Sürgavere IK 620 toomine Järva-Jaani varjupaika?

muuseumipapa Kirjutas:Bussi restaureerimine selle sõna otseses mõttes on väga töö-, aja- ja rahamahukas ettevõtmine. Et saada selline väljanägemine, nagu Heino Jaanuse Ikarus Lux`il, läheb eelpoolnimetatud ressursse vaja ikka väga-väga palju. Katteta lubadusi andma ei hakka, aga niipalju võib öelda, et vaatamiskõlbulikuks tahame ta teha küll. Selleks palume kaasfoorumlaste abi ka. Kui teate olema kusagil esikannelt, tulesid, küljeklaase jms, siis andke teada - püüame ühiste jõududega esialgu väljanägemist parandada. Lokuta mehed, eesotsas Eno ja Väikevennaga, igatahes piilusid hoolega kapoti alla ja olid ise seejuures üsna lootustandvate nägudega ...

Tartus peaks ju olema veel liikuv 620 tehnoabi (see lühike). Kas tolle soetamise võimalikkusest on juttu olnud? Sellest saaks ju üsna hea doonori.
Vasta

Mina igatahes sain väikese heateo teha, kui küsisin Ikarus 620 omanikult, et ega tal midagi pole sellest bussist järel, ta vastas, et ega pole, ma küsisin, et mõelge nüüd korralikult, siis ta ütles vaikselt, et tule, ning andis mulle kätte sellesama 620 ülemise õhutusakna Smile

Ja nüüd minu pildid, http://www.zone.ee/ficc/ikaktsioon/ järjekord on suvaline.

Jääme aga ootama kasutaja martinmanniku videomontaazi Smile

Vajad enda autost pilte ? Saame kokkuleppele ! Küsi varajasemaid töid.
Vasta

Ikaruse päästmine läks kogummas maksma 3350 krooni. Ülejäänud 650.- saab Teie lahkel loal seemneks järgmise aktsiooni tarvis või vajadusel trolli transpordikulude toetamiseks.

Pulmasõidud vana Volgaga, saunabussi ja RAF "Kutsikas" rent - www.suhtesepp.com
Vasta

Fic reklaamib hoolega minu väikest videokatsetust Smile Sellega läheb veel vast 3-4 päeva aega, katsun põhimontaaži kiiremas korras valmis jõuda, seega varuge veidi kannatust. Loodan, et keegi ei pahanda, kui ma mõnda tematehtud pilti paaris kohas kasutan. Üldiselt loodaks filmi ka internetti üles panna, aga kust leida sadakond megabaiti ruumi? Kas Automoto foorum ei saa oma serveriga aidata?
Vasta

Tore üritus oli! Väike pildigalerii minu poolt:
http://www.zone.ee/trammipaastmine/620/
Vasta

Aitab küll martinmannik, tahaks juba näha seda videot ! Smile

Vajad enda autost pilte ? Saame kokkuleppele ! Küsi varajasemaid töid.
Vasta

fic Kirjutas:Aitab küll martinmannik, tahaks juba näha seda videot ! Smile
Kod. fic, ärge tõmmelge. Proovige ise üks korralik kraam kokku monteerida & mitte lohakalt!
Vasta

Asi on selles, et martin on lubanud seda juba nii kaua Wink
tõmblemisest pole juttugi, pigem ootusärevus

EDIT: Martinmannik: msn.ee - uuri, 9.- eest kuus on 1GB ketta ruumi Smile

Vajad enda autost pilte ? Saame kokkuleppele ! Küsi varajasemaid töid.
Vasta

Vanasõna : Kes kannatab, see kaua elab Big Grin. fic, ka minna ootan Wink
Aga vabandame OT eest.
Vasta

Eks need asjad ole juba nii seatud, et mis kord seisma jääb, see ära ununeb ja uute kohustuste kultuurkihi alla mattub. Nii on lood ka ammulubatud videoülevaatega aktsioonis toimunust.

Raporteerin, et nüüd, aastal 2009 - ei puudu palju, et kolm (!!!) aastat hiljem - õnnestus mul lõpuks panna kokku mingi toimiv rida Ikaruse (ja boonusmaterjali) äratoomisest. Totter tõesti, aga äkki ongi mõnikord toimunut põnevam distantsilt kaeda, kui mälu enam nii terav pole ning väheke "ihumist" vajab?

Olin sunnitud üht-teist head välja viskama, sest Youtube'i keskkond paraku üle-10-minutiliseid klippe vastu ei võta, aga põhisündmustik peaks siiski kajastatud olema.

Niisiis: http://www.youtube.com/watch?v=UJUev2CWOl8
Soovitan vaadata "high quality'ga" - muidu on jõle läbune pilt...
Vasta

Näedsasiis, vaatsin sportlikust huvist Varjupaiga lehele ja mis ma seal näen, miski vahva kinupilt, ja siis ma mõtlesin, et miks keegi pole seda üles tähendanud foorumisse ja nüüd on siis nii, et polnudki enam esimene. Smile
Väga vahva video, muidugi sobiks ehk kuidagi ka videoklipid bussi käivitamisest kuidagi lähedusse sokutada või link vms, sest praegu proovisin ja 2 minutiga üles ei leidnud, kes aga ei oska otsida, ei teagi.
Au ja kiitus, kes sellise mõnusa liikuva pildi meisterdas. Neid pildikesi võiks Varjupaiga tegemistest ikka ja rohkem olla.

Ford Granada
Vasta

Käivitamise video on kodulehel täiesti olemas: http://varjupaik.jjts.ee/?action=text&P=...arjupaigas

Vanade traktorite omanikud ja huvilised Facebook`is: https://www.facebook.com/groups/vanatraktorid/

Minu kanal YouTube`is: http://www.youtube.com/user/Kolhoos1?feature=mhee
Vasta

Jah, on olemas, ma poleks sellele ju muidu vihjand, mõtlesin seda, et kui joutuubi otse minna, siis seal on ta related videos all, aga kui Varjupaiga lehelt kaeda, siis ei pruugi seda teadagi, et ka käivitamisest video on. Usun, et on ka selliseid foorumi kasutajaid lisandunud.

Ford Granada
Vasta

Selge, lisasin lingi käivitamise videole. Eks Tarvo kohendab selle mõistlikumale kujule, kui vajalikuks peab.Smile

Vanade traktorite omanikud ja huvilised Facebook`is: https://www.facebook.com/groups/vanatraktorid/

Minu kanal YouTube`is: http://www.youtube.com/user/Kolhoos1?feature=mhee
Vasta

Tubli töö Männik!
Tulid paljud vanad mälestused meelde Smile

Vajad enda autost pilte ? Saame kokkuleppele ! Küsi varajasemaid töid.
Vasta

njah, oleks tahtnud kah transpordi juuers olla, kuna igasugused vanad liikurid pakuvad erilist huvi. aga eks järgmisel korral kui miskit taolist organiseeritakse, katsun kui võimalik nõu, jõu ja rahakotiga ka abiks olla.

Ennem sõidan aeglaselt ja jään totaalselt hiljaks kui et enam kunagi kuskile ei jõua.
Vasta

Väga ammuse teema jätkuna...

https://jarvateataja.postimees.ee/700566...arva-jaani

Seega, Sürgavere Ik 620 sai vahetuskaubana Volvo Säffle lõõtsbussi vastu antud üle TLT AS-ile, kelle eesmärgiks on taastada kunagine Tallinna linnabuss Ik 620...mille ainuke teadaolev Eestis säilinud eksemplar asus Järva-Jaanis (kui siinse foorumi vanemaid teemasid lugeda, leiab nullindate keskpaigast päris mitu lihtsalt puruks hakitud 620).

Eks asjaajamisega lähemalt seotud isikud soovi korral räägivad lisa, aga JJ tegemiste kriitikute vaigistuseks...lugege varasemaid, eriti nullindate arutelusid Varjupaiga olemuse teemal ja- leian, et see vahetus peegeldab tollast kavandatud olemust ideaalselt.
Vasta

Väga lahe. Kui mõni varjupaigas olnud isend päriselt taastamiseks ära viiakse, siis see on ikka peavõit mu meelest. 101% asja ette läinud need 14 aastat varjupaigas ootamist ja sellega seonduv vaev! Seda enam kui nõnda haruldane tehnika.
Vasta

Väga hea uudis, aga küsiks teadjamatelt, et kas lihtsurelikel on võimalik kuidagi bussi käekäiku ka jälgida, sama küsimus ka Zil/Liaz 158 kohta, mis ka samasse kohta läks samal eesmärgil kui ma õigesti aru saan. 
Ja 10 aasta vanune teema käivitusvideost on jälle aktuaalne, Varjupaiga lehelt seda enam vaadata pole võimalik, tuubist ka ei leidnud.

Ford Granada
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne