kust saaks osta trossile kõri
#21

Üritasin siia pilti lisada, miskipärast ei õnnestunud, panin Zone'i serverisse

www.zone.ee/raivo229/Home/tross1.jpg


Vasta
#22

Luther Kirjutas:
Luther Kirjutas:www.kabel-schmidt.de

Tellisin sealt just 15 m tekstiilkattega trossi prooviks. Kohale pole veel jõudnud, seetõttu kvaliteedi poole pealt kommenteerida ei julge. Hinnad väga hirmkallid ei olegi.

Kaabel jõudis kohale, päris hea kaup minu arvates. Tekstiilkattega trossi rüüsi meetri hinnaks koos saatmiskuludega kujunes 132 kr/m.

ma sain selle raha eest kogu vjatkale uued trossid ja kõrid
Vasta
#23

kolumats Kirjutas:ma sain selle raha eest kogu vjatkale uued trossid ja kõrid

Ehk valgustad meidki, kus asuvad need hästivarustatud jalgrattapoed, kust kohast saab osta tekstiilkattega trossiümbriseid, sest jutt käis minu vastuses tekstiilkattest, mitte harilikust kummi/plastik trossiümbrisest.


Vasta
#24

valdo Kirjutas:Olen ka seda saiti kiibitsenud (pms jalgrattaosade pärast), kuid tellinud ei ole, kuna ei ole endale maksmisviisi selgeks teinud. Rahvusvaheline pangaülekanne on teatavasti üsnagi kallis ja kohmakas asi.
Saab maksta krediitkaardiga. Saadad kaardi andmed, nad ise võtavad raha maha ja siis ei ole mingit täiendavat teenustasu. Minuga läks nii, et kaup tuli kohale ja kaasas oli vabanduskiri et kaardimakse ei toiminud ja et ma maksaks ülekandega. Maksingi. Euroliidu sisese välismakse teenustasu, kui valid teenustasu kahasse, on 30.- EEK.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne