#21

Et samas võiks siin ju mainida oma ostudest laadal. Teen otsa lahti. Ostsin oma raamatutele lisaks vabariigiaegsed jalaväe eeskirja ja garnisoni määrustiku ja veneaegse tsikli raamatu, Märgikollektsiooni lisandusid kaks turvafirmade zetooni. Oma Volgale sain salongi laevalgusti ja Opelile sain kolm ukse linki. Loen päeva kordaläinuks.
Vasta
#22

ma ei ostnud seekord midagi... tulin lihtsalt laadast osa saama... kahjuks oli selle lipuga nii, et kui ma teda tegema hakkasin siis oli raskusi tähtede kirjutamisega Sad:lol

Vasta
#23

Käidud ja Asp. abiga kokkusaamise koht ylevaadatud ;-)
Olin oma tydrukuga ja koeraga (hunt)
Neile jäi ka laadast väge hea mulje.
Oste seekord ka suurt ei soetanud.
Vaid ühe ristiga binokli, seilamiseks.
Otsisin mitut-setut asja aga ei põlnd.
Tore oli näha vanu ja uusi tuttavaid ja kuulata vesise suuga pealt, milliseid autosid kellelgi kusagil kuurinurgas on ja mida veel kavatsetakse osta.
oeh!
Eriti sümpaatse mulje jättis 1000 € maksev Luaz.
Meele tegi kohe alguses, väravast sisenedses rõõmsaks.
Kui ma ära läksin siis oli kontaktelefonide juurde kirjutatud
\"tingi raisk\" No ma ytsin 1000 Eek.
Ei läind läbi.
Poisid oli väga entusiastlikud, neil pidavat põtradega \"enam-vähem\" diil koos olema.
No eks näis, elistan mõnipäev ja uurin, mis hind eesti turule ka on?

Meeldivate kohtumisteni.

HenryCool

sai vist kõik öeldud
Vasta
#24

Mina omastasin seal triikraua Smile

Ikka igasugust, sõna otseses mõttes, paska müüdi seal.
Jättis suhteliselt külmaks va. mõned asjad.
Üllatas veel mõningate asjade hinnad.
Näiteks ühesuguste jalgrataste hinnaks oli ühes kohas 600 teises 5000.
Tundus küll et seal müüdi mitte auto-moto jubinaid tunduvalt vähem kui muud crappi.

Mingit muljet või elamust ei jätnud. Muidu oli üks paras Kadaka turg. Kära rohkem kui asi väärt, minuarust......
Vasta
#25

Jah, see 60-nele lähenev onu oli mu isa, kes niikaua äriga tegeles, kui ma ise mööda laadaplatsi ringi tuhisesin.

Osalejaid oli seekord rohkem kui varasmatel aastatel, nii et kell seitse hommikul oli juba viimane aeg endale müügiplatsi leida. Laat ise aga tavapäraselt mitmekesine, alates siis tsikli ja autovidinatest lõpetades sokkide ja relvadega. Muide..ühel eriti külmal sügisel läksid Kurtnas väga hästi laadal kaubaks villased meremehesärgid.

Ise hankisin endale mõned raamatud (muuhulgas Pobeda tehaseinstruktsioon, GAZ-21 värvialbum, Iz-56 tehaseinstrkutsioon, M-401 remondiraamat, täiskomplekt Poola väikeveoki ZUK raamatuid (varuosakataloog, remondiraamat, tehaseinstruktsioon); GAZ-24 tehaseinstruktsioon jne). Ise olin kõige rohkem rahul Planeta Spordi originaal Jaapani tagatulega, mis mu enda omal on kahjuks purunenud. Lisaks sellele korjasin Kohilast veel peale sapika 30 hj mootori, käigukasti ja sillad, nii et kui kellelgi neid vaja läheb, siis võib märku anda. Hea pakkuja saab veel umbes kolm mootorit ja sapika kauba peale.

Seekord oli müügiks üllatavalt palju Jawasid ja CZ, kuigi nende hinnad olid vägagi müstilised (7K ja rohkem). Vaieldamatult kõige ülehinnatumad masinad olid 1000 eurot maksnud kuukulgur (LUAZ) ja 3300 eurot ehk 50000 EEKi maksnud M-72. Ise oleks tahtnud sealt kaasa võtta paar mänguautot, aga kahjuks olid nende hinnad päris kopsakad.

Aga sügisel (oktoobri esimesel pühapäeval) on laat taas toimumas ja Asp võimaluse piires kindlasti kohal. Kuigi tundub, et kella viie asemel tuleb sõitma hakata juba kell neli hommikul, siis ehk leiab endale müügiplatsi.

Asp



Vasta
#26

Olin pool 9 kohal, uudistasime ja kammisime naisega 3-4 korda platsi läbi. Täitsa lahe Smile Kell 10 istusime autosse ja panime tagasi koju, kuna ilm polnud just selline, et terve päeva seal oleks tahtnud jõlkuda...
Kes ei käinud - vaadake millest ilma jäite
Vasta
#27

Endal oli soov osta üks ürgaegne gramafoon (nagu vax`i pildikogus), aga silm jäi pidama pistodale (kortik) mille ka lunastasin ning siis oligi raha otsas.
Vasta
#28

Käisin ka seekord kedagi foorumirahvast kohtamata - pidasin ka lippe silmas aga ei paistnud kusagil. Aspelundi autot takseerisin ka pikalt aga sattusin ilmselt ajal, mil ta isa varandust valvas.

Ostud jäid tegemata, see-eest sai tsiklimuuseumis käidud. Järgmisel aastal on vist oodata tantsivaid karusid ja istikumüüjaid, kohati läks vanatehnikalaat ikka väga käest ära. Teisest küljest olid ka tehnikaletid sügisega võrreldes pikemad. Smile
Vasta
#29

Selle aasta üks tähtsündmus läbi. Tulemus oli üllatavalt hea, igal aastal leiab ikka üht-teist vajaliku, päris tühjade kättega ei ole kunagi jäänud. Kogu territooriumi ei saanud korralikult läbi kammida, oli vaja enda varandust müütada ja valvata. Mõningaid laadaplatsi nurgataguseid jäid hoopis läbi sobramata, kuna ühest nurgast teise vaata et peaaegu pool kilomeetrit ja vahed barrikateeritud koitanud vankrirataste, tünnide-kopsikutega jm. sodiga. Kahte asja korraga teha ikka ei saa, otsida ja müüa, aga siiski sai sitikale kiirkorras leitud üks välimine ukselink, 6V \"RB\" süütepool, MARCHAL esilaterna ning Eifelile ajakohasemad tulekopsikud.

Laat läheb käest ära, ühel müüjal ainult klaasist lillevaasid e. uus tarbeklaas. Loodame inimene ise taipab et, oli vales kohas ja enam ei tule. Selliseid vanavara ärimehi jt käib seal juba liialt palju, midagi peab nende \"läbustajatega\" ettevõtma.

Vasta
#30

Waxi tehtud piltide peal hakkas silma üks sinine Volvo Amazon. Niipalju kui ma selle pildi pealt tuvastada suutsin oli tegemist lgp. auto-fänniga. Palun öelge jah muidu pean silmaarsti juurde minema.
:o
Vasta
#31

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: morris
Waxi tehtud piltide peal hakkas silma üks sinine Volvo Amazon. Niipalju kui ma selle pildi pealt tuvastada suutsin oli tegemist lgp. auto-fänniga. Palun öelge jah muidu pean silmaarsti juurde minema.
:o

Mine morris jah silmaarsti juurde. See ei olnud mina. Külastasin seekord Kurtnat punase .............4WD-ga. kuna Amazon keeldus minuga pühapäeva hommikul koostööst Sad
Põhjust ei ole siiani kindlaks teinud.:???
Vasta
#32

jutt õige, muud vanakraami veits liiast. oli ka mõni, kellele vastu vahtimist oleks andnud, no hindadest peaks ikka midagi ju taipama ka... aga ka paar muhedat vana oli, kes tulid kaifima, mitte raha koguma. ühelt sain 6 tuttuut izh-i ketti 25 krooni tükk. olevat tal juba ammu jalus... kõrval müüs üks vana ühte ketti 250 krooniga. sittagi ta sellest lahti sai, kuigi ega ka see mingi hull hind pole. aga pisar oli tal silmas...
Vasta
#33

Parim äri, mis mu kõrvu jõudis, oli uus väntvõll, kaks uut rõngaste ja sõrmedega kolbi, uued ketihammasrattad ja veel üht-teist 49-le 300 krooniga Smile

Vahel mõnel veab.

Asp
Vasta
#34

kes teab rääkida,mis aparaat sääl wax pildil on;krusa kastis mingi roheline nagu muravei moodi kastiga tsikkel vms.:???

Golf mk1, VW T3, Lada 1200, Dnepr MT-10
Vasta
#35

See peaks olema Vjatka kastiversioon. Margiks siis VP-150M

Asp

Tsitaat:Originally posted by masinist
kes teab rääkida,mis aparaat sääl wax pildil on;krusa kastis mingi roheline nagu muravei moodi kastiga tsikkel vms.:???
Vasta
#36

Minu jaoks oli Kurtna esimene kord. Üldmulje meeldiv. Tühjade kätega ei jäänud. Otsisin vanale naiste Jawa-le juppe ja sain. Kuna kammisin kindla eesmärgiga, visates pilke igale rauda sisaldavale esemele, siis muule tränile aega ei raisanud.
Tsitaat:Niimoodi kirjutas vana
Laat läheb käest ära, ühel müüjal ainult klaasist lillevaasid e. uus tarbeklaas. Loodame inimene ise taipab et, oli vales kohas ja enam ei tule. Selliseid vanavara ärimehi jt käib seal juba liialt palju, midagi peab nende \"läbustajatega\" ettevõtma.
Kogenud omal nahal ja lugedes-kuulates teiste arvamusi, sobiks laadale ehk märksõnaks \"vana raud\" või STIILIPIDU KURTNAS. Kõik muu võiks tõesti jääda mujale. Me peame täiesti loomulikuks stiilipidu Atlantises, ......., kus kostümeeritult on pool hinda. Miks mitte ka seal .... alustuseks .... või ..... Teistele olgu muu plats, kasvõi kõrval või ....

KUI ON VALIDA KAHE HALVA VAHEL, SIIS VALI UUEM !
Vasta
#37

Kurtna algusaatatel oli ka parkimine täiesti käest ära ja kaootiline, nüüd on see tip-top korras. Äkki on keegi kontaktis orgunnijatega, kes võiks ka, siis selle palagani pooleks lüüa nn tehnika letid ühele poole ja nänni letid teisele poole... või mis.

Dodge Journey Cool
Vasta
#38

väike pilt treffpunktist


[Pilt: AUT_0231.sized.jpg]
Vasta
#39

Tegelt see nännivärk ja tehnika nii nagu ta oli segamini on minuarust suht hea variant. Seda sellepärast, et näiteks mina olen huvitet nii tehnikast kui nännist ja siis suht hea kui ei pea mitme platsivahet jooksma (hinnad ju koguaeg muutuvad jne). Need kurdi klaasilõikajad ja tarbeklaasimüüjad võiks küll sealt kaduda. Asi mis mind kui saksakraami fänni kõige rohkem tigedaks ajas olid need kuradi läti tiblad, kes saksa vormides ja autasudes purjuspeaga jõlkusid. Neile ma oleks küll tahtnud pikki mõnda organit anda. Ühega läks ütlemiseks ka veidi aga...
Vasta
#40

aga sa ei julend tüli norima hakataBig Grin:lolWink
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne