Teema on suletud

naljanurk 2

(14-05-2014, 00:08 AM)mlsluik Kirjutas:  Ei tea kas tõmbas täis või on lihtsalt kehv päev....

Ei kurat, tase ikka Big Grin Big Grin Big Grin Unustas vist külmaga õhuklapi lahti.

..................

Sai kunagi mingeid anekdoote lihvitud. Üks jäänuk on meelde jäänud millegi pärast...

Kurt läheb juuksurisse. Juuksur on selline algaja ja koba, et lõikab ja kriimustab kogu aeg kurti kääridega peast. Lõikab siis veel kurdil kääridega kogemata kõrva otsast. Juuksur küsib ehmatades: ''Kas saite haiget?'' Kurt seepeale ''Ah?''

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

(14-05-2014, 00:08 AM)mlsluik Kirjutas:  Ei tea kas tõmbas täis või on lihtsalt kehv päev....
Silmaga näha ju, et kompressiooni pole, mootor na hõredaks jäänud! Peaks topka õli kurku valama ja teise masina taga käima tõmbama. Küll ta lits siis läheb, kui mineja on! D

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

Andekas Big Grin

   


Kui juba pudulojuste peale asi läks ...

[Pilt: 8crOB5o.gif]

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

"Anna otsib meest" Norrise versiooon: https://www.youtube.com/watch?v=VTwNYXmYMMs

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

Ja kui juba Norris mängu tuleb Big Grin

   

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

K: Kuidas saada lasnamäe sibulad Raekoja platsile
V: Ikka tasuta silku kinu ja leiba

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/ee...d=68681185

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

kui siin euruvisiooniks juba läks
[Pilt: 10377177_689550737769042_2382255070071433688_n.jpg]

naljakas jah,nädal tagasi olid kõik georgi lintidega ja nüüd näljaste nägudega Big Grin
(18-05-2014, 01:41 AM)viplala Kirjutas:  K: Kuidas saada lasnamäe sibulad Raekoja platsile
V: Ikka tasuta silku kinu ja leiba

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/ee...d=68681185

odavad rendiautod al.5 euri pärv.
 sõidukit euroopa oksjonitelt !
rentida garaaz Mõigus
www.autorola.eu

allar@arcar.eu
Allar
www.arcar.eu
56291000

(18-05-2014, 09:24 AM)arcar Kirjutas:  naljakas jah,nädal tagasi olid kõik georgi lintidega ja nüüd näljaste nägudega Big Grin
(18-05-2014, 01:41 AM)viplala Kirjutas:  K: Kuidas saada lasnamäe sibulad Raekoja platsile
V: Ikka tasuta silku kinu ja leiba

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/ee...d=68681185
Puudub veel lõugamine stiilis:
Всё это наша!!!

Huvitav nähtus tegelikult et kõik on pees kuid fashistinärude kilusid ajavad kahe suupoolega näost sisse...






[Pilt: 10255137_10201917468207498_6605092689884593401_n.jpg]

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB

Valimas käidud, ise just käisin.... Toungue


'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB

Õhtust!
Kahetsen,kahetsen ja nutan.Sad Ja teate miks? Sellepärast,et ma pole suutnud omale autosse kaamerat muretseda või siis kasvõi korralikku fotokaga telefoni........sest,et:

Täna kella 20.12 sõitsin Viljandi linnas Männimäel linnast välja ja koolimaja juures asuva vöötraja alguses sõidutee vasakul pool seisis VARES.... Ma ausalt üles tunnistades ei pidanud kinni ja sõitsin edasi. Ja siis vaatasin peeglisse ja raisk! See VARES kõndis lihtsalt üle tee.......ehk kasutas vöötrada! Seega siit järeldus----Viljandis teab isegi VARES,et üle tee tuleb minna vöötrajal !!! Big Grin

(18-05-2014, 20:55 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  Viljandis teab isegi VARES,et üle tee tuleb minna vöötrajal !!! Big Grin
Olen isegi seda pilti näinud, kuidas koer omapead Pärnu kesklinnas ilusti vöötrada pidi ja rohelisega üle tee läheb. Inimeseloom on aga teinekord sündinud loll, läheb sealt kust arvab ja vehib tema elu säästnud autojuhile tänutäheks rusikaga.

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

Ma olen isiklikult lasknud vöötrajal üle tee kassi(looma ikka, mitte selle kaasfoorumlase). Seisis sell ja ootas vöötraja otsas keset tänavat. Kuna linn oli tühi, siis lihtsalt naljaviluks peatusin. Ja kass jalutas ilusasti mööda vöötrada auto nina eest üle tee...

Ennem sõidan aeglaselt ja jään totaalselt hiljaks kui et enam kunagi kuskile ei jõua.

(18-05-2014, 10:19 AM)tcumen Kirjutas:  
(18-05-2014, 09:24 AM)arcar Kirjutas:  naljakas jah,nädal tagasi olid kõik georgi lintidega ja nüüd näljaste nägudega Big Grin
(18-05-2014, 01:41 AM)viplala Kirjutas:  K: Kuidas saada lasnamäe sibulad Raekoja platsile
V: Ikka tasuta silku kinu ja leiba

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/ee...d=68681185
Puudub veel lõugamine stiilis:
Всё это наша!!!

"Suure isamaasõja päevil lakkas purilend kui spordiala olemast. Meie purilendurid täitsid auga neile usaldatud lahinguülesandeid. Tuhanded partisanid mäletavad tänutundega piloote, kes öösiti saabusid ""Suurelt maalt"" ja tõid rahvatasujatele lahinguvarustust, riietust, toitu ning arstimeid."

"Purilend" 1962 Ü. Keedus


Loen seda raamatut praegu ja kuidagi tundus haakuvat.
Enamus teksti on ikka mõistlik Smile .

Kui on raha, siis ostan bensiini ja sõidan tsikliga. Kui ei ole, siis sõidan ilma.

(18-05-2014, 21:33 PM)karvik Kirjutas:  "Purilend" 1962 Ü. Keedus

Kui kohustuslik ideoloogiline osa välja jätta, oli omal ajal tippteos. Väga hea ka praegu, sest Liivamägi raamat on veel defitsiitsem.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.

(18-05-2014, 21:43 PM)aavu Kirjutas:  
(18-05-2014, 21:33 PM)karvik Kirjutas:  "Purilend" 1962 Ü. Keedus

Kui kohustuslik ideoloogiline osa välja jätta, oli omal ajal tippteos. Väga hea ka praegu, sest Liivamägi raamat on veel defitsiitsem.

Jah.

Raamatu otsimine kestis päris mitu aastat ja siis täiesti kogematta vanapaberi suunas liikuva hunniku seest sõber leidis. Omanik ütles veel vaid, et on jah mingi siuke ilukirjandus.

Kui on raha, siis ostan bensiini ja sõidan tsikliga. Kui ei ole, siis sõidan ilma.

Ehh, elust enesestWink

[Pilt: ab5R7Or_700b_v2.jpg]

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB

Mees viiakse operatsioonile, seal küsib anestesioloog: “Millise tuimestuse teeme?”
Raha pole just palju, mõtleb mees ja ütleb anestesioloogile: “Ma võtaksin kõige odavama.”
Arst: “No hakkame siis kohe peale. Äiu-äiu, kussu-kussu...”

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

Päris hästi kirja pandud Wink

Ma olen sajaga paha inimene. Aga et kõik ausalt ära rääkida, pean ma alustama sellest, et ma olen veel halvem inimene ja käin vahest, nagu kõik väikesed perverdid, Mäkis söömas. Nii ka täna, sest on kaunis laupäev ja seletamatul põhjusel tuli isu vastiku pisikese friikardula järele (loe: suure).
Aga mitte sellest ei tahtnud ma rääkida. Vaid lastekaitsest. Ühesõnaga, seletamatul asjaolul on meie faking lastekaitsjad jõudnud sinnamaale, et käivad koolides ahistamisest ja laste õigustest jutlustamas – a la et kui vanemad sunnivad putru sööma, siis helistage meile julgelt, me paneme need tropid vanatoid paika. Aga selle vabastusprotsessi juures pole needsamad piimavuntsidega lastekaitseaktivistid jõudnud selleni, et ära keelata alaealiste sisenemine Mäkki. Eriti Sõle omasse. Ja vot sellestsamast kitsaskohast johtuvalt istus minu kõrvallauas päris roogitav räimeohtu blondiin, püksid allpool sündsuspiiri, üks nendest tuttavatest spoileritätokatest sabakondil uhkeldamas ja sangad, nagu lõuna-eesti suitsusauna veepajal , külgedel turritamas. Ühesõnaga siuke eesti keskmine kasulik mudel, hapravõitu tugevusarvutuste kiuste kaks last omale muretsenud. Plika oli vast kolmene, poisiklutt, va särasilmaga naaskel, viiene. Ja manustasid mida iganes nende mänguasjadega kaasa antakse seal „pererestoranis“. Maja oli rahvast suhtkoht täis ja siis ühtäkki tüüris kassa juurest meie laudade suunas ähvardav roosa vaalaskala. Selline 100+ kg neidis, vanust napp üle kahe kümpi. Kulmurõngaga. Soojale päevale vastavalt oli ta ennast pakkinud roosa maika laadsesse suvesärki, jalas dressipüksid pingul nigu rakvere sardelli nahk. Tuli see noor vaalaskala koos oma muljetavaldava gravitatsioonivälja ja kandikuga, kus neli pakki friikaid, suur jook ja kaks burgerikarpi, meie rahumeelse nurgakese poole... kõrvallaua lapsukesed jätsid oma kaklemise mänguasjade paremusedetabeli üle ja nende kardulaid täis suud vajusid lahti nagu pääsupoegadel pesaveerel kõõludes. Tüdruk jäi lihtsalt vait, sest ma saan aru, tema napp elukogemus polnud sellise loodusnähtusega jõudnud pisikesi silmamunasid retsida. Poiss aga, osalt valju häälega mõtlemise oskusest, osalt ehk ka õeraasu harimise huvides rõkatas:“ No on see alles paks!“.
Andestamatu möödalask. Emalaev tõmbas paugust külje ette nagu viks tagaveoline masin, mille kässarit märjal teel hooga on krabatud. Vajus täie mühinaga lauakese juurde ja tõmbas käima ju vist juba hoolega ettevalmistatud plaadi, mida kaks hirmunud lapsukest ja läkastav noor ema, kellele poja kõlav ausus oli saiapudi kurku ajanud, nüüd kuulama pidid. Roosa fuuria esitas räusates etüüdi tohutult solvatud kodanikust, keda on rünnanud ülim kasvatamatus, tema hinge on verised vaod küntud, väärikus põrmustatud ja kas pisikesed tattnokad on üldse kuulnud, et mõni inimene võib paks olla sellepärast et ta on haige. Kui poisikese kilke peale vaatas meie suunas pool Mäkki siis nüüd olime kogu söögikoha pilkude epitsentris. Kõike seda sõnamulinat sihtis roosa hüljes just poisi ja tüdrukukese suunas, mürkmao kombel pead vasemalt paremale õõtsutades, kätega gängstaneegrimuttide liigutusi tehes, nii nagu neid vahest taevakanalite musasaadetest näha on ning üüratu rinnapartiiga vastupidiselt pea rütmile lehvitades. Pea käis vasakule, tissid hooga paremale. Ja vastupidi. Šokeeritud ema ei suutnud minutiga ennast koguda ei laste kaitseks ega vabandamiseks - see hoolega ettevalmistatud ja mitmeid korda lihvitud sõnavaling oli terve Mäki friisind ja pisikesele venna käest haaranud tüdrukule valgusid suured pisarad silma.
Siis mul viskas sita ventikasse, sest ma ei salli kui ilusaid pisikesi tüdrukuid ahistatakse ja tõusin kulmu kortsutades püsti. Üritasin kohvikatla liikumismaneeri aimata ja ütlesin kõva häälega:„ Jõu piff kuule! Ära vehi siin oma tissidega, ümberringi on väikesed lapsed, nad võivad viga saada. Loomulikult oled sa haige, igaüks kes sind selle söögivaagnaga näeb, saab aru et sa oled väga haige. See on vist pärilik ajukrampia?“ . Ühesõnaga suu rääkis seda, mis keelel oli, ise lasin aga relvaseadust kibekähku peast läbi ja arutasin, et milliseid relvasid ma võin hädakaitse sooritamiseks kasutada, kui need nibud nüüd mulle hooga silmaauku lükatakse... mis on sellisel puhul proportsionaalne kaitse?
Õnneks asi nii kaugele ei läinud. Hämmasaval kombel kiilus valgel neegril plaat täiega kinni, ta pööritas mõned korrad silmadega nagu sünnitav lehm ja tuhises lauanurgale toetatud kandikut kaasa haarates uksest välja.
Pisike tüdruk lasi venna käest lahti ja ronis oma emme sülle. Inimesed vabanesid tardumusest ja oli kosta mitmeid naeruturtsatusi. Minul aga läks süda pahaks ja tõusin minekule. Kõrvallauast möödudes patsutasin poisile õlale ja ütlesin, et sa ei teinud midagi valesti, sul on täiesti adekvaatne maailmatunnetus. See oligi üks paks ja kuri loom, sellistega ole tulevikus ettevaatlik.
Niipaljut siis laste kaitsmisest ja sellest, et ma olen paha inimene.

Ka meil võib madinaks minaBig Grin
[Pilt: file.php?id=6383]
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 13 külali(st)ne