naiste jawa
#1

kas kellelgi on pilte naiste jawast tahaks teada tema tehnilisi andmeid ka kuna kavatsen midagi taolist vennale soetada.
ja kui levinud nad on
aitäh
Vasta
#2

Vennale, sest ta tegi soovahetus operatsiooni ? Smile Ei, ma niisama tögan.
Ma ei teadnudki, et on olemas naiste jawa eralda Sad

Vajad enda autost pilte ? Saame kokkuleppele ! Küsi varajasemaid töid.
Vasta
#3

mul oli üks mopp kuunagi naiste jawa mootoriga...50 kuubikut ja kolb mitte ei käi üless vaid ette..levikukohta niipalju et siiamaani pole küll näinud et mõni tattlapakas sellisega ringi vuraks
Vasta
#4

On täiesti ligi 95%originaal mudel ja ka tehniline raamat.Pildid ja muu saadan e.mailile.
Vasta
#5

Ja üldiselt neid riistapuid enam ei ole mõtet eriti trööbata.Neid kobedaid üsna vähe..
Vasta
#6

mul tuttav müüb mulle sellise andmed huvitaksid rohkem kuna tal ei tööta see siis tahaks teada mida ostan
Vasta
#7

oot oot,mis jura see nüüd on?Kui jutt käib ikka õigest naiste jawast,siis sellel on ikka manuaalkast 3 käiguline(mul selline oli delta peal).
Vasta
#8

mesamees Kirjutas:oot oot,mis jura see nüüd on?Kui jutt käib ikka õigest naiste jawast,siis sellel on ikka manuaalkast 3 käiguline(mul selline oli delta peal).

Kaasfoorumlane Ligil on hoopis Jawa-Stella, mitte miskine naiste Jawa! Toungue
Vasta
#9

See jah automaatkastiga ja minuarust üks igavene nikastus.Õige mopeed või tsikkel olgu ikka manuaalkastigaWink
Vasta
#10

Vabandust, ajasin need kaks asja jah praegu sassi...
Vasta
#11

Naiste Jawaks on erinevatel aegadel ja erinevates kohtades nimetatud kõiki 50-seid Jawa mopeede! Äkki täpsustad, millist varianti sa osta plaanid: kas kahekäigulist käsikäikudega Jawa Jawetta't või kolme käigulist jalakäikudega Jawa 555-te?

Jawa 350OHV, Jawa Jawetta Standard/Sport, Jawa 550/555/typ 20/Mustang, Jawa Robot, Jawa Perak, Jawa 175/356, Jawa 250/353/559/Super Sport, Jawa 257A, Jawa 350/354/360, Jawa 634/638,  Velorex 16,  2x Riga, ET-600, Moskvits 2140 '79 ...
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne