Rigaretro, 12-13. august, 2006
#21

Lätlastele ei pidanudki läti keeles kirjutama; nad said inglisest ka suurepäraselt aru ning infohulk ürituse kohta on pisut paisunud.

Programm selline:

PROGRAM OF EVENT
INTERNATIONAL OLDTIMER RALLY
„RIGA RETRO 2006”

Karl Benz make first ride by gas-engine car „Patent-Motorwagen” 120 years ago in Germany. The first car in Riga appeared 110 years ago. The International Oldtimer Rally „Riga Retro 2006”will be devoted to these historical events.


1.day, 11th August 2006.

• Mandate and technical commision for Latvian and foreign oldtimer rally participants in „Riga Motormuseum” (Riga, S. Eizensteina street 6).
• Dinner for foreign participants in „Riga Motormuseum” cafe „Limousine”.

2.day, 12th August 2006.

• 8.00-9.00 breakfast in cafe „Limousine” (only for those participants who live in student  hostel)
• 9.00-11.00 rally participants arrival in „Riga Motormuseum”. Mandate and technical commision for Latvian and foreign participants.
• 11.00 starts oldtimer rally parade from „Riga Motormuseum” to old Riga city.
• 12.00-15.00 in honour of Automobile 120 jubilee devoted public event for inhabitant of Riga and Riga visitors with oldtimers exhibition (lunch for participants in cafe „Radi un draugi”).
• 15.00 starts oldtimer rally from old Riga to town of Turaida (rally goes trough Sigulda city).
•  16.00-16.30 oldtimer rally finishing in town of Turaida.
• 17.00 oldtimer exhibition with culture programme (concerts and Turaida museum visiting).
• 19.00 oldtimer parade trip from Turaida back to „Riga Motormuseum”.
• 20.00-20.30 parade trip finishing on „Riga Motormuseum”.
• 21.00-23.00 ceremonial event in „Riga Motormuseum”.

3.day, 13th August 2006.

• 8.00-9.00 breakfast in cafe „Limousine” (only for those participants who live in student  hostel)
• 10.00-11.00 oldtimer cars arrival in „Bikernieki” track.
• 11.00-15.00 oldtimer cars competition with rally elements.
• 15.00-17.00 after competition oldtimer cars exhibition for „Bikernieki” track visitors.
•  17.00 rally participants awarding
•  19.00 Closing dinner in „Riga Motormuseum”


Lätlased saatsid ka avalduse blanketi, mis tuleb täidetud isikuandmetega neile tagasi saata.

Rallil osalemise tasu on 50.- EUR/inimene, mille eest saab kõikide ralli ajal toimuvate söögipauside kupongid.

Pakutakse ka öömaja kahte varianti:

-Kaks ööd "Reval Hotel Latvias" koos hommikusöögiga kahele paxule - kokku 230.- EUR

või

-Kaks ööd tudengite ühiselamus, kolm inimest toas, ilma hommikusöögita - kokku 16.- EUR....Toungue



Vasta
#22


praeguse seisuga ei taha augustis kohe kuhugi minna,kuid lugedes selles teemas oma kevadisi pravuurikaid ütlemisi,ei jää mul muud üle kui kõrvad lonti ja uusi korraldusi ootama.
nii et stihl,võid minuga ka arvestada.
Vasta
#23

Tundub, et enamus kevadisi "linnukesi" on kas külma saanud või lihtsalt niisama alt ära hüpanud...Sad

Mul on regamine tehtud ja värsket pildimaterjali üritusest luban ka.
(kui just lätlaste mõnele lipulaevale sisse ei pane ja fotokas katki ei lähe...)
Vasta
#24

Äkki saadaksid mulle ka (meilile) selle registreerimise blanketi ja võtaks koos Riia tee rataste alla?

mart

mart@liho.ee
Vasta
#25

anonymus, mis masinaga plaanid minna? minu kass ei ole vanuse tõttu oodatud ja mossega ei viitsi ainult jaguaridega koos minna.kiirused nii erinevad.
Vasta
#26

Anonymus, panin Sulle blanketi meili.

Kui keegi veel tahab, olge lahked, andke teada.
Denis?
Wax?
Aeg on käes.
Lähme näitame end.
Vasta
#27

Sai ka ennast ära registreeritud ja lätlased korrektsed inimesed tänasid kohe telefoni teel, et olen avaldanud soovi nende üritusel osaleda.
Vasta
#28

On keegi veel minemas?
Võiks näiteks koos mitme autoga Riiapoole suunduda.
Vasta
#29

Mõned pildid teise päeva üritustest Bikerniki ringrajal. Kahjuks fantastilise laupäevase paraadi ja unikute näituse aja Toomkiriku platsil veetis minu fotokas hotellis. Seega parimad esindatud eksemplarid puuduvad.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne