Kuidas vabaneda postituste e-posti teadetest?
#1

Kuidas vabaneda sellest,et mulle ei tuleks enam meile sisuga a la, et regardman kuskil kirjutas jne.Vanasti mulle see meeldis,aga nüüd,mida rohkem ma kirjutan siia,seda rohkem neid kuradi meile tuleb..Toungue Et kustkohast ma need maha saan võtta? Kusjuures kirjutamisakna alt võtsin e-mailiga teavitamise lingi maiteakuimkitu korda maha... Et keegi aitaks?Smile
Vasta
#2

Sama probleem, hullumoodi närvidele käib kui inbox on automoto kirju täis.

Maamees linnast.
Vasta
#3

Nendes teemades, millest saadetakse oled postitamise ajal jätnud linnukese sellesse kasti ,et kui uus vastus tuleb saadetaks e-maili.
Vasta
#4

mossepower Kirjutas:Nendes teemades, millest saadetakse oled postitamise ajal jätnud linnukese sellesse kasti ,et kui uus vastus tuleb saadetaks e-maili.
tuline õigus.
tagantjärele saab asja muuta vajutades "unsubscribe" nuppu vastava teema juures oma "kasutaja seadetes", seal:
http://forum.automoto.ee/usercp.php?acti...scriptions

ning üldist automaatset mailisaatmist teemadest, kus oled sõna sekka öelnud, saab lisaks postitamisakna "e-kirjaga teavitamise" linnukesele sättida ka oma seadetest "Automatically subscribe to threads you post in." kastist - sealt:
http://forum.automoto.ee/usercp.php?action=options
ehk siis see seadete-linnuke määrab, kas uue postituse aknas on vastav soov algselt olemas või mitte.

eks see võõrkeelne tekst arusaamatu ole - aga ehk jõuame kunagi ka need muuta Smile

teet

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#5

Mina panin postkastist lihtsalt ``blokeeri saatja``.
Vasta
#6

Sama mure häiris, kuid muudke profiili, ning võtke e-post üldsegi ära.
Pange päris e-mail sinna lisainfosse mis teil on nime all oma profiilis. Näiteks minu profiil.

Tekkis küsimusi - PT abiks.

Vajad enda autost pilte ? Saame kokkuleppele ! Küsi varajasemaid töid.
Vasta
#7

Miks keemiat teha, Teet ju seletas, kuidas õige on.

Kui e-mail lisainfos on, siis on ta spämmirobotitele kättesaadav. Õiges kohas olev e-mail võimaldab foorumi vahendusel ühendust võtta, samas ei ole ta avalikult kuskil näha, niiet spämmirobotid jäävad pika ninaga.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne