voshodi käivitusprobleem
#21

Noo seee nyyd kyll ei kuulu käivitusprobleemi alla aga kas tasub vashoodile ka kolmandat kolvirõngast panna, või teeb see kolvi liiga nõrgaks ja kolv puruneks suurel kuumusel?Rolleyes
Vasta
#22

Küsimus kas tasub on väga subjektiivne. Minu arvates pole Vene masinad need rattad, mis hiilgavad oma kvaliteedi ja kestvuse poolest, eriti kui neid "tuunitakse". Muidugi võid 3nda rõnga panna ja jõuomadused paranevad, kuid pead arvestama varasema mootori remondiga. Lõpliku otsuse pead oma rahakoti seisu koha pealt ise langetamaBig Grin

Varuosad, mis endal üle/puudu on http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=17396


Vasta
#23

Aga sooviks ikka vastust kysimusele et kas tasub voshoodile peale panna jawa 634 karpat ja kas jawa 634 ja 638 kaburaatoritel on vahet või on nad samasugused?Smile
Vasta
#24

Korras mootoriga Voshod liigub niigi hästi. Milleks siis veel 3 rõngaga kolb, mille abil suurendatakse hõõrduvust ning rõngad kuluvad kiiremini. Ühtlasi kuumeneb ka mootor kiiremini.
Karpast ka: Enda Voshod 3M- il oli alguses peal Jawa 638 karpa. Käima oli võimatu saada selle karpaga. Lükates jäigi ainult lubama. Edasi sai peale pandud K62M. Kütet läks jubedalt ning kalduvus oli nö. "täis tõmmata". Külmalt kohapeal gaasi andes hakkas pooma ning gaasiga tuli kohalt minekuks mängida. Soojalt käivitus probleemideta. Minek oli ka päris hea. Kuna ilmselt nõelklapp on kulunud, siis viimasel ajal tõmbab pidevalt täis ning käima saada on praktiliselt võimatu. Kord ei saa kätte ja kord saab liiga palju. Nüüd läheb karpa vahetusse.
Vasta
#25

aga mis karpa sa peale kavatsed panna?
Vasta
#26

Aap selle unustasin mainimata. Peale läheb originaal K62B.
Vasta
#27

aga kas panoonia oma tasub proovida?
Vasta
#28

Ei oska kahjuks öelda. Ise eelistaks just tehase poolt pandud K65 või K62B.
Vasta
#29

Mul täpselt sama jama, et pika lükkamise peale hakkab lubama ning kui pöörded põhja kerid töötab umbes viis sekki ja siis vso.Arvan, et viga ikkagi peitub karpas, aga ma sooviksin teada kust saab eelnimetatud karpasid otse omanikult osta.

Robotniidukite müük, paigaldus ja sõltumatu tehniline know-how: https://herizon.ee
Vasta
#30

Mul oleks pakkuda 175 vanemat tüüpi mootor, kui kellegil on huvi???
Vasta
#31

Ligi Kirjutas:Mul oleks pakkuda 175 vanemat tüüpi mootor, kui kellegil on huvi???
Paku seda turuplatsi all.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne