Vanad ja/või originaalseisus autod (eestis)

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: grahv
To Aspelund kirjutasin sõjatehnika rubriigis sellest pedaalidega masinast ka paar rida. :???

:lol:lol:lol
sry, aga kui loo algust ei teaks, mõjuks see lause väga kummaliselt. Minu kujutlusvõime ajas mul kõhu naerust kõveraks. :lol:lol:lol

sry tõesti, ei tahtnud solkida teemat. Smile
Vasta

Käisin täna juhuslikul seda oma \"opeli\" mootorit vaatamas ja leidsin mootoriploki pealt kija OPEL
lisaks sellele igasuguseid numbreid ja mitte ühtegi venekeelset tähte. Sidurikoja pool vaadates on
klapid paremal pool silindritest. Mul on selline tunne, et sinu andmetes nende mootorite kohta on
mõningad lüngad.
Vasta

Nii, kui keegi selle škoda 1201 sealt kunagi omale saab ja seda taastama hakkab, siis võib varuosade kataloogi asjus mu poole pöörduda. Jäi üks selline Kurtnas ette.

Asp.
taas pedaalidega liikuriga


Tsitaat:Originally posted by wax
Majakas seisab jah hall universaalkerega Skoda. Juba aastaid. Peale seda kui tal kevadel tagaklaas kildudeks visati, tõmmati kate peale. Omanik müügist huvitatud pole.
Vasta

Ja kui keegi põrnikat kavatseb taastada võib juppide murega siia pöördudaSmile
Vasta

Aga on olemas veel venelasel auto Gazel millelon juba tehase poolt 2410 mootori otsa 5\'ne kast istutatud mida v6ix minumeelest kasutada volga tippkiiruse tõstmisel.
Vasta

Mul vanaisal oli kunagi selline auto, aastat kahjuks ei mäleta. Käis ise Leningradi autopoest ostmas. Oli algul originaal ja V8 mootoriga, Käigukasti rikke tõttu hakkas seda ümber ehitama. Kusagil Tallinna laevaremondi tehases varastati ära suur katuseluuk ja luugil olev uim. Mootori vist müüs mandrile. Hiljem oli auto tugevalt ümberehitatud, volga klaaside ja ees asuva pobeda mootoriga. Sillad olid Volgalt. Praegu seisab Hiiumaal metsas ja on väga halvas seisus. Arvatavasti on originaalsed ja mingil määral säilinud uksed, istmed, mingi osa poritiibadest ja kapotist ja ka originaal veljed. Kui kellelgi on mingeid osi vaja andke teada ja ka info teistest Eestis olevatest (olnud) Tatratest on teretulnud. Minu teada oli kunagi üks selline Märjamaal.
Vasta

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: tai
Aga on olemas veel venelasel auto Gazel millel on juba tehase poolt 2410 mootori otsa 5\'ne kast istutatud mida v6ix minumeelest kasutada volga tippkiiruse tõstmisel.

5 - manuaalkaste pannakse juba mõnda aega Volgadele külge, kui nüüd ei eksi, siis isegi mingi automaatkast on mõnel kallil versioonil saadaval (võib olla ka lääne combo).
Vasta

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: maxL
Mul vanaisal oli kunagi selline auto, aastat kahjuks ei mäleta...

http://forum.automoto.ee/viewthread.php?tid=512
Vasta

Sattusin endise girlfriendi garaazis miski musta asja peale.Pühkisin tolmu ja avastasin asja nimega Fiat.Väljalastud arvatavasti 1930ndail.Tüdruk ei osanud rohkem midagi öelda kui et,toodud on see 70ndail kuskilt Venemaalt 80ndate alguses tehti kap.remont ja peale seda on seisnud kuivas garaazis.Kas tegu võib olla NSU Fiatiga?Ja minu meelest on esiosa ümber ehitatud M400/401 baasil.
Kui digifotoka tagasi saan ja tüdrukuga ära lepin siis panen pildid üles siia.
(krt kaks aastat varjas ta seda autot minu eest...):???
Vasta

Täpsusta milline see fiat välja näeb, mitme uksega? Muidu suht võimatu arvata. Kas tegu võib olla Topolinoga? Peale italjanode Fiatte veel erimaades toodetud, prantslastel SIMCA , sakslastel NSU-Fiat, ning veel Polski- Fiat.

Edit: Juks, kas unikumi nimel on nüüd plaan ära leppida, paistab et tüdruk kaks aastat hoidis trumpi varuks. Wink
Vasta

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: vana
Täpsusta milline see fiat välja näeb, mitme uksega? Muidu suht võimatu arvata. Kas tegu võib olla Topolinoga? Peale italjanode Fiatte veel erimaades toodetud, prantslastel SIMCA , sakslastel NSU-Fiat, ning veel Polski- Fiat.

Edit: Juks, kas unikumi nimel on nüüd plaan ära leppida, paistab et tüdruk kaks aastat hoidis trumpi varuks. Wink

Kahe uksega oli.Miskid vanad vene dok peavad ka kusagil olema.Peab vist leppima minema....Smile
Vasta

Kord Saaremaal Sõrves kolades juhtusin ühe metsatalu õues mingit universaalkerega vrakki nägema, peremees ütles olevat Schkoda. Asi oli suhtkoht armetu, aga midagi sealt küljest ikka vast saab.
Vasta

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Juks
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: vana
Täpsusta milline see fiat välja näeb, mitme uksega? Muidu suht võimatu arvata. Kas tegu võib olla Topolinoga? Peale italjanode Fiatte veel erimaades toodetud, prantslastel SIMCA , sakslastel NSU-Fiat, ning veel Polski- Fiat.

Edit: Juks, kas unikumi nimel on nüüd plaan ära leppida, paistab et tüdruk kaks aastat hoidis trumpi varuks. Wink

Kahe uksega oli.Miskid vanad vene dok peavad ka kusagil olema.Peab vist leppima minema....Smile

Nii muhk otsaees.Tulevikus üritan uuesti.
Vasta

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: NIF
Käisin ise ka seal ##### ääres ära. Seal oli üks vana BMW
Üks Opel, siis oli seal kaks mingit autot pooleks lõigatud (ühe inimese arvates citröenid)
ja siis vedeles seal üks chevrolet 37/38 a. kere. Chevy salongis paistsid ka esitiivad jms.
Kui kedagi huvitab siis minul vedeleb maal ka üks selline kere, koos orig. esisillaga.
Veel vedeles seal mingi suur ümara tagaotsaga uunikum, millele mina ei osanud marki anda ja
paar m 400/401 oli ka seal.
Too päev polnud peremeest kodus, aga ma arvan, et käin sealt kunagi veel läbi ja küsin mis
tal nende autodega plaanis on.

Citroene seal küll ei ole, nädala alguses otsisin kah selle koha üles. Need pooliku kerega (tagumine ots alles) on kas fordid või midagi muud, velgedest paistis et sillad on all M400 omad. Kõige ettem paistis see \"keskpäevane praam\" invaliidi käru, teised olid kõik ümber ehitustega. Lähemalt kaema ei julgenud minna, koer vaatas aia tagant näljase näoga.
Vasta

Ei leidnud paremat teemat... igakord kui Veerenni pidi sõidan tuleb meelde, et vana Sauna taga on kaks autovrakki, üks Taunus ja 401. . . ega sealt suurt midagi enam saada ole... aga 401-l on üks või mõlemad, enam ei mäleta tule kroomkulmud!!! Kellel vaja, minge tõmmake ära!
Vasta

[Pilt: uunik1.JPG]

[Pilt: uunik2.JPG]
Vasta


[Pilt: mosslada.JPG]
Vasta

mis kena aparaat see on ja kas see seisab tõesti lihtsalt kuskil aia ääres ja ootab oma surmaotsust? :o :???
Vasta

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: margus16
mis kena aparaat see on ja kas see seisab tõesti lihtsalt kuskil aia ääres ja ootab oma surmaotsust? :o :???

Millis mõtled?
Ülemine on EMW, omanik tahtis aasta tagasi saada selle eest 40K eeki, ei hakanud rohkem pärimagi, et kas juurdekuuluv nänn ka olemas on.

Alumisel on Opel Olympia, selle saaks 3-4K eegiga kätte. Puudub enamus jubinatest.(mootor, k.k, iluasjad jne.)
kaasa saab Lada mootori, mis oli omanikul plaanis peale aretada.
Vasta

ma ikke mõtlesin seda emw -d aga sellise hinna eest see vist jääbki sinna edasi kõdunema, kahju kohe kenast masinast. Sad
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne