Õige valik:)
#21

jah rongiga Pärnust Tallinna on muidu kolm tundi a üksord piisas kui suigatasin korraks kui juba olingi kohal
Vasta
#22

loen siin teie poste.. ja tekkis küsimus mis foorum meil üldse on ?

kuhu kadus tsikli variant ? Big Grin

(ise pole rongiga sellestajast sõitnud kui veel allameetrimees olin)
Vasta
#23

Jesper Kirjutas:Samuti müüakse bussile täpselt nii palju pileteid, kui on istekohti. Rongis on mul kord tulnud Tallinnast Tapani põrandal istuda. Aeglane on ta sunnik ka.
Bussile müüakse nii palju pileteid kui on istekohti ainult algusjaamas, aga mis saab nendest kes tulevad peale kuskilt vahepeatusest? Tulin paar aastat tagasi Kiviõlist Tallinna Ekspress Auto L kahekordse bussiga, peale võeti kõik kes peatuses oli, ja kuna istekohad olid otsas siis istusin kuni Rakvereni teise korruse trepil.
Praegu sõidan peaaegu alati rongiga, pilet Kiviõlist Tallinna 1. klassi vagunis on 49 EEK, samas sõit bussiga on 70EEK. Sõidu aeg on peaaegu sama, ent rong on mugavam.
Vasta
#24

Viimati kui ma vaatasin, ei läbinud Kiviõlit ei Tallinn-Tartu bussi- ega rongiliin.
Vasta
#25

Kiviõlist läbib Tallinn-Narva-Tallinn diiselrong,kasutusel vaid tavaklassi vagunid,vahest harva ka 2.klassi vagunid ,pileti hind ikka tavaklassi oma.

Vahetan käiku enne mootori piiraja sekkumist...
Vasta
#26

Jesper Kirjutas:Viimati kui ma vaatasin, ei läbinud Kiviõlit ei Tallinn-Tartu bussi- ega rongiliin.
Minu võrdlus oli buss vs rong, alg- ega lõpp-punkt ei oma tähtsust
Vasta
#27

Omab, sest teema oli Tallinn-Tartu liinist ja tsiteeritud lauses lähtusin ma sellest. Kellegi poolt öeldut ei ole kena kontekstist välja rebida ning teises kontekstis ümber lükata.
Vasta
#28

Jesper Kirjutas:Omab, sest teema oli Tallinn-Tartu liinist ja tsiteeritud lauses lähtusin ma sellest. Kellegi poolt öeldut ei ole kena kontekstist välja rebida ning teises kontekstis ümber lükata.
Ma lükkasin ümber ainult selle osa, kus sa väitsid et bussile müüakse pileteid täpselt nii palju kui on istekohti. See ei ole nii, ametlikult võib see nii olla (seisukohti ei tohi olla), aga kõik oleneb bussijuhist, ja enamasti võetakse kõik peale. Pealegi pole sa oma postituses öelnud et Sebe kahekordne buss on ekspress, seega võin arvata et see sõidab tavalist liini, mis teeb ka vahepeatuseid.
Nagu ka teema esimese postituses on kirjas "mingi buss."
Vasta
#29

No mina pole veel Tallinn-Tartu bussis pidanud püsti seisma, võib-olla tõesti on see võimalus mingi kahtlasema bussiga olemas, aga rongiga on see reedeti ikka täiesti reaalselt olemas.

Ma ei ole mingi bussifänn, need on kitsad ja umbsed, aga jään endiselt seisukohale, et antud liinil on raudteel ikka väga väga palju arenguruumi.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne