kuidas pressida väntvõlli kokku ja kus?
#1

Niisiis tänasega jõudsin jamani, et tuleb väntvõll jawa 638l uuesti kokku laduda. Uued laagrid on külge pandud ja nüüd vaja vaid kokku suruda -- kuid kuidas?

Pilt väntvõllist
http://www.zone.ee/raivokuusik/638/Teile...lwelle.gif

Niisiis lahti ei ole võetud kepsu pooli seega mõlemal pool on 2 ketast. Endal oli idee selline et võtta 2 kolmnurkrauda ja pitskruvi suruda nad vastu väntvõlli kokku. Seda sama teha teise paari kolmnurkraudadega ja pitskruviga-- see peaks ta tsentrisse suruma ju?? kas siin on minu loogika paigas -- või ma eksin?

Teiseks on mure ka sellega kus seda saaks kokku suruda Tartus. Haamriga ei taha üldse kohe sellele kallale minna. A unustasin öelda pressimisel on vajalik paari tonnilist jõudu. Samas lasin ka ära treida vaheplaadid tugevast terasest plaatide vahele -- et kepsu kohapealt paindesse ei lähe. Seega lihvitud plaadid lähevad täpselt vahele.

On suur vahe, kas elada aastas 1980 või nostalgitseda aastat 1980.
Vasta
#2

soovitan minna lähimasse põllumajandus ühistu töökotta.seal on kindlasti kõik vajalik olemas.laagrite pressimisega puutuvad nad pidevalt kokku.
Vasta
#3

Vänt juba koos ja läheb kokkuladumiseks-- rihtija küsiks lõpuks mult -- miks ma sirge väntvõlli rihtimisse viisin? Ma nagu loll lammas vaatasin kuidas nii?

On suur vahe, kas elada aastas 1980 või nostalgitseda aastat 1980.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne