[poolitatud] jaguar 3 seeria: kassiomanike kogunemine
#21

tahaks veel tartsi positiivset vastust ka kuulda ja siis kinnitaks kuupäeva ära!
Vasta
#22

vabandust pidurdamise pärast!
olin kevadtormil ja nett oli maasSmile 1.07. peaks sobima küll. loodan, et midagi vahele ei tule.
Vasta
#23

kuulutan välja esimese kassi kogunemise 1-2 juuli võhmas.täpsema kavaga asun kohe tegelema ja 4 juuniks loodan selle välja panna.

Vasta
#24

ettepanek 1 juuli õhtuks:teatris ugala toimub välietendus "kolm klaasikest kirsiviina".pilet 150-. algus 19.00.

kas oleksite huvitatud? saaksime koguneda kella viieks võhmasse,17.45 alustaksime teed viljandi,30 km normaalset teed ja 18.15 oleksime teatris.õhtul tagasi võhma,õhtusöök,jook ja väike pidu.(pühapäev veel plaanimata.)

ootan kiiret vastukaja,et proneerida kohad.
Vasta
#25

robi+katri xj6 s1 1972.
Vasta
#26

hart + ulla + taksikoer (kes ootab teatri ajal heameelega autos) oleksid ilmselt samuti tulijad...
1978 SII.
Vasta
#27

käisin ugalas piletite asja uurimas.broneerimist ei toimu ja etendusele on suur huvi.ei jäänud muud üle kui osta 10 piletit.seis siis selline:
robi+katri 2 piletit
hart+ulla 2 piletit
janek+anneli 2 piletit
tarvi+liina 2 piletit

Vasta
#28

janek, aga arve nr. kuhu summa üle kanda?
Vasta
#29

mul on kaks väikest last ka, nii et ma küsiks kõigepealt olemise kohta:
telkidega? mingi toavõimalus sandi ilmaga?
teatriga on vist veits kehvasti, aga polegi Võhma kandi huviväärsustega tutvunud, me võime vabalt mõisatuuri teha ja lahingukuulsuse paikadega tutvuda.
Vasta
#30

p.s. unustasin lisada:
tarvi + liina + neti-lii + madis
XJ12 SIII 1985
Vasta
#31

kui vanad lapsed on?mul ka kaks,1 ja 4 aastane.seni kuni teatris käime nendega tegeletakse.nii et kas 2 piletit sulle ka?

ööbimine katuse all,kuid telki võib ikkagi vaja minna.praegu hakkasime tube remontima,kuid sellest sai hoopis uute ehitus,loodan et esimeseks valmis.
Vasta
#32

hehee, ma olen aastaga eesWink : poiss on 3ne ja tüdruk 5ne.

no kui nii saab, siis sobib ideaalselt. võtan ka kaks pileeti.
Vasta
#33

2 juuli,ehk ürituse teine päev peaks hakkama väljanägema nii:
tõuseme nii nagu igaüks jõuab.kohvi ja võileibu saab tellida alates 9.00-ist.kuskil kell 11.00 peaks olema valmis hommiku söök.edasi sooviksin teha väikese autode näituse kohalikele,koos tehniliste andmete ja omaniku jutuga.SELLEKS PALUN SIINKOHAL TEIE NÕUSOLEKUT.

peale seda 13.30 alustaksime ringsõitu läbi võhma olustvere poole.seal oodatakse meid kella 14.00 iks.toimub ekskursioon tähetorni,kus tehakse veel lisaks huvitavaid füüsika katseid.võtke kaasa fotoaparaadid saate endast huvitavaid pilte.pileti hinnaks oleks 25- nägu(lapsed saavad seni mängida,kuni meie ennast harime,seega lapsed tasuta.) saaks ka odavamalt,aga kuna üritus on huvitav arvasin et see on õige hind,tarkust saab kõvasti.
peale seda suunduksime tagasi võhma,kus sööksime kõhud täis ja kuulutaks ürituse lõppenuks.
NB! toidu hinnad pole veel teada,kuna tegemist esimese sellise üritusega ja kokk ei tea veel isegi palju mida läheb.nimelt teema selles,et menüü ütlen mina ja mina soovin head,mitte odavat,toitu.prognoos on 25-40 eek portsjon,sõltuvalt suurusest vähemaga ei mängi välja.jook on baari hindadega.majutus ja muud lisad tasuta.

täpne kava tuleb hiljem,praegu ootan eelkõige autode näitamis luba ja kommentaare.
Vasta
#34

Väga asjalik plaan, minu auto ei ole saladus.
Vasta
#35

Mis nõusolekut siin ikka vaja: ma kujutan ette, et iga jaguariomanik on igal võimalusel nõus oma aparaadiga eputama....Wink
Osad siin käivad ju suisa välismaal seda tegemas.
Vasta
#36

ühinen minagi meeskooriga: ikka näitan oma riista! ja programm aina paremaks läheb.
Vasta
#37

kahju, et aint S I-III omanikud kogunevad Sad
Vasta
#38

Jaanipäeva paiku viibis Võru üks sinine kaslane. Selline nagu Robil avataril. Juht oli küll vene rahvusest ning registrimärk lihtne. Teatud põhjustel ei tahaks avaldada. Oli see keegi teist?

Aga nagu juba ütlesin, hoia silmad ja kõrvad lahti !

Üks 2001a Busso ongi ainult.
Vasta
#39

def mis masin sul siis on? ei näe küll põhjust miks teised jaguarid oodatud ei ole! või mis teised arvavad?
Vasta
#40

Kas tõesti 1.seeria?
Oleks äärmiset huvitav teada.
On äkki võimalik pilti saada? email?
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne