Ignoteck'i küünlajuhtmed ja Beru süüteküünlad
#1

Lihtsalt isiklik tähelepanek, et mina ei soovita antud firmade tooteid kasutada. Uute poest ostetud osadega mina oma mootorit ühtlaselt tööle ei saanud, teise firma küünalde ja juhtmetega töötab mootor ilusti. Alati on olemas võimalus et sattusin mina viletsa toodangu otsa ja muidu mõlemad tublid firmad seega kui keegi omab veel kogemusi siis laske tulla.

Siin kasvab eesti meeste sugu ja sammub vabadusele, siin kasvab priskelt eesti neiu ja sirgub eesti mehele!
Vasta
#2

Pane see ka kirja, mis firma kraamiga asja korralikult käima said.
Vasta
#3

Küünlad keerasin maha commolt, GM (eh siis vist opli originaal) ning juhtmed ostsin forsist kah commole aga kuna commo seisab siis neli juhet ja süütepooli ning kaane vaheline juhe rändasid mantale üle. juhtme peal kiri CHT-CORE TV-R-SUPPRESSION-E.

Siin kasvab eesti meeste sugu ja sammub vabadusele, siin kasvab priskelt eesti neiu ja sirgub eesti mehele!
Vasta
#4

panin juhuslikult oma autole ka Beru süüteküünlad. tuttav autotöökojast andis, 4 elektroodiga. kataloogi järgi minu autole sobilikud. mingi auto ei olevat ka neid hästi alla neelanud. paar kuud juba sõidan ja tehnoülevaatusel käisin. heitgaasid olid OK. ei oska viletsaks nimetada...
Vasta
#5

Huvitav.
Minu autol on samuti Ignoteck`i küünlajuhtmed ja pole mitte mingit probleemi. Ca 45 tuhat sõitnud nüüdseks juba.
Vasta
#6

(26-09-2010, 11:06 AM)Räpikiisu Kirjutas:  Huvitav.
Minu autol on samuti Ignoteck`i küünlajuhtmed ja pole mitte mingit probleemi. Ca 45 tuhat sõitnud nüüdseks juba.

Enda Volvo 940'le ostsin kah kunagi sellised juhtmed, otsikute kinnitus vilets ja hind kõrge, tühikäik natuke ebaühtlane.

Hiljem paigaldasin nende asemele romulast paarisajaga ostetud Volvo originaaljuhtmed ja tühikäik sai peale nende paigaldamist parem, ka otsad püsivad otsas Smile
Vasta
#7

Minu isiklik tähelepanek on, et Beru süüteküünlad, kui ka eelsüüteküünlad on kvaliteetsed ja mõnel automargil ka originaalosad.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne