem visati talle saapad järele…

Ainult see kuradi kassinärakas ei lasknud end millestki häirida ja jätkas sihikindlalt oma teekonda…

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

Üks rekkamees helistab teisele:

"Hommik, kolleeg. Kus kohal oled?"

"Hispaanias."

"Mis teed seal?"

"Luunja kurki laadin."

Aquila captas non muscas.

värske eestimaine luunja kurk ja laheotsa kartul on ikka poolast tulnud, kuis nüüd siis seuke ispaania lugu tekkind on?

See rändavate toiduainete jutt hakkab juba meenutama kunagi nähtud inglaste pilafilmi Euroopa ühisturu pihta, kus doktor Dorfmanni "glasnosti ploomikesi" mööda Euroopat ringi sõidutati, kuni need lögaks muutusid.
Ei tohi enam inglasi lasta lolle nalju teha, kõik läheb tõeks!

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

Kust tulevad kibestunud ülemused Big Grin


Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

       
Kes on Orwelli lugenud, saab aru... Wink
Kui ta oleks vaid teadnud, kui õigus tal tuleviku koha pealt oli! Küllap tal endalgi võtaks kõhu lahti!

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

(29-04-2014, 19:14 PM)viplala Kirjutas:  Kust tulevad kibestunud ülemused Big Grin
...ja politseinikud...

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA

(30-04-2014, 13:04 PM)Basilio Kirjutas:  Kes on Orwelli lugenud, saab aru... Wink
Mittelugenuile lühikokkuvõtet?
Kuigi pisut on aimatav.

(30-04-2014, 20:18 PM)tcumen Kirjutas:  
(30-04-2014, 13:04 PM)Basilio Kirjutas:  Kes on Orwelli lugenud, saab aru... Wink
Mittelugenuile lühikokkuvõtet?
Kuigi pisut on aimatav.
No kui siiani lugenud ei ole, võiks _kohe_ alustada.

Laske käia, kes huvi tunneb Smile !
http://www.hot.ee/obu90210/1984/avak.htm
Ilma naljata...

(30-04-2014, 20:39 PM)olevtoom Kirjutas:  
(30-04-2014, 20:18 PM)tcumen Kirjutas:  
(30-04-2014, 13:04 PM)Basilio Kirjutas:  Kes on Orwelli lugenud, saab aru... Wink
Mittelugenuile lühikokkuvõtet?
Kuigi pisut on aimatav.
No kui siiani lugenud ei ole, võiks _kohe_ alustada.
Just. Vihjeks ainult nii palju, et väljend Suur Vend on minu teada pärit just Orwelli raamatust "1984".

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.


Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

http://www.soov.ee/parnumaa/Elektri_toukeratas_2899043.htm?ca=1&w=3

Selliseid kaarditrikke ei tohiks üldse filmida, ülesehitus on tähelepanu kõrvalejuhtimisel. Pärast märgistatud kaardi trikimehe kätte tagasijõudmist on selgelt näha mingi sehkendamine. Ja laua all käimine on triki osa. Aga üks kord vaadata ilma liigselt süvenemata on tipptase.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 9 külali(st)ne