Teema on suletud

naljanurk 2

Õnnelikud inimesed, kes seda jubedust vaadata jõudsid. Nüüd väidab kastike, et keegi genri ham on esitanud omandiõigusekaebuse ja suutuub ei saa enam eestlaste kodumaa ja muu armastust nähtaval kujul vahendada.

Mustad jõulud küll, aga ehk sobib siia paar lumememme-nalja:
                                           

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

Ideed aastavahetuseks...
http://www.autonet.ee/uudised/kurioosumid/66151
Big Grin

(19-12-2014, 12:41 PM)Roland Kirjutas:  Ideed aastavahetuseks...
http://www.autonet.ee/uudised/kurioosumid/66151
Big Grin
Pipi-mängu uus tase. Hea et tüübil silmad pähe jäid, saab veel korra proovida.

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

Ehk keegi seletab mulle, miks see sitaga naljatamine on autonduse portaalis?

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!

(19-12-2014, 14:31 PM)Aspelund Kirjutas:  Ehk keegi seletab mulle, miks see sitaga naljatamine on autonduse portaalis?

Jah, tõesti! Siin on ju heaks tavaks kujunenud ikka vastupidine olukord, miks siis nüüd äkki on teisiti?

(19-12-2014, 14:38 PM)kass Kirjutas:  
(19-12-2014, 14:31 PM)Aspelund Kirjutas:  Ehk keegi seletab mulle, miks see sitaga naljatamine on autonduse portaalis?

Jah, tõesti! Siin on ju heaks tavaks kujunenud ikka vastupidine olukord, miks siis nüüd äkki on teisiti?

Tundub,et lihtsalt head nalja ei mõista keegi enam ilma s... ta ta  teha. Ja kuna tegu meie igapäeva elu ja oluga siis pressib aeg ajalt ikka selliseid olukordi avalikkuse ette.  Ma lausa üllatusin,et tegija polnud mingis vormis...... Oleks tegu vastupidise olukorraga ,saaks veel kuidagi aru,sest ka vanasti sõjaväelased igavlesid ja mõtlesid välja igasuguseid ajaveetmise vorme..... vast ei pea nimetama,saate isegi aru. Aga sellise räpase pommi tegemine oli suht nadi....... Oleks veel mingi suur 300 tonnine lägapütt.... aga mingi tühine hunnik........ masendav.
Vabandan,aga pidin suu puhtaks rääkima.
T.

[Pilt: 281296_418931271514254_1505611665_n.jpg]

Kuna tundub, et teatud naljad on siin momendil eriti kuum teema, siis lisaks ka ühe. Vähemalt autod ja vormis olendid on esindatud. Tegemist siis Rémi Gaillard'i viimase sünnitusega.



Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

(19-12-2014, 14:31 PM)Aspelund Kirjutas:  Ehk keegi seletab mulle, miks see sitaga naljatamine on autonduse portaalis?
Mõni ei suuda lihtsalt neid kahte asja lahutada:
   
Aga eks me püüa ennast parandada... Järgmised naljad ainult autoteemalised!     
           

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

(19-12-2014, 14:31 PM)Aspelund Kirjutas:  Ehk keegi seletab mulle, miks see sitaga naljatamine on autonduse portaalis?

No aga põllumajandustehnikast on siin foorumis samuti juttu. Pürotehniline sõnnikulaotur - igati innovaatiline idee ju Big Grin . Videos nähtu on vaid pisike algprototüüp. Aga kui keset põldu üks suurem lehmapasapatarei vedada ja sinna ikka märksa priskemad laengud sisse torgata - mõelda vaid, kui palju diislikütust ja traktoristi töötunde saaks kokku hoida. Masinate ressurssidest rääkimata.

Puruks ja pool pööret tagasi!

Ma ei pidanud silmas meid. Seda ma juba tean, et siin lahatakse vajadusel anatoomiat nii alt kui pealt. Ma pidasin silmas Autoneti portaali.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!

(19-12-2014, 19:27 PM)Aspelund Kirjutas:  Ma ei pidanud silmas meid. Seda ma juba tean, et siin lahatakse vajadusel anatoomiat nii alt kui pealt. Ma pidasin silmas Autoneti portaali.

Ja mina arvasin kogu aeg, et hr. Aspelund on autoneti toimetaja.
Loll olin.
Big Grin

VAATA!! ÜKS NUSS JA SAKSA HAAKRISTI LIPP




https://www.osta.ee/vaata-uks-nuss-ja-sa...35977.html

Üks väike vahejuhtum.

Olin toast väljumas ja saanud kaasa nimekirja mida poest veel vaja võiks minna, otsustasin, et igasksjuhuks püüan nimekirja läbi lugeda, et hilisemaid jamasi vältida.
Üheks asjaks oli ilusa suure algustähega kirjutatud "Rihokas viiner". Enne kui mu tõlkemasin õige asja välja suutis sortida oli rikutud mõtlemine välja mõelnud, et nüüd peab Rihot nülgima minema ja samal hetkel kostus teisesttoast teade: "Võta munad ka!"

Kui on raha, siis ostan bensiini ja sõidan tsikliga. Kui ei ole, siis sõidan ilma.

Midagi päevakajalist...


Vene poiss küsib isalt: "Isa? Kas sa annad mulle 40 rubla?" 

Isa vastab: "60 rubla? Mida kuradit sa teed 80 rublaga?"


[Pilt: smiley-laughing021.gif] 







Tasub ka seda vaadata... 
http://pilt.delfi.ee/picture/7428019/

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB

Nii sügavmõtteline Big Grin

   

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

Kartulipanek ehk mõtteid Eesti rahva kevadisest ühisüritusest: "Paneme maha!"

1. Uudishimulik naaber:
"Panete ka varast vä?"

2. Tööka mehe väsinud mõte:
"Terve päev otsa panin Laurat igasse vakku."

3. Noor pastor:
"Panime Ando mulda."

4. Vähetreenitud külamees:
"Panin põllul Birgitit seni, kuni selg valutama hakkas."

5. Kirjanduslik klišee:
"Panime isaga Arnot kooli taga põllul."

6. Kirikuõpetaja tütre kõmuline saaga:
"Panime kirikukellade helinal terve jutluse aja."

7. Õpetlik ema:
"Ära nii tihedalt pane, äbarikud tulevad!"

8. Eksliku hinge rõõmus avastus:
"Arvasin, et panin Mildat, aga tegelikult oli see hoopis Ants!"

9. Elukogenud inimese tõdemus:
"Kui Juku kevadel Jukut ei pane, siis sügisel Juhan Jukut põske ei saa."



Jutt käib kartulisortidest, kui keegi pihta ei saa...
 [Pilt: icon_biggrin.gif]

Ajakiri Nõukogude Naine kuulutas välja konkursi teemaga "Kas me tunneme naisi?" Võitis noor poiss nimega Petja Ivanov, 10- aastane. Ärritunud meeslugeja kirjutab kirja toimetusse: "Mis korralagedus teil seal toimub? Ma olen 65- aastane ning tunnen naisi juba alates 12 eluaastast alates aga teie andsite auhinna mingisugusele poisikesele!" Toimetusest vastatakse talle: "Meie konkursi esimesele küsim...usele, "Millises paigas on naistel kõige kräsusemad juuksed?", vastas Petja õigesti - Kesk- Aafrikas. Aga mis vastasite teie? Ja veel joonistasite ka pildi juurde! Meie konkursi teisele küsimusele, "Kuidas nimetatakse naiste tähtsaimat organit?", vastas Petja õigesti - Ülemaailmne Naiste Föderatsioon. Aga mis vastasite teie? Ja veel joonistasite ka pildi juurde! Ning lõpuks, meie konkursi kolmandale küsimusele, "Mida naised ootavad kannatamatusega iga kuu?", vastas Petja õigesti -Nõukogude Naise uut numbrit. Aga mis vastasite teie? Täname, et ei lisanud joonistust!"

Mõned päevad tagasi sattusin kasutama ühistransporti. Pressinud ennast pilgeni täis autobussi, hakkasin uurima võimalusi pileti augustamiseks. Paistab, et ise ei küüni kompostrini, noh, selge siis, et tuleb pilet edasi anda. Vaatan enda ees seisvat meesterahvast ja mõtlen: kuidas tema poole pöörduda, kas sinatades või teietades? Mõtlen loogiliselt.

Tegemist on ekspressbussiga, seega kui see meesterahvas eelmise peatuses maha ei läinud, siis järelikult sõidab ta minu linnaossa. Sõidab, lilled peos, järelikult naise juurde. Lilled on ilusad, järelikult ilusa naise juurde. Linnaosas, kus elan, on ainult kaks ilusat naist: minu abikaasa ja minu armuke. Minu armukese juurde see mees ei saa sõita, kuna parajasti sõidan ise tema juurde. Järelikult sõidab ta minu naise juurde. Minu naisel on kaks armukest: Pets ja Tiit. Pets ei saa see olla, kuna ta on ära Rootsis töölähetusel, seega:

"Näh, Tiit, löö pilet läbi!"

"Kust Teie mind tunnete?!"
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne