Teema on suletud

naljanurk 2

(15-09-2016, 22:44 PM)Mossemees Kirjutas:  1960ndatel said Rootsi lapsed koolis ülesande: talumees läks turule ja müüs 20 krooni eest kotitäie kartuleid. Kartulite omahind sellest oli 4/5. Kui suur oli talumehe kasum?

1980ndatel said Rootsi lapsed koolis ülesande: talumees läks turule ja müüs 20 krooni eest kotitäie kartuleid. Selle omahind oli 16 krooni. Kui suur oli kasum?

Nüüd saavad Rootsi lapsed koolis ülesande: talumees läks turule ja müüs 20 krooni eest kotitäie kartuleid. Jooni ülesandes alla koht, kus esineb sõna "kartul" ja vestle sellest pinginaabriga.

Lisaks peaks tänapäeva sooneutraalses Rootsis asendama sõna "talumees" sõnaga "talunik" Smile

(16-09-2016, 07:55 AM)Coger Kirjutas:  Lisaks peaks tänapäeva sooneutraalses Rootsis asendama sõna "talumees" sõnaga "talunik" Smile
Pipi isa olla neil juba Kurrunurruvuti saare huvijuhiks tehtud. Arvata võib, et kindluse mõttes keelatakse edaspidi Lindgreni teosed üldse ära. Igaks juhuks.

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

Kassi elu teeb kadedaks...

https://www.facebook.com/MyHappinessNow/...844841819/

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA

Uusrikas sõidab oma Hummeriga ja näeb järsku, kuidas kaks hästi riietatud meest talutavad tänaval kolmandat. Uusrikas peatab auto ja küsib: 
«Kuulge, mehed, mis teil juhtus?» 
«No vaat,» seletab üks talutajatest, «meie sõber viis oma mersu teenindusse ja nüüd õpetame teda kõndima ...» 

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB

(17-09-2016, 22:55 PM)mlsluik Kirjutas:  Uusrikas sõidab oma Hummeriga ja näeb järsku, kuidas kaks hästi riietatud meest talutavad tänaval kolmandat. Uusrikas peatab auto ja küsib: 
«Kuulge, mehed, mis teil juhtus?» 
«No vaat,» seletab üks talutajatest, «meie sõber viis oma mersu teenindusse ja nüüd õpetame teda kõndima ...» 

Tubli tegid jälle ära, kuid kriba midagi sellist, mis sind ei kiida ja haakub foorumi nimetusega ... muidu tundud olevat sugulane KIM 2 Põhja koreast. 

Personaalne arvamus.....  Big Grin

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA

(18-09-2016, 01:23 AM)h2rra Kirjutas:  Tubli tegid jälle ära, kuid kriba midagi sellist, mis sind ei kiida ja haakub foorumi nimetusega ... muidu tundud olevat sugulane KIM 2 Põhja koreast. 

Personaalne arvamus.....  Big Grin

Eks igaühel on õigus oma arvamusele... olgu see nii loll kui tahes.
Minu personaalne arvamus tundub olema selline et ksf "härra" on kibestunud torisev vanataat kelle muredes kõik teised peale tema alati süüdi on, vaimselt kerge kaldega juba dementsuse poole. 
Puusalt tulistades pakuks ka veel tõsiseid probleeme alkoholiga sest mõnikord hilistel õhtutundidel võib sealtpoolt ikka igasugust seosetut möginat tulla.    

Aga see on kõigest personaalne arvamus.....  Big Grin Big Grin Big Grin

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB

Mis saaks, kui panna Lembitu Kuuse GPS navigatsiooni sisse lugema?!

“Mis nüüd toimub? Mida teeb juht? Mida ta teeb! Ta sõidab õigest teeotsast mööda! Aga mis need mõned meetrid loevad! Mis need loevad? Mitte midagi! Ei kao see Paide kuhugi, ei kao. Ta on oma koha peal ja juba järgmisest ristist võib uuesti Paide peale keerata. Paidet me teame ju hästi, just siit on pärit lumelauakoondislane Ivar Kruusenberg, kes saavutas tänavu rahvusvahelistel lumelauakrossi võistlustel Itaalias Modenas 9. koha. Paide on igale spordisõbrale tuttav kant, kõik teed toovad talvel siia, Paidesse.



Ehh, mõttes lugedes immiteerisite Kuuse häält järgi jah?

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB

Kindlasti paljudel nähtud/kuuldud, aga kordamine paha ei tee, eriti sellel teemal.

Vaata ette!
Lehm.
http://meeldib.postimees.ee/2016/09/vaata-ette-lehm/

Haigla surnukuuris joovad kaks lahkajat piiritust. Äkki kostuvad ukse taga sammud. Tüübid viskavad laua peale pikali ja tõmbavad valged linad peale. Sisse astub koristaja mopiga.
"Ah sina. Me mõtlesime, et peaarst tuleb kontrollima."
Sellest sai esimene kord surnukuuri ajaloos, kui klient saabus lahkamisele omal jalal.

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

(19-09-2016, 12:11 PM)viplala Kirjutas:  Sellest sai esimene kord surnukuuri ajaloos, kui klient saabus lahkamisele omal jalal.

Arvestades olukorda Eesti meditsiinis, muutub see lähemal ajal ilmselt tavapäraseks. Huvitaval kombel on patoloogid ainsad eriarstid, kes:
1) teenindavad kõiki "patsiente" sõltumata ravikindlustuse olemasolust;
2) ei küsi kunagi visiiditasu;
3) ei tembelda kedagi mõttetust hädaldajast simulandiks;
4) kelle vastuvõtule saamiseks ei pea kuude kaupa "ravijärjekorras" passima.

Puruks ja pool pööret tagasi!

Ärge muretsege, meil ju e-riik! Varsti tulevad e-tuletõrje ja e-kiirabi, ainult natuke kannatust.

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

Peale aastast ootamist, jõudis patsient eriarsti vastuvõtule, kelle arvates on patsient täiesti terve.
10 minuti pärast tasulisel vastuvõtul tunnistati patsient raskelt haigeks...

ps. oleks see siis nali...


(20-09-2016, 09:13 AM)hulgus Kirjutas:  Peale aastast ootamist, jõudis patsient eriarsti vastuvõtule, kelle arvates on patsient täiesti terve.
10 minuti pärast tasulisel vastuvõtul tunnistati patsient raskelt haigeks...

ps. oleks see siis nali...
Täpselt nii, oleks see siis nali. Lugu elust enesest:
See võis olla nii 10-15a tagasi(täpselt tõesti ei mäleta) kui meie alevi inimene pöördus arsti poole. Valud rinnus, hingata raske ja mis tal kõik oli. Vaadati, kuulati ja tunnistati terveks. Kästi tööle kerida. Inimene läks meeleheitel tasulisse vastuvõttu teises linnaosas ja peale kardiogrammi ei lubatud enam kušetilt tõustagi vaid viidi kiirabiga haiglasse.  Infarkt kergel kujul olevat olnud. Sai veel sõimata, et omal jalal tuli. Ta ei julgenud arstile iitsatadagi, et tegelikult tuli alevist linna rattaga. See jäigi lukku pidi sinna laternaposti külge kuni kodused järgi läksid.

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

- Austatud rabi!Ma sõidan kuurorti ja olen kuulnud et seal olevad tüdrukud riietuvad nii… et nagu ei riietugi eriti. Öelge palun, kas ma tohin dekolteesse vaadata!?
- Tohib.
- Aga kui nad on rannas bikiinides?
- Tohib.
- Aga kui nad päevitavad topless?
- Tohib.
- Aga kas on ka selliseid asju, mida juut ei tohi vaadata?
- On.
- Ja mis need on?
- Noh, näiteks elektrikeevitus.

(20-09-2016, 21:24 PM)v126 Kirjutas:  ...
- Aga kas on ka selliseid asju, mida juut ei tohi vaadata?
- On.
- Ja mis need on?
- Noh, näiteks elektrikeevitus.

Päris hea Wink  Big Grin

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB

Eesti arstiabi on paras anekdoot viimasel ajal tõepoolest. Veidi üle aasta tagasi viidi mind ennast kiirabiga haiglasse. Ma ei hakka detailidesse laskuma, aga pilt kippus isegi pikali olekus juba eest minema ja ikka väga-väga paha oli. Laupäeva hilisõhtu oli. Kutsus siis EMO arst vastava osakonna valvearsti ja, näidates minu peale, ütles: "selle te peate kohe intensiivi panema!" Teine tohter porises vastu, et nii ikka ei saa ja ta ei tohi jne. EMO arst siis pakkus, et no pane siis tavapalatist see kõige viletsam intensiivi ja see siin (st. mina) vähemalt tavapalatissegi, teine tohter jauras jälle vastu, et ei ta ei saa, ei tohi ja kui ta seda teeks, tuleks mingi ilge jama talle sellest kaela. Nojah, ravikindlustust mul tol hetkel tõesti polnud. Asi lõppes sellega, et lasti kiirabi pandud tilguti lõpuni tilkuda, kasseeriti 41€ (kuna väidetavalt polnud tegu vältimatu abiga) ja saadeti koju. Ähmaselt mäletan, et takso ma sain, sõidust ei mäleta midagi, aga koju ma siiski mingi ime läbi jõudsin. Siiamaani käin arstide vahet ja keegi ei leia, mis mul viga on... Peaks vist loomaarsti juurde minema, see leiaks ilmselt kohe vea üles. Iseasi, kas tõpratohter ravil mõtet näeks või leiaks, et oleks targem kohe "magama" panna Big Grin.

Meediast käib pidevalt läbi hala, et Eesti mees ei taha arsti juurde minna. Üks minu sugulane käis arstide vahet oma südameprobleemidega omajagu, aga tunnistati igal pool sisuliselt simulandiks. Maeti mõned kuud tagasi. Lahkamine näitas, et tal oli varem juba 3 tõsist infarkti olnud. Neljas sai siis saatuslikuks. Mees oli just jõudnud pensioniikka. Oma esimene vanaduspension jäigi tal kätte saamata.

Puruks ja pool pööret tagasi!

Pikk jutt lühidalt. Kuna perearstidel on koguaeg kiire-kiire, siis ei ole aegagi suuremalt süveneda. Nelja-viiekuune laps ei söönud enam idagi peale ema rinna (millest jäi selgelt ka väheks). Perearst leidis kõik see aeg, et tuleb lihtsalt rohkem sundida last. Kõik, mis suhu toppisid, sülitas välja. Kui asi oli juba pikalt kestnud, võtsin kätte ja läksin lapsega lastehaiglasse, kus tuvastati koheselt alla normi hemoglobiin +muud asjad, millega laps kohe tilgutite alla läks. Kogu viga oli ühe vitamiini puudumises, mis põhjustas kogu selle "kõik muu peale emapiima suust välja". See vitamiin oli nagu imerohi - korra kuur läbi ja kõik hästi!  Kogu jant tekitas loomulikus arengus mahajäämuse, millest peaks aastate möödumisel jagu saama. Hetke paberite järgi laps raske puudega. Ei süüdista otseselt perearsti aga leian, et selle lapse elu ja tulevik on otsene med. poliitika vili. Kurb.

Arst soovitab täidlasele daamile: "Te peate kehakultuuriga tegelema!"
Daam: "Missuguseid liigutusi ma pean tegema?"
Arst: "Raputage eitavalt pead vasakult paremale."
Daam: "Kas hommikul või õhtul?"
Arst: "Siis kui teile süüa pakutakse."

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

Meditsiininaljad jätan edaspidiseks...
Aga just mõni päev tagasi oli vaja saata pakk sugulasele,kelle postiaadressi kahjuks ei teadnud. Kuna tegu väikese maakohaga ja arvatavasti kindlalt kõik-kõiki tunnevad,otsustasin helistada kohalikku Postkontorisse. Võtsin lahti Eesti Posti kodulehe ja hakkasin klõbistama.... leidsin,et täitsa olemas nii koht kui ka lahtiolekuajad. Mida polnud,oli telefoni nummer. Ei olnud ka meiliaadressi. Olemas oli ainult üldine infotelefon. Helistasin. Vastuvõtja ütles.et ei olegi ühelgi postkontoril telefoni nummert avaldatud. Seega ei saa ma kuidagi ühendust..... No milleks selline jamps? Interneti ajastu,tehnika areng-kõik on mõttetu. Täielik jamps! Oleksin võtnud telefoni,helistaks,saaks hetkega teada sugulase aadressi ja saaks talle paki saata......
Milleks sellist jama korraldatakse ja kelle poolt......
Ma sain oma küsimustele vastused ja asi selleks korraks lahendatud. Aga seda tänu oma kogemustele....ja oskustele. Big Grin
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne