AMF ja JJTS sümboolikaga pusad
#1

MUUTSIN ESIPOSTITUST, SOOVIGA SEE KÕIGILE NÄHTAVAKS TEHA!!!
Nii muuseumipapa kui foorumi haldajate poolt sümboolika kasutamiseks luba antud!
Üleskutse: avaldame arvamust ja soovi, mis võiks teistmoodi olla!




Tervist kallid kaasfoorumlased!
Vahepeal on palju vett merre voolanud, aga arvan, et nüüd on aeg küps!

Kõigepealt küsimused Muuseumipapa Tuvele ja Automotofoorumi haldajatele:
"Kas tohib kasutada nii varjupaiga kui AMF-i sümboolikad pusadel?"

Kui küsimustele on mõlemalt poolt jaatavad vastused, siis ajaks asja käiku!
Kas üldse oleks soovijaid? Soovijaid peaks olema vähemalt 10, et asi saaks toimuda.

Kirjad & logod tuleks pusade peale tikituna.
Pusade hind varieeruvalt 400-450 (Sõltub tahtjate arvust)
(Võtan veel tootjaga ühendust, äkki saab alla kaubelda, aga see oli esimene hind, mis mulle öeldi)
Kätte saaks tasuta toimetada nii Tartus kui Võrus, muudes asupaikades tahtjatel postiga saatmise võimalus (hinnale lisandub paarkümmend krooni)

Pusade kohta siis tootjapoolne info:

- Kõrge puuvillasisaldus, vähem udet
- Tänu Belcoro™ lõngale siledam ja pehmem pind
- Elastne kumm kaeluses, käiseotstes ja hõlmas hoiab toote rühikana
- Kõik ühenduskohad topeltõmblustega
- Kahekordne kapuuts kus on riidevärvi nöör
- Kängurutaskud ees

80% puuvill, 20% polüester
S, M, L, XL, XXL

340g/m2



Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
       

(14-07-2010, 20:10 PM)dad Kirjutas:  Ärilises mõttes jah, ei tasu Eestis peale nakotsi müügi ja raha vahenduse miski ära, kuid siiski on palju asju, mis käivad just entusiasmist ja kestavad üle põlvkondade.

Parimat, Geoloogide parun, Tambets
Vasta
#2

Mõte ja teostus iseenesest hea, kuid üks variant oleks välja pakkuda.
Et mitte tekitada võimalikke piinlikke olukordi, kus teised kaasfoorumlased peavad kusagil kokkutulekul teiste juurde ilmunud vastse pusaomanikuga tutvumiseks teda sealt põrnitsema, kus selg ja jalad ühise nimetaja saavad, siis vast oleks mõttekam see foorumi kasutajanimi lasta trükkida ette, "AM"- embleemi alla.
Ja see AutoMoto embleem mõjuks vast soliidsemana ka siis, kui ta nii suur ei oleks, sest et kes tahab, see märkab seda ka veidi väiksema formaadi näol Smile
Aga muidu oleks küll üks ostuhuvilistest, kui luba valmistamiseks antakse.
Vasta
#3

Ikka võimalik. Eks neid arvamusi tuleb veelgi! Ootame veel mõned ära (ja ootame ära ka foorumihaldurite ja muuseumipapa vastuse), siis püüan teha uue ja parema pildi. Ideaali lähedase. Kõik foorumikaaslased, avaldage arvamust, et saaks selline, mis meeldiks!

edit:
Sm. Volgahuviline Kirjutas:...siis vast oleks mõttekam see foorumi kasutajanimi lasta trükkida ette, "AM"- embleemi alla...

Kirjutan arusaamatuste vältimiseks, et plaan on lasta kõik tikkida, mitte trükkida.

(14-07-2010, 20:10 PM)dad Kirjutas:  Ärilises mõttes jah, ei tasu Eestis peale nakotsi müügi ja raha vahenduse miski ära, kuid siiski on palju asju, mis käivad just entusiasmist ja kestavad üle põlvkondade.

Parimat, Geoloogide parun, Tambets
Vasta
#4

Tambets Kirjutas:Tervist kallid kaasfoorumlased!
Vahepeal on palju vett merre voolanud, aga arvan, et nüüd on aeg küps!

Kõigepealt küsimused Muuseumipapa Tuvele ja Automotofoorumi haldajatele:
"Kas tohib kasutada nii varjupaiga kui AMF-i sümboolikad pusadel?"

Aitäh pakkumise eest! Varjupaiga poolest takistusi pole. Sm. Volgahuviline ettepanekutega ka täiesti päri. Küsiks juurde: milline on värvivalik ja kas veel suuremaid numbreid tellida saab?
Vasta
#5

muuseumipapa Kirjutas:Varjupaiga poolest takistusi pole.

Aitähh muuseumipapale. Nüüd jääb ära vaid oodata ka foorumihaldajate poolne luba.
Samas üleskutse kõikidele foorumlastele: Avaldage arvamust ja kas üldse on tänu hinnklassile (mis iseenesest pole teps mitte odav) huvi?

(14-07-2010, 20:10 PM)dad Kirjutas:  Ärilises mõttes jah, ei tasu Eestis peale nakotsi müügi ja raha vahenduse miski ära, kuid siiski on palju asju, mis käivad just entusiasmist ja kestavad üle põlvkondade.

Parimat, Geoloogide parun, Tambets
Vasta
#6

Kuna paluti arvamusi, siis ma kirjutan ka...
Iseenesest on mõte vahva, sest minul võtaks küll suu muigvele, kui linna peal vaataks, et näe, kasutaja jalutab seal... Siis ju saab kohe ligi minna ja küsida, et kuda Pobi elab ka Big Grin
Samuti olen nõus Sm. Volgahuvilsega, et logo võiks suts väiksem olla ja nimi viisakalt selle all.
Aga kas ma ka ise käpp olen, ei tea kindlalt lubada, kuid proovin igal juhul. Hind on muidu jah kuidagi natuke kallivõitu, kuid (vähemalt minu jaoks) oleks see siis esinduspusa. Ja ega poes mingi suvalise pusa hind palju madalam ka ei ole...
Igastahes mõte on väga hea!
Vasta
#7

möte hea Smile!! vetaks omalegi aga värv veiks olla tumedam, mitte valge -roosa nagu tambets väljapakkusToungue!! kui omale laseks teha siis paneks seljale om kasutaja nime, ja rinnale siis automotologoRolleyes siukse väiksema!! nu variante igat sortiBig Grin
Vasta
#8

Eks neid variante ongi palju. Teema saigi algatatud selle mõttega, et saaks midagi kokku leppida. Muidu oleks võinud lihtsalt midagi ära teha ja sütelda et nii ongi.
Pusa värv ei ole valge-roosa (digilaator pole just parimate killast =)), see on ikka nagu hallikat tooni (valge hallide täpikestega). Variant on muidu veel näiteks musta värvi pusa, valgete tikanditega.

edit:
41Degree Kirjutas:...Siis ju saab kohe ligi minna ja küsida, et kuda Pobi elab ka Big Grin

Nimi ongi minu meelest üks tähtis komponent, kuna see lihtsustab suhtlemist. (Veidi OT, aga oma tüdruksõbraga saingi nii tuttavaks, et jalutan mööda tänavat ja kuule, et keegi hõikab: Tambets, lähme tantsima, ja nii see algaski Big Grin )

muuseumipapa Kirjutas:Aitäh pakkumise eest! Varjupaiga poolest takistusi pole. Sm. Volgahuviline ettepanekutega ka täiesti päri. Küsiks juurde: milline on värvivalik ja kas veel suuremaid numbreid tellida saab?

Täiesti kindalt sõna veel ütelda ei oska, aga olen kindel et laos neid pole, aga vast ikka on võimalik.

Tambets, kes läks asja uurima...

(14-07-2010, 20:10 PM)dad Kirjutas:  Ärilises mõttes jah, ei tasu Eestis peale nakotsi müügi ja raha vahenduse miski ära, kuid siiski on palju asju, mis käivad just entusiasmist ja kestavad üle põlvkondade.

Parimat, Geoloogide parun, Tambets
Vasta
#9

Mina sooviks ühe XL-i ise 190 ja 85kg umbes. Peaks paras olema.
Tooni poolest oleks huvitatud sellisest sinisest nagu AM Foorum on(valge ja must on mu viimasd valikud)л.
Hind sobid, Nime laseksin hea meelega seljale. Vot nii Smile
Jään ootama.


PS 84', 83', 82', 80', 79', 77', 76', 75', K-15, K-16, M-15; M-16
Vasta
#10

Siis selline küsimus tekkis ka veel, et kas need pusad tulevad kõik ühte värvi, s.t. siis hallikad, või saab valida ka, näiteks halli või musta/tumesinise vahel ?
Helehalli värvi pusa sobib näiteks linna peal ja inimeste seas käimiseks, auto juures/peal/all nikerdamiseks aga pole ta just võibolla kõige sobivam. Kunagi ei või teada, kust see must triip külge tuleb ja pärast seda perekonna matriarhaalset poolt esindava esivanema siunamist ei jõua ära kuulata.
Et ega see hinda vist väga ei tohiks mõjutada, kui laseks teha kahte värvi pusasid- helehalle ja musti/tumesiniseid, ning embleemid on neile siis samamoodi kontrastsete värvidega peale tikitud.

P.S. Täpsustuseks olgu öeldud et selle tumesinise/musta alla ma pidasin siis valikuvõimalust, et kas siis tumesinist VÕI musta värvi pusa, mitte tumesinine ja must koos.
Vasta
#11

Juu siis on tegu minu tähelepanematusega aga kas siis 100% AMF kokkusaamistest toimuvad JJ? Sessuhtes et kust otsast see JJ ja AMF nii seotud on et ühele pusale nad panna? Pole minul selle vastu küll mitte midagi aga siiski miks ühle pusale?

Siin kasvab eesti meeste sugu ja sammub vabadusele, siin kasvab priskelt eesti neiu ja sirgub eesti mehele!
Vasta
#12

ASoo, et need kaks tulevad ühele pusale...hmm. Sellest pole mina näiteks väga huvitatud. Kas ühe pusa saaks erandina ilma varjupaiga kirjata teha?


ps:Mitte, et mul varjupaiga vastu midagi oleks, lihtsalt mulle ühe organisatsiooni propageerimisem meelepärasem. Muidu oleks natuke nagu miski elav reklaam.


PS 84', 83', 82', 80', 79', 77', 76', 75', K-15, K-16, M-15; M-16
Vasta
#13

Liikuv reklaam või mitte....
Mõlema organisatsiooni siht kuhu poole püüeldakse on ju sama.
Kui sul on seljas "adi dress, nike botased ja puma nokats", kas siis tunneksid end paremini (reklaam palju rohkem tunnustatud organisatsioonidele)? Ka väga paljud üritused on seotud (nt. viimane oli AMF kokkutulek). Vast ei kritiseerinud väga kõvasti, aga nende mõlemate (AMF ja varjupaiga) sümboolika jääb. Muudatused võivad tulla värvis, kujundite paigutuses, suuruses jne. Mina arvan, et selle mõttega on nõus enamus.

(14-07-2010, 20:10 PM)dad Kirjutas:  Ärilises mõttes jah, ei tasu Eestis peale nakotsi müügi ja raha vahenduse miski ära, kuid siiski on palju asju, mis käivad just entusiasmist ja kestavad üle põlvkondade.

Parimat, Geoloogide parun, Tambets
Vasta
#14

olen olnud AMF liige ca 3 aastat juba ja pole mul kordagi olnud asja JJ ja kui aus olla siis ei kibele ka (jätkuvalt ärge solvuge aga inimesed on erinevad, erinevate huvidega). Peaks tegema hansapanga ja ühispanga särgi. sama teema ju? Ok inimestel on jätkuvalt õigus kanda seljas mida nad tahavad.

Siin kasvab eesti meeste sugu ja sammub vabadusele, siin kasvab priskelt eesti neiu ja sirgub eesti mehele!
Vasta
#15

Eesmärk on ju õilis, aga neid samade huvidega organisatsioone on ju veel... Teen ettepaneku lisada pusale ka:
http://www.unicweb.ee/
http://www.polygonimatkad.ee/?nodeid=198&lang=et
http://www.unic-moto.ee/
http://muuseum.mnt.ee/
http://www.unic.ee/
...ja võib-olla veel mõned.
Vasta
#16

Idee on hea. Kasutajanimi võiks olla ka minu meelest ees, mitte seljataga. Värvivalikul võiks silmas pidada ka seda, et tegu on tehnikainimestega ja liig heledat värvi pusa ei pruugi kuigi kaua sellisena püsida. Kui detailid paika saab, siis oleksin üks tahtjatest. Logod sobivad minu meelest mõlemad hästi.




`73 Hanomag-Henschel F46KA
Vasta
#17

Tambets Kirjutas:Vast ei kritiseerinud väga kõvasti, aga nende mõlemate (AMF ja varjupaiga) sümboolika jääb. Muudatused võivad tulla värvis, kujundite paigutuses, suuruses jne.

Sümboolikaga riietel on mõte vaid siis, kui enamus inimesi, lisaks sellele, et suure hurraaga selle kohe tellivad, julgeksid ja tahaksid seda ka avalikus kohas selga panna ja kanda.
Minu isiku maitse järgi oleks vastuvõetav 8-10cm AMF rinnamärgiga, mille all pisike kasutajanimi, tume(!) pusa.
Ei ole JJTS vastane... aga endateada olen ma nendest kahest vaid AMF'i liige ja sellepärast võtaks ka vaid amf kirjaga.
Antud välimusega ja kahe organisatsiooni kirjaga ei võtaks ülaltoodud põhjustel üldse.
Hindade kohapealt - ei kommentaari...
Vasta
#18

arvamusi on erinevaid aga endale meeldiks küll tumedates värvides ja heleda logoga rinnal ning kasutaja nimi selle all
Vasta
#19

Tervist!
Pusade poole pealt järgmist:
1.) Pusade värvus tuleb must, tikandid peale heledad (valge?)
2.) amf sümboolika tuleb rinnale (ca 10 cm suurune logo)
3.) logo alla nimi



Kuna varjupaiga ja amf-i sümboolika kasutamine koos on leidnud palju kriitikat, siis peab mõtlema mis saab.
Mina isiklikult pooldaks et mõlemad sümboolikad oleks olemad (ootan vastuväiteid)
Meeldib ka svensoni variant. Ettepanek järgmine: kirjutada seljale (kus hetkel varjupaiga aadress) fraas: "armastan "vana rauda"" ja varjupaiga aadress kolida üle varrukale, ning teha väiksemaks...

Ettepanekud, soovitused, kriitika oleks teretulnud!!!

(14-07-2010, 20:10 PM)dad Kirjutas:  Ärilises mõttes jah, ei tasu Eestis peale nakotsi müügi ja raha vahenduse miski ära, kuid siiski on palju asju, mis käivad just entusiasmist ja kestavad üle põlvkondade.

Parimat, Geoloogide parun, Tambets
Vasta
#20

Tambets Kirjutas:Mina isiklikult pooldaks et mõlemad sümboolikad oleks olemad (ootan vastuväiteid)

Võtan oma sõnad tagasi ja ei taha seda dressipluusi üldse, olenemata milliseks see lõpuks kujuneb.
Mõtetu lihtsalt vaielda pakkujaga, kes on omale mingi mõtte pähe võtnud ja ei suuda sellest taganeda. Eriti asjakohane on see "ootan vastuväiteid" osa - siiani paljude poolt vaid vastuväited, mis ka asjalikult põhjendatud, olnud on.

P.S. Eeldan, et siin foorumis on kümmneid inimesi, kes on kujundusega, reklaamiga ja sümboolikaga rõivaste tellimisega elus ka ennem kokku puuutunud ... aga millegipärast ollakse viisakalt vait... või kuna nagunii endale seda rõivaeset ei tellitaks, siis on neil pohh.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne