Teema on suletud

naljanurk 2

(21-03-2015, 21:05 PM)Marko Kirjutas:  Neid optilisi petteid on igasuguseid aga selle peale ei tulegi, et lihtsaim tester käeulatuses.
Praegu on garaažis külm pükse alla lasta.  Big Grin

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.


Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

Kraanajuht puhkehetkel.
http://www.liveleak.com/view?i=087_1426549997

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

Jalgrattasõit ei pruugi alati südamele hästi mõjuda...
   

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

Panin sõbralikust foorumist sellise teksti pihta:

Aga mina petsin petturit.Ühesõnaga,oli mul soovis üks asi müüa.Tuli kõne,et soovitakse see osta,aga vahemaa pikk.Ok,leppisime kokku,et panen Omnivaga teele kui raha minu arvele laekub.Õhtu käes,aga ei mingit raha minu kontol.Siis ostja väitis,et pank ju erinev ja laekub homme.Küll aga kauba pidin teele panema täna,sest homme lõunast tema väidetavalt läheb ära välismaale.Sain kohe aru,et miskit mäda ja loomulikult ei pandnud mingit kaupa talle teele.Googeldasin - ongi pätt!Küll aga talle ütlesin,et panin ja ese ootab teda homme postkontoris.Ja ta läkski jargmine päev vaatama.Helistas mulle ka,et ei ole postis midagi.Ma mängisin lolli edasi ja ütlesin,et kuna eile liiga hilja saatsin,jõuab see peale lõunat.Ja ta läks peale lõunat uuesti postkontorisse vaatama,ja jälle ei miskit.Küsis siis mingit triipkoodi numbrit mu käest saadetise tsekki pealt,ütlesin et kaotasin ära ja lubasin postkontorist ise uurida.Helistasin tagasi,ja ütlesin et õhtul kindlasti jõuab.Ja,uskuge või mitte,õhtul kõne,tema taas kontoris ja et ikka pole miskit postis temale.Siis tegin veel nalja:ütlesin,et leidsin tseki ja ütlen triipkoodi numbri.Mina siis dikteerin talle,tema postitöötajale:0...0...0...0...0...0... kuni postitöötaja ütles lõpuks talle,et sellist numbrit ei saa olla.Mina naeran teises toru otsas,postitöötaja ka kindlasti omaette,nalja kuipalju.Saatsin talle siis sms-i ka,et jalutamine tervisele kasulik ja et küll ta võib ikka loll olla.Vos selline lugu juhtus hiljuti.Loomulikult mingit raha mulle ei laekunud ja ei pidanudki laekuma.Kaup sai müüdud lõpuks ausale ostjale ja mina rahul,et petturi päeva sain rikutud.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.

Selline näeb välja 133 000 kilomeetrit õlivahetuseta sõitnud mootor.
http://www.autonet.ee/uudised/kurioosumid/67701

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

(24-03-2015, 20:21 PM)viplala Kirjutas:  Selline näeb välja 133 000 kilomeetrit õlivahetuseta sõitnud mootor.
http://www.autonet.ee/uudised/kurioosumid/67701

Siia mootorisse on ikka midagi väga koledat sisse kallatud, bummeri e34 2.5l 95kw mootoriga sai 110 000km maha uhatud ilma õli vahetamata ning oli peale seda täitsa mootori nägu veel seestpoolt...   See audi oli vast uppumis surmast ellu äratatud või miskil muul moel väärkoheldud.

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB

Mootor läheb seest selliseks, kui tasakesi pihkub tosooli õli sisse.  Emulsiooniks ei lähe, aga magusaine  teeb mustusest nagu lehesaia...   koheva sellise.    

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA

Teadmata läbisõiduga Honda Civicu mootor oli umbes sama nägu. Kõntsa kiht oli õhem. Tegime mitu sisepesu ja vahetasime õli.
Ei tea keegi palju taksojuhid mustalt sõitsid. Igastahes spidoka pistik käigukasti küljes kulus ära.

(24-03-2015, 23:22 PM)h2rra Kirjutas:  Mootor läheb seest selliseks, kui tasakesi pihkub tosooli õli sisse.  Emulsiooniks ei lähe, aga magusaine  teeb mustusest nagu lehesaia...   koheva sellise.    
Olen näinud mosse mootorit, millele oli vist sünnist saati õli ainult juurde valatud kui hakkas väheks jääma. Avamisel vaatas vastu ollus, mis meenutas mulla ja saapaviksi segu. Detailid tuli suure kruvikaga välja kaevata nagu võtaks kartuleid... Eks ta olene veits õlist ka, milliseks täpselt läheb.

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

(25-03-2015, 08:50 AM)Basilio Kirjutas:  
(24-03-2015, 23:22 PM)h2rra Kirjutas:  Mootor läheb seest selliseks, kui tasakesi pihkub tosooli õli sisse.  Emulsiooniks ei lähe, aga magusaine  teeb mustusest nagu lehesaia...   koheva sellise.    
Olen näinud mosse mootorit, millele oli vist sünnist saati õli ainult juurde valatud kui hakkas väheks jääma. Avamisel vaatas vastu ollus, mis meenutas mulla ja saapaviksi segu. Detailid tuli suure kruvikaga välja kaevata nagu võtaks kartuleid... Eks ta olene veits õlist ka, milliseks täpselt läheb.
nn. KAMAZI õliga (loe, mis kätte juhtus) teadmata aja sõitnud moskvitši moto oli vaid pisut õhema kihi all.
Kui juba lahtistel pindadel selline kiht, siis mis toimub kanalites? Vända kanal ju pmst tsentrifugaalfiter.


Tegelikult ei ole, selle tsentrifuugi välispinnas on olemas väljaviigud kepsusaaledele. Aga loomulikult koguneb sinnagi ködi.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.

Tibi viib sõiduõpetajad infarkti äärele:

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

Tõsine tööriist!

[Pilt: cat%20carrier.gif]

 Seda kassi/kõutsisanga on siin enne ka näidatud, aga ega küll küllale liiga tee.
Ma vahel sirvin erinevaid foorumeid/portaale eesmärgiga huvitavaid kilde leida.
Sedakorda leidsin militaarnetist sellise:
Tsitaat:"Kuule Fima, mis seal Ukrainas toimub?"

"Venelased sõdivad ameeriklastega."'
"Ja kuidas läheb?"
"Venelastel mitu tuhat hukkunut ja palju kaotatud tehnikat!"
"Aga ameeriklastel...?"
"Tead, Saara, ameeriklasi pole üldse kohale tulnudki..."

Allikas:
http://militaar.net/phpBB2/viewtopic.php...56#p415356

[Pilt: 5507855f7ac2e_Free.jpg]

Q: What's the definition of diplomacy? A: The ability to tell a person to go to hell in such a way that they look forward to the trip.

A crowded flight is cancelled, and a frazzled agent must rebook a long line of inconvenienced travelers by herself. Suddenly, an angry passenger pushes to the front and demands to be on the next flight, first class. The agent replies, "I'm sorry, sir. I'll be happy to try to help you, but I've got to help these folks first." The passenger screams, "Do you have ANY idea who I am?" The gate agent grabs her public address microphone, "May I have your attention, please? We have a passenger here WHO DOES NOT KNOW WHO HE IS. If anyone can help him find his identity, please come to gate 17." The man grits his teeth, "Screw you." She replies, "I'm sorry, sir, but you'll have to stand in line for that, too."

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!

Künka peale mitte paigaldada!  Big Grin
[Pilt: 10414514_780753131995492_6979443906454036824_n.jpg]

SINISED MAASIKAD

Ma siin talveajal tekitasin jutuaine siniste maasikate teemal,Mille seemned müügil olid,
Kes mäletab,ehk?
Lihtsalt küsiks,Ma ise proovisin ära need sinise ja musta seemned.
Minu tulemus oli 0...
Nii kahju kui ka oli.Kas keegi siit proovis kah nendega õnne?Lihtsalt huvi,kas läks paremini kui minul.
Saatsi maili ka müüale lihtsalt huvi pärast,et kuidas või mis tagasiside oleks.Mitte,et raha tagasi nõuda-Aadress blokeeritud.Kuigi ta ise kah vastas kunagi ,et ega ta kah ei tea.
Nii,et palju õnne,ei saanud isegi ohakaid Big Grin

(29-03-2015, 23:15 PM)Roland Kirjutas:  Nii,et palju õnne,ei saanud isegi ohakaid Big Grin
    Ilmselt ei ole maasikad taevaisale meelepärane kraam. Pead vaatama muid, sobivamaid taimi...         

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

(29-03-2015, 23:15 PM)Roland Kirjutas:  SINISED MAASIKAD

Ma siin talveajal tekitasin jutuaine siniste maasikate teemal,Mille seemned müügil olid,
Ma selles samas teemas avaldasin arvamust, et maasikate sigitamine käib tütartaimede ja mitte seemendamise teel...
minul on see vähemalt viimase 45a jooksul niimoodi käinud.
No aga ehk olid ainult ühesoolised seemned müügil? Big Grin
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 6 külali(st)ne