Uuemad Vene päritolu traktorid
#61

Selle AdBluega on selline asi, et tuleb kindlaks teha, kas masinal on olemas antud mögina jaoks kvaliteedi kontroll või ei ole. Kui kvaliteedi kontroll töötab on jama aga kui ilma kontrollita, siis võib panna ka ilma selle va AdBlue`ta või siis suvisel ajal puhta veega. Samuti kannatab kontrolli omav masin kuni kolmandiku jagu lahjendatud bluutot. Kui vett rohkem sekka läheb lööb kirja ette, et AdBlue süsteemis on error ja mootori võimsus on piiratud. Paned paar liitrit bluutot juurde, lased paar minti käia ja viga kaob.

Aquila captas non muscas.
Vasta
#62

Ilmselt saab uutele traktoritele ka adblue emulaatori peale installeerida, siis pääseks sellest "lollusest". Rekkadele pannakse neid juba hoolega peale, isegi reklaamitakse avalikult teenust. Hiinast tellides ei maksa see juppstükk midagi.

Üks näide: http://www.aliexpress.com/item/2013-Top-...84585.html
Vasta
#63

Sai sobratud erinevatel vene lehtedel ja igalpoole kirjutatakse kõige enimmüüdavam traktor ikkagi MT3 82.1. Olgu siis riigis mingisugused korraldatud võistlused vms, ikkagi võitja saab auhinnaks uue MT3 82.1. Endal ka liiguvad vaikselt, vaikselt mõtted peas selle traktori soetamise üle. Ärge pange pahaks, et Deeremees lolliks läinud,et soetab sellise traktori pole ju mingid uhket kallist traktorid ju vaja. Tunnistan, et Mtz hullustus mul peal. OT. Aga need EL saastenormid ei kõlba küll kuhukile, et ei tohi neid Eestis avalikel teedel kasutada just saaste pärast mootor ei vasta normile. Mõelgem kuidas igasugu tehased, tööstused saastavad päevast päeva rohkem kui üks traktor. Ma ei saa aru.
Ärge siis pahandage.
[Pilt: 432937749.jpg]
Vasta
#64

(27-05-2014, 07:02 AM)deeremees Kirjutas:  ...
kõige enimmüüdavam traktor ikkagi MT3 82.1. Olgu siis riigis mingisugused korraldatud võistlused vms, ikkagi võitja saab auhinnaks uue MT3 82.1.
...
Tunnistan, et Mtz hullustus mul peal. OT. Aga need EL saastenormid ei kõlba küll kuhukile, et ei tohi neid Eestis avalikel teedel kasutada just saaste pärast mootor ei vasta normile. Mõelgem kuidas igasugu tehased, tööstused saastavad päevast päeva rohkem kui üks traktor. Ma ei saa aru.
Ärge siis pahandage.
...

A mis siin pahandada. Igaüks ise teab, kuidas end tapab.Big Grin

Üks Deermehe 82.1 ei saasta kuigi palju. Paraku on säärseid palju-palju...

Keegi ei tea, millal Maakera enam ei jaksa ära seedida.

Siiski on see pigem äri. Suur säärane.Rolleyes
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne