Volga põhi
#21

Nüüd on mul seoses põhjaga selgus olemas,,mingi autodele mõeldud mastiksi ostsin ka prooviks,, kautsuk- bituumen mastiks on,,mingi vene kraam,,aga 1,1 kg on 40 eeki,,kui saab keevitused ja värvimise ära teha siis saab katsetada,,seda kraami kulub päris palju,, kuna kiskusin kogu tehases pandud pigi ära,,kohati oli ka rooste all, ja kopsides kukkus ise ära,,nüüd mul väikene küsimus, mida teha mootoriruumi ja salongi vaheseinaga? -roostesurm,krunt,värv ja mastiks kindlalt,,aga kas panna sinna pigimatt,,v midagi muud mis müra summutaks,,,minu peamine mure on just kuumus,,aga kas see on nii suur probleem? Originaal poroloon vist eriti müra ei summuta mul on selline tunne.
Vasta
#22

Igas autokaupadega kauplevas poes kus on Koivuneni kataloogid on ka nänni kataloog kus kus onerinevad matid,nii vildist kui ka kuumakindlad sees. Hinnad on muidugi omaette teema,aga uuri.Näed vähemalt mis asjad on olemas ja võibolla leiad endalegi sobivaid asju.Endal vooderdasin mootoriruumi seina salongi poolt 4mm pigimatiga,täitsa abiks ja ei voola ta ikka kuskile ta ju selleks mõeldud.Põhjale ja tagakoobastele läks natuke õhem matt(paks sai otsa),raha kulusumbes2000 krooni.Minu arust on tulemus seda väärt.Aga kuidas on roostega seal all seda küll ei tea,üritan hoida põhjamatid kuivad.Pigimatt tuleks panna küll värvi peale,sest siis on aluspind siledam ja nakkumine parem,võimalusi veel sinna alla minna tuleb jätta minimaalselt.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne