USA valitsuse autod Eestis
#21

TO: xta
Sinu pildid on küll ajaloolised kuna on head ja pole mingid pressi omad! Vinge!!!

Just a man!
Vasta
#22

Ma ei saa aru mida te halisete? Kannatate selle 1 päeva ära küll, mil too suurriigi juht meie väikest eestit väisab. Ja kes teab ehk tuleb sellest ka meile otsest kasu näiteks viisavabaduse näol tollesse kokakoola riiki, Riias on ju asi poole hullem Smile
Vasta
#23

svenson Kirjutas:Ma ei saa aru mida te halisete? Kannatate selle 1 päeva ära küll, mil too suurriigi juht meie väikest eestit väisab. Ja kes teab ehk tuleb sellest ka meile otsest kasu näiteks viisavabaduse näol tollesse kokakoola riiki, Riias on ju asi poole hullem Smile


Keegi ei halisegi ju!

Pigem on Eestil suur au võtta vastu sedavõrd eksklusiivset ja kõrget külalist. Siinse seltskonna kõrvalhuvi on loomulikult jäädvustada liikureid, mis vähemalt USAF1 osas on ilusate piltidega õnnestunud. Mis puudutab turvameetmeid, siis see on enesestmõistetav - ükski piir (sh euroliidu oma) ei ole nii kinni, et mõni poolearuga hull läbi ei lipsaks...

Loodame, et hr Bushil (nagu ka teistel meie külalistel) jääb Eestist hea mulje.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#24

http://tinyurl.com/yhpewf

juhuks kui keegi soovib kuulata, mida piloodid eestisse sisenedes tallinna lennutorniga vestlesid Smile

p.s. ma ei usu et need lingid seal kaua on..
Vasta
#25

kalevpoeg Kirjutas:TO: xta
Sinu pildid on küll ajaloolised kuna on head ja pole mingid pressi omad! Vinge!!!
Kuidas kellelegi... Smile
Aga kui kellelgil siit on vaba aega ja jalgratas, rulluisud vms. ning mingi kvaliteetsem fotokas käepärast, võiks seal lennujaama aia taga päevavalges ka mõne ülesvõtte teha! Ning autodest ka - seal on vaid üks pilt - http://postimees.ee/galerii/index.php?picture=10690

Veel - AF1 taguotsa pildistati väga usinasti, vasakut külge ka natuke, samas parem külg (1. pilt, zoomiga Tartu mnt. äärest) ei huvitanud kedagi.

Kui telefon ei tööta, siis helistage riketesse!
Vasta
#26

[Pilt: IMG_2731.jpg]

Käisin tegin ka hommikul paar pilti.

Renault Laguna GT '06
Renault Twingo GT '08
Vasta
#27

[Pilt: poosasxm6.th.jpg]

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#28

Kui kellelgi jäi juhtumisi Air Force 1 õhkutõus Tallinna lennuväljalt tunnistamata, siis siin on kehv, aga siiski video antud sündmusest.
http://www.speedyshare.com/977911599.html
Kommentaaridele ärge liigset tähelepanu pöörake Toungue
Vasta
#29

oxygen Kirjutas:Kui kellelgi jäi juhtumisi Air Force 1 õhkutõus Tallinna lennuväljalt tunnistamata, siis siin on kehv, aga siiski video antud sündmusest.
http://www.speedyshare.com/977911599.html
Kommentaaridele ärge liigset tähelepanu pöörake Toungue

Millegipärast ei taha see avaneda.
Vasta
#30

ehh, mul nagu kiuste jäi digik koju, yritasin teha moblaga söiduajal, mingi tuli välja!! aga ma nii lol et ei oska kudagi seda sealt arvutisse installidaSad
Vasta
#31

Autode kiirustest hoolimata vinged limuka pildid, Eesti lipp ja puha! Vähemalt on automotol nüüd tõestus, et USA presidendi masinad on Eestis sõitnud! Smile See Subaru Impreza WRX on omamoodi lahe politsei auto, pole mujal maailmas sellist politsei autot kohanud veel.

Just a man!
Vasta
#32

kalevpoeg Kirjutas:See Subaru Impreza WRX on omamoodi lahe politsei auto, pole mujal maailmas sellist politsei autot kohanud veel.
http://images.koffer.ee/images/oxygen/picture012.jpg
Ei usu, et joobes ja sõiduõiguseta Jevgeni selle eest ära saab Big Grin
Aga kas keegi teab kes sõitis vahetult peale AF1 õhku tõusmist mustas BMW-s politseieskordi saatel Tartu poole? Ma ei suutnud ise nii tähtsat välja mõelda.
Vasta
#33

Kas selles JuPo mängukannis?

Aga nagu juba ütlesin, hoia silmad ja kõrvad lahti !

Üks 2001a Busso ongi ainult.
Vasta
#34

oxygen Kirjutas:
kalevpoeg Kirjutas:See Subaru Impreza WRX on omamoodi lahe politsei auto, pole mujal maailmas sellist politsei autot kohanud veel.
http://images.koffer.ee/images/oxygen/picture012.jpg
Ei usu, et joobes ja sõiduõiguseta Jevgeni selle eest ära saab Big Grin
Aga kas keegi teab kes sõitis vahetult peale AF1 õhku tõusmist mustas BMW-s politseieskordi saatel Tartu poole? Ma ei suutnud ise nii tähtsat välja mõelda.

Seesama eskort tuli mulle vastu Saue ja Viljandi mnt. vahel.Äkki keegi meie meie omadest kihutas Riiga.
Vasta
#35

Näitasin oma naabrile kel on ka WRX STi seda oxygen'i antud lingi pilti. Naaber pidi kreepsu saama!Ei uskunud oma silmi.
Nüüd naerab et tal enam pole rallikas vaid politseikas. Big Grin

Just a man!
Vasta
#36

Jopakolla Kirjutas:Seesama eskort tuli mulle vastu Saue ja Viljandi mnt. vahel.Äkki keegi meie meie omadest kihutas Riiga.

Tänase õhtulehe tsitaat: "Kohe pärast George W. Bushi äralendu Tallinnast istus president Toomas Hendrik Ilves autosse, et sõita Riiga NATO tippkohtumisele. Tähtis reis võeti aga ette mitte ameti-Audiga, vaid riigi äsjaostetud soomus-BMWga. Nimelt olevat Ilvest vaja Riias tavalisest tõhusamalt turvata. NATO tippkohtumisele sõidavad kokku tolle sõjalise liidu kõigi 25 liikmesriigi juhid, keda saadab 2500 inimest. Tippkohtumisel arutatakse muu hulgas NATO tulevikku ja laienemist."

Just a man!
Vasta
#37

Tegelikult on nii, et nagu algklassideski on, et väiksed näevad kuidas suur ees teeb ja siis hakkavad järele tegema. Ilves nägi nüüd ka, et Bush sõidab soomusautoga. Ega siis tema ei saa ka ju mehest madalam olla Big Grin
Vasta
#38

See on küll sulaselge offtopic, aga mulle hakkab üha rohkem tunduma, et Lennart Mere nimelise Toomas Hendrik Ilvese asemel oleme me Kadriorgu saanud kuningas Toomas Hendrik I. Millest on aga sulaselgelt kahju, sest suurtele lootustele, mis ta pukki viisid, sellise valitsemisstiili juures pikka iga pole.

NB: See ei ole vaid viimasest bemmiloost tingitud arvamus, vaid on seotud mitme erineva THI-ga seotud hetke mõjul tekkinud arvamusega.

Asp

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#39

Aspelund Kirjutas:See on küll sulaselge offtopic, aga mulle hakkab üha rohkem tunduma, et Lennart Mere nimelise Toomas Hendrik Ilvese asemel oleme me Kadriorgu saanud kuningas Toomas Hendrik I. Millest on aga sulaselgelt kahju, sest suurtele lootustele, mis ta pukki viisid, sellise valitsemisstiili juures pikka iga pole.

NB: See ei ole vaid viimasest bemmiloost tingitud arvamus, vaid on seotud mitme erineva THI-ga seotud hetke mõjul tekkinud arvamusega.

Asp

Ärgem toogem siia foorumisse poliitikat.
Ja mis sellesse puutub, siis loll juttu jäägu ikkagi huulte taha, sest iga uus asi tundub harjumatu.

Vajad enda autost pilte ? Saame kokkuleppele ! Küsi varajasemaid töid.
Vasta
#40

Tänud fic, et Sa mu juttu lolliks pead.

Asp

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne