Teema on suletud

naljanurk 2

[Pilt: image?id=877122493085&t=35&plc=WEB&tkn=*...SKFA&dpr=2]

Aquila captas non muscas.

Elust enesest

Naispollar peab vanahärra kinni, kontrollib dokumente jne, lõpuks soovib mehele " nael kummi"
Mees vastu" sau pe..se" ja sõidab minema

Kuidas valmistatakse neegreid...

https://img-9gag-fun.9cache.com/photo/av...svvp9.webm

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

See siin ei ole mitte liiklusõnnetuse ega terroriakti tagajärg, vaid rekkamehe argipäev Aafrikas.
[Pilt: Fiat-in-Africa-1.jpg]

Puruks ja pool pööret tagasi!

Brežnev sõidab oma ZIL-iga (mille numbrimärk teadupärast 00-01) ringi kui korraga märkab, et temast sõidab mööda veel uhkem masin, numbrimärgiga 00-00. Möödasõitja peetakse kinni ja Ljonja isiklikult läheb asja uurima: 
-"Kes te selline olete, seltsimees?"
-"Ma olen lihakombinaadi direktor".
-"Aga kas te ka teate, kes mina olen?" küsib Brežnev;
-"Täpselt ei tea, aga auto numbri järgi otsustades olete teiegi üsna heale järjele jõudnud".


Kerstident on Moskvas Putini juures visiidil. Peale ametliku osa lõppu tehakse Vene kombe kohaselt ikka väikesed joogid ka. Peale esimesi klaase Putin ampsab kulbiga musta kalamarja peale ja ütleb siis: "Tead, ma olen mõelnud, et annaks õige Jaanilinna teile tagasi". KK ei julge sõnagi öelda, ainult noogutab vaikselt. Peale teist klaasi laseb Putin kuuldavale rahuloleva röhatuse ja teatab: "Tõstaks Petseri taga kah piiri sinna, kus ta Tartu Rahu järgi olema peab". KK ei julge enam õieti hingatagi. Peale kolmandat klaasi ja peale väikest mõttepausi aga sosistab Putin vaiksel häälel: "Tead, aga kõige parem, kaotaks selle piiri üleüldse ära!"

Puruks ja pool pööret tagasi!

   

_____________________________________
Kuldsete kätega soss-sepp.

Töö tegi ahvist inimese, alkohol pani nad oma kohale tagasi.

Aquila captas non muscas.

(22-04-2019, 22:04 PM)Daff Kirjutas:  Töö tegi ahvist inimese, alkohol pani nad oma kohale tagasi.

Alkohol tegi ahvist inimese, töö pani inimese ennast uuesti ahvina tundma.

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

Töö tegi ahvist inimese, töö selle vea ka parandab.

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB

Töö tegi ahvist inimese ,aga  inimesest hobuse. Sad

Jumal lõi maailma. Maailm nutab siiamaani...

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

Kui masinaist võetakse viimast ... ja siis veel nii palju kui arvatakse vaja olevat.
https://www.youtube.com/watch?v=P6M8xmRtVY0

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

Füüsika vastu võistlemine on tugevatele...

loll on loll olla.

Mulle meeldib see IIIFFFARi allkiri  Smile

Nõuka ajal oli kolhoosi mehaanikul tarvis gaazikule plokikaane tihendit. Noh, seda vana klassikalist, ridakuuele.
Et raamatupidajal oli nagunii rajooni keskusesse asja, siis paluti tal see kah kesklaost möödaminnes kaasa haarata.
Tõi siis. Käekotis kolmeks kokku murtuna. Naisterahvas, arusaadav.

Täna laekus laost samal moel minu autole tellitud kliimatoru.
Laotööline oli sirge toru kenasti kolmeks kokku väänanud. Et parem pakendada oleks...

Ässad!

see ongi reaalsus

mulle tuli ka ühe mootoritootja Belgia kesklaost plokikaanetihend kokku voldituna, muidu ei mahtunud karpi ära.

kui küsisin ,miks nii , siis vastus oli täpselt selline : vabandust , neeger oli tööl, saadame kohe uue ja tasuta

(24-04-2019, 10:10 AM)AsTroSS Kirjutas:  see ongi reaalsus

mulle tuli ka ühe mootoritootja Belgia kesklaost plokikaanetihend kokku voldituna, muidu ei mahtunud karpi ära.

kui küsisin ,miks nii , siis vastus oli täpselt selline : vabandust , neeger oli tööl, saadame kohe uue ja tasuta
Saadetigi tasuta tuliuus ... neeger?

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

Kui riik leiab minu maa pealt naftat siis kuulutab ta selle maa enda omaks kui aga kanepit siis millegipärast kuulub maa mulle.

Aquila captas non muscas.

(25-04-2019, 08:03 AM)Daff Kirjutas:  Kui riik leiab minu maa pealt naftat siis kuulutab ta selle maa enda omaks kui aga kanepit siis millegipärast kuulub maa mulle.

Maa peal olev nafta on sinu oma (reostus siis Smile ), aga maa sees olev on riigi oma, kuna tegu on maavaraga - sõltumata sellest kellele maa kuulub on maavarad alati riigi omad. Kanep ei ole maavara isegi siis kui on maha maetud :-)

(25-04-2019, 11:35 AM)maaks Kirjutas:  sõltumata sellest kellele maa kuulub on maavarad alati riigi omad
Siinkohal paraku eksid. Eristada tuleb pinnakatte (liiv, savi, kruus, turvas jne) ja aluspõhjalisi maavarasid (lubjakivi, dolomiit, põlevkivi, liivakivi, fosforiit jne). Esimesed on maaomaniku omand, teised aga riigi omad.

(25-04-2019, 14:24 PM)Etsike Kirjutas:  
(25-04-2019, 11:35 AM)maaks Kirjutas:  sõltumata sellest kellele maa kuulub on maavarad alati riigi omad
Siinkohal paraku eksid. Eristada tuleb pinnakatte (liiv, savi, kruus, turvas jne) ja aluspõhjalisi maavarasid (lubjakivi, dolomiit, põlevkivi, liivakivi, fosforiit jne). Esimesed on maaomaniku omand, teised aga riigi omad.

Kui kaeveluba ei anta, siis võid ainult imetleda enda vara, näppida ei tohi. Maa oleks nagu enda oma aga maks on ikka seljas selle pealt. Koht maa peal oleks ka nagu enda oma aga ehitada sinna ei tohi ilma loata. Mets oleks ka nagu enda oma aga puid lõigata ei tohi suures plaanis. Juhul kui seal on mõni riigi poolt kaitse alla võetud liik, siis ei tohi seal isegi peeretada. Samas kui maja esine tänav on lumine ja sitane, pead selle sina ära koristama, olgugi, et maa riigile kuulub. Juhul kui maa peal jooksevad riigile kuuluvad liinid, siis võid suu puhtaks pühkida oma maa peal vabalt tegutsemisest, heal juhul lubatakse rohtu seal kasvatada. Kui riigil on su maad vaja, siis see ka võetakse tugevama õigusega lihtsalt ära, heal juhul saad mõne sandikopika selle eest. jne. Omand siin riigis on üsna omapärase tähendusega sõna. Küll aga on sõnal 'kohustus' väääääga täpselt määratletud tähendused ja tagajärjed. Üsna lõdvalt võiks tegelikult sõna 'omand' ja 'omanik' vahetada ära sõnadega 'rendivara' ja 'rentnik'. Mitte kui midagi ei muutuks.

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne