#41

Vahele tuldi raisk.:mad: Mitte, et ma mingi kaklejamees hirmus oleks aga ... Ma poetasin m9ingi m\'rkuse ja see hakkas kobisema ja ma ei suutnud midagi [tlemata j\'tta a siis tulid minu s]brad ja tema s]brad ja lahutasid meie s]neluse \'ra
Vasta
#42

Mind need lätlased ei sega, nad on nagu purjus soomalsed tallinna linna pildis ja eks lolle on iga valitsuse ajal nähtud. Mis puudutab veel nänni ja auto-moto-tehnika staffi müüki siis ikka müügilet kus klaasi, majapidamitarbeid, õnnekive, isegi antiikmööblit müüakse võiks moodustada ühe tiiva sellest platsist siis kas lähed sinna või ei on oma valik. Siis ei risustata su vaatevälja.

Dodge Journey Cool
Vasta
#43

Nii..Kurtnaga seoses laekus ühelt korraldajalt selline kiri:

Minul oli väga innovaatiline vestlus Kaitsepolitseiameti komissariga. Teemaks oli relvade ja sõjamoona ning kõige sellega seonduva müük Tagadi laadal. Vestlus kestis mitu tundi ja käesolevat kirja toksin suus oleva pliiatsiga, sest sahtli serv oli puine.
Palun Teil alandlikult levitada teavet, et sügisesel laadal toimub lisanumbrina eriüksuse haarang ja relvastuse konfiskeerimine. Võib tulla tulevahetust. Samas võidakse konfiskeerida ka muu kaasas olnud vara, mille päritolu ei ole legaalne. Palun kaubelge ainult vanatehnikaga, mis on meite klubide pärusmaa.
Pisar silmil palun, levitage seda teadet kõikjal kus viibite.
Mina ei taha minna kinni (teise ilma), mul on lapsed (947).

Seega: sügisel kauplema tulijatel tasuks selle infoga olulisel määral arvestada.

Asp
Vasta
#44

Kahjuks on Kurtna laat muutunud ... järjest rohkem tulevad sinna antiigikaupmehed (enamasti venelased) lootes oma nänni soomlastele ja kurat teab veel kellele maha müüa. Mõne aastaga on hinnad lakke hüpanud. :mad:

Laat mis algselt oli mõeldud kitsale rinkonnale vanavara huvilistele (täpsemalt Unic-Moto-le) on tänaseks paisunud. Korraldajatelt kuulsin et laata külastas rekord arv inimesi. Sellest ka hinnatõus. Sad
Vasta
#45

Eelmisel aastal kuulsin Kurtna laadal ka soome keelt.Pole midagi soomlaste vastu, aga näiteks tänaseks on Kadaka turul antiigi hinnad kallimad, kui samad asjad Soomes.Vägisi kisub läbuks
Vasta
#46

mõmmik Kirjutas:Eelmisel aastal kuulsin Kurtna laadal ka soome keelt.Pole midagi soomlaste vastu, aga näiteks tänaseks on Kadaka turul antiigi hinnad kallimad, kui samad asjad Soomes.Vägisi kisub läbuks

Minu mäletamist mööda soomlased Kurtnas aastakest 7-8 vähemalt käinud. Ja mis selles imelikku - ma olen ka Tamperes (Soomes) ja Ükskülas (Lätis) vanatehnikalaatadel käinud. Ja pole tühjalt kunagi tagasi tulnud.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#47

Aspelund Kirjutas:See on mai esimene pühapäev.
Asp


küsimus: kas seeaasta toimub see siis 1. mail vä? siis on esimene pühapäev mais, kui ma ei eksi. Rolleyes

On suur vahe, kas elada aastas 1980 või nostalgitseda aastat 1980.
Vasta
#48

unimüts Kirjutas:küsimus: kas seeaasta toimub see siis 1. mail vä?

Loomulikult. http://www.unic-moto.ee/yritused/index.html

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#49

See aasta kauplemist nagu ei tule?ainult restoraatorit päev?
Vasta
#50

mati Kirjutas:See aasta kauplemist nagu ei tule?ainult restoraatorit päev?

miks siis nii ma juba plaanisin sinna minna, et ehk saan mina ka midagi seeaasta osta.RolleyesRolleyes

On suur vahe, kas elada aastas 1980 või nostalgitseda aastat 1980.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne