riga forsing
#21

Ütlesin ma et just suna nii nimetatud mopeedur seda mulle rääkima peaks.
Kasva mähkmetest välja siis tule siis seletama!!!
Vasta
#22

[quote]minaise: P.S. ma tean jah et ma pole siin foorumis ainuke mopeedur... [quote]

ma arvan et ei maksa kah kohe niimodi, palunvabandust kui ma su tundeid riivasin or something aga se oli lihtsalt minu arvamus ja ma arvan et seda on kõigil siin foorumis lubatud avaldada, mistahes vanus, või suurus okei??

by the way oled sa minust vähem kui kuu aega vanem niiet võibolla ei maksa niiviisi hüppama tulla eksole..

no offence just clearifying

I'm so broke I can't even pay attention [Jimi Hendrix - Taking Care Of No Business]
Vasta
#23

Ok ära sa siis ka teinekord taidlema hakka
Vasta
#24

sae jah ribisid maha ja hakkad nägema, kuidas sul mootor hakkam kinni jooksma nii mis koliseb. forsseeringu üks alaliikidest on jahutuse suurendamine. praegu aga on tegu just vastupidise efektiga.
Vasta
#25

ok jätan selle meelde
Vasta
#26

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Delta raider
Viili sisse ja väljalaske avad suuremaks
ma kyll ei tea nendest moppidest ja võrridest eriti palju midagi aga mis on välja ja sisse laske avad
Vasta
#27

et nagu..keegi ei tea äkki mis olex tavalise mopi mootori...(selline nt mison deltal..peal..)töö temperatuur.....:d,,plaanis võibla veijahutus..Toungue..aga..ärge hakkake maha laitma...seda mõtet...sest..jänes kaarti ei mängi.!
Vasta
#28

a ja keegi tark võix õelda..kuda seda jahutuse cm3 arvutada et see temperatuur pysix sama kogu aeg..
Vasta
#29

ette tänades...Smile
Vasta
#30

aga kas see ei teeks võimu juurde kui keevitax silindrile ribisid kõrgemaks või muud sellist. see peax ju ülekuumenemist vähendama???:???
Vasta
#31

Üx Delta mees tahab oma delta paaki vedelat eetrit kallata...
Mis ohud sellega kaasnevad?:??? ----/
Vasta
#32

see täpselt samatark tegevus kui ribide juurdekeevitamine... ainult selle vahega... et neid ribisid keevitades sa ehk ei lase kaant kõveraks ja ei riku mootorit ära...
Vasta
#33

Siin ikka kõvad \"Motoässad\" seletavad,kes ei tea sedagi,misasi on sisse-väljalaskeavad!:lolSelliste tegelaste poolt\"Pedereeritud\"masinaid ei saa enam
masinaks nimetada!?Wink
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne