Millepärast te tegelete V50ccm3 ?
#21

Roono Kirjutas:et igalühel pole sellist rsha ega teadmisi et omada kiiret ega jõutsat moppi.

aga mopeediga on täpselt sama asi nagu ka kõige muuga elus - omavad need, kes saavad seda endale lubada... ja need kes ei saa, on kadedad ja vinguvad...
Vasta
#22

Roono Kirjutas:...aga ölge et kas te viitsite sõita koguaeg mopiga mille max kiirus on 50-55km/h...

Kuidas keegi. Mina näiteks olen kaks suve (kokku ~4000 km) mööda Eestit ringi sõitnud AUTOGA, mille max liikumiskiirus 60-65 km/h (autoks Gaz 69). Viitsin küll. Ja veel kuidas. Ma suisa väidan, et see on olulisemalt nauditavam, kui \"sajakahekümnega\" ringi tuhiseda. Aga, nagu öeldud - kuidas kellelegi.


P.S. küll Offtopic, aga siiski - pakun kasutajale tamar99 tiitlit: \"aasta pikim (ja raskesti loetavam) lause\".
Tsitaat:
\" Mul oli mopeed delta millele ostsin mootori ja kuna karburaator oli läbi panin uue peale ja sõitsin mingi üle aasta ja siis panin selle mootori minile ja miniga sõitsin vähemalt 3aastat nii et mitte ükski asi ei läind mootoris laiali 2xpaikasin siduritrossi ja lõpus vahetasin gaasitrossi aga mootoris ei puutund midagi, pole see mopeed ega võrr midagi nii kehva muidugi see tõsi et kuidas hoiad nagu sigulliga millega mina sõitsin 2a ära ja seal natuke remontisin aga kui sõbrale äramüüsin siis too aind remontis ja remontis kuna ega auto ei pea jah vasta kui sõita suurtest aukudest täiega läbi... \"

Wink
Vasta
#23

Tom, tamari lauses pole midagi raskesti loetavat ,kui jätta välja mõned kirjavead.
Vasta
#24

kulla poiss,see jutt mis sa ajad on kõike muud kui talutav.Alates sellest et sa ei tee vahet \"cc\" ja \"cm3\" ning paned nendest kokku ebamäärase ristsugutise ning lõpetades oma \"suht kõrini\" jutuga.Kui sulle võrri parandamine niivõrd selge on,et enam midagi ei paku,siis ehita võrr ja võta osa võrride võidusõidust.Siis on su 3a.mehhaaniku- ja sõiduoskused teistelegi hästi näha,kuid vaevalt seal sa esikohameeste seas oledBig Grin.Järgmine kord kui sellise teema algatad mõtle sügavalt ,mis loo \"point\" on,samuti tee selgeks tehnika algteadmised. Niisama mütsiga pole mõtet lööma tulla.
Vasta
#25

kuule tony sa andsid mulle just hea mõtte
Vasta
#26

minul näiteks garaaz võrre täis mis see loeb et 175 ka võrri ikka hea vahest teha ei pea eriti pead murdma, juppid ka odavad, näiteks sain eile just raami suitsu pakki eest ,pane mootor peale ja sõida pole paha kaup ju? ja veel miks võrriga hea sõita, paned aga jala sumbuti ette kuulad linnulaulu vaatad loodust

miks osta kalleid plassmass junne kui vana venetehnika ka kohale veab?
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne